Jóga pro neslyšící

Jak nás znamení dovedla k dobročinnému projektu

14. 1. 2018 mi přišel tento email

"Krásný den. Váš program mě zaujal. Je tu ale jedna věc, jsem neslyšící i moje kamarádky, které si váš program chceme vyzkoušet, a tak můj dotaz zní, zda jsou videa otitulkovaná? Pokud ne, je možnost je dát otitulkovat, případně k videím dodat text? Pokud by se zadařilo, budeme vás doporučovat dále. V ČR žije cca 500 000 občanů se sluchovým postižením. Děkuji předem za odpověď." - Lucie

A tak jsme se do toho pustili

  • Na projektu jsme pracovali 1,5 roku.
  • Ve spolupráci se studentkou Českého jazyka.
  • Titulky jsme dali ke všem 35 videím v programu 10 Dní s jógou.
  • Tento program je vhodný i pro začátečníky.
  • Program je prověřen více než 500 ženami v ČR.
  • Podporujeme neslyšící v jógové praxi.
  • Celý program 10 Dní s jógou v hodnotě 1600,- Kč rozdáváme neslyšícím zcela ZDARMA!
  • Již jsme darovali více než 30 000 Kč na praxi jógy neslyšících. 

Tichý svět: jsme ve zprávách 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jóga pro neslyšící

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • Celkem 321 minut (5 a půl hodiny) jógové praxe
  • + 19 úkolů a inspirací, jak žít jógovou moudrost také mimo podložku

Meditace Judita Berková

Judita Berková

Zakladatelka a autorka programu
Jsem tak moc vděčná za všechnu spolupráci, která se okolo Yoga life Happy life vytváří!!! Jsme v tom společně! Mám Tě nepopsatelně ráda!

Mgr. Petra Pospíchalová

Vytvořila titulky ke všem videím
Absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Vystudovala obor Český jazyk a literatura. Věnuje se copywritingu, editorským a korektorským pracem. Podívej se na Petry web. Klikni na její fotku.

Jsi neslyšící?

Napiš nám a můžeš začít.

katka@yogalifehappylife.cz

Ti, kteří už zkusili jógu pro neslyšící s Juditou, říkají...

Milé Lucie a Judito! Moc vás obě zdravíme z Tichého světa a posílám zprávu, která shrnuje, kdo se věnuje józe pro neslyšící, u nás jste opravdu jedinečné, takže moc děkujeme 🙂 Kolegyně nabízí jedno video ve znakovém jazyce, což je naprosto skvělé, ale u Vás je těch hodin mnohem víc 🙂 Tak abyste věděly, že jsou neslyšící velmi vděční.
Bára
Dobry den jeste jednou! 🙂 Mockrat dekuju za zaslani pristupovych udaju. Naopak, od vas je to velice krasne gesto, ze jste se tohoto neznameho kroku nezalekla a vrhla se s plnou chuti do toho! 😉 Moc dekuji, vice takovych lidi! 🙂 Pekny den,
Pavlina
Milá Judito, váš program je moc užasný. Jsem porád na začátku a hlavně se učím zhluboka dýchat (pravidelný výdech a nádech), to jsem, myslim, doposud ještě neuměla :). A tělo se hezky protáhlo. Hezký den přejí, svátky jara a lásky.
Jana
Moc za program děkuji. Měla jsem k němu přístup už delší dobu, ale pořád jsem to dokládala - až teď v době koronaviru jsem se k tomu dostala. A bylo to super! Od té doby, co jsem začala, cvicim jógu alespoň třikrát nebo čtyřikrát týdně. A konečně jsem se pořádně naučila pozici ryby, vždycky jsem s ní měla problém. Ale albatros mi dělá problémy pořád:).
Marie
Milá Judito, udělala jsem si na každé cvičení piktogramy. Něco málo slyším. Mám ztrátu 50%. Mám sluchadla a ještě přes ně sluchátka, takže se v pokynech a podle svých obrázků orientuju. Mohu cvičit plynule a s požitkem. A vybírám podle nálady. Je prima, že se cvičení obměňují. Juditko, velmi se těším z Tvé nádherné knížky. Tam si Tě užiju opravdu naplno.
Gába
Ještě jednou z celého srdce děkuji za úžasný dárek a hlavně video s titulky, je to úžasné a hlavně srozumitelné. Včera jsem si zkusila a musím říct SUPER. Cítím se méně nervozity a více uvolněně. Přeji Vám nejhezčí den a mnoho úspěchů v životě
Eliška
Celý první den od desky do desky mám za sebou s obrovským nadšením. Nejsem sice tak nováček, ale s Juditou má vše nakažlivou živorodou šťávu. Prožívám i tak každé své i různě společné okamžiky, ale je dobré si to stále zlehýnka připomínat. Jsou to ty největší dary. DÝCHEJME, ŽIJME, CÍTĚME TO PLNÝMI DOUŠKY.
Gabriela

Jsi neslyšící a potřebuješ poradit s výběrem vhodného programu? 

Napiš nám.  Jsme tu pro Tebe! Jsme tady společně.

Katka

Customer Love Specialist