Protáhni se hned teď!

Rozproudi svou energii během 10 minut

Pokud se necítíš plná energie a nejsi naplněná radostí ze života, udělej si na sebe 10 minut, praktikuj tuto krátkou jógovou sestavu a uvidíš ten rozdíl!

Pružná během jednoho dne

Nepůjde nám o to, jak se stát gymnasty, ale o to, jak zacítit svou skutečnou pružnost během ani ne jednoho dne - to je moc, během jednoho nádechu a výdechu!

Jak přijímat své tělo

Pokud nejsem spokojená se svým tělem a chci ho změnit, vytvářím tím boj proti sobě samé. My na to půjdeme z druhé strany. Nejdřív své tělo začneme přijímat a změny se stanou samy od sebe - skoro jako třešínka na dortu. 

Test vnitřní narovnanosti

V tomto super krátkém videu můžeš podle svého těla poznat, jestli ohýbáš svá záda za cenu toho, abys zapadala do toho, co se od Tebe očekává a nebo se hrdě neseš v tom, co nyní jsi :-) :-) :-).
TEST: PŘIJÍMÁŠ SE SE VŠÍM VŠUDY?

Jóga je práce s energií, která se projevuje na tělesné úrovni

Jóga je především práce s energií. Je to psychická práce, která se projevuje na tělesné úrovni. Jóga není tělesné cvičení. 

Jóga na dobrou noc

Ať se Ti nádherně spí. Než usneš, zkus si jemně protáhnout tělo a otevřít své kanálky nádí, které vedou životní energii. Odplavíš tak zbytky ze dne a budeš usínat čístá - čistý. Ráno se vzbudíš jako rybička. Nechť Tě těší každý nový den!