Jóga pro neslyšící

Dobročinný projekt

Jóga pro ty, kteří nemohou chodit na běžné lekce

14. 1. 2018 mi přišel tento email

"Krásný den. Váš program mě zaujal. Je tu ale jedna věc, jsem neslyšící i moje kamarádky, které si váš program chceme vyzkoušet, a tak můj dotaz zní, zda jsou videa otitulkovaná? Pokud ne, je možnost je dát otitulkovat, případně k videím dodat text? Pokud by se zadařilo, budeme vás doporučovat dále. V ČR žije cca 500 000 občanů se sluchovým postižením. Děkuji předem za odpověď." - Lucie

A tak jsme se do toho dali

  • Na projektu jsme pracovaly 1,5 roku.
  • Ve spolupráci se studentkou Českého jazyka.
  • Titulky jsme dali ke všem 35 videím v programu 10 Dní s jógou.
  • Tento program je vhodný i pro začátečníky.
  • Program je prověřen více než 500 ženami v ČR.
  • Podporujeme neslyšící v jógové praxi.
  • Celý program 10 Dní s jógou v hodnotě 1600,- Kč rozdáváme neslyšícím zcela ZDARMA!
  • Již jsme darovali více než 30 000 Kč na praxi jógy neslyšících. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • Celkem 321 minut (5 a půl hodiny) jógové praxe
  • + 19 úkolů a inspirací, jak žít jógovou moudrost také mimo podložku

Meditace Judita Berková

Judita Berková

Zakladatelka a autorka programu
Jsem tak moc vděčná za všechnu spolupráci, která se okolo Yoga life Happy life vytváří!!! Jsme v tom společně! Mám Tě nepopsatelně ráda!

Mgr. Petra Pospíchalová

Vytvořila titulky ke všem videím
Absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Vystudovala obor Český jazyk a literatura. Věnuje se copywritingu, editorským a korektorským pracem. Podívej se na Petry web. Klikni na její fotku.

Jsi neslyšící?

Napiš nám a můžeš začít.

petra@yogalifehappylife.cz

Ti, kteří už zkusili jógu pro neslyšící s Juditou, říkají...

Milé Lucie a Judito! Moc vás obě zdravíme z Tichého světa a posílám zprávu, která shrnuje, kdo se věnuje józe pro neslyšící, u nás jste opravdu jedinečné, takže moc děkujeme 🙂 Kolegyně nabízí jedno video ve znakovém jazyce, což je naprosto skvělé, ale u Vás je těch hodin mnohem víc 🙂 Tak abyste věděly, že jsou neslyšící velmi vděční.
Bára
Dobry den jeste jednou! 🙂 Mockrat dekuju za zaslani pristupovych udaju. Naopak, od vas je to velice krasne gesto, ze jste se tohoto neznameho kroku nezalekla a vrhla se s plnou chuti do toho! 😉 Moc dekuji, vice takovych lidi! 🙂 Pekny den,
Pavlina
Milá Judito, váš program je moc užasný. Jsem porád na začátku a hlavně se učím zhluboka dýchat (pravidelný výdech a nádech), to jsem, myslim, doposud ještě neuměla :). A tělo se hezky protáhlo. Hezký den přejí, svátky jara a lásky.
Jana
Moc za program děkuji. Měla jsem k němu přístup už delší dobu, ale pořád jsem to dokládala - až teď v době koronaviru jsem se k tomu dostala. A bylo to super! Od té doby, co jsem začala, cvicim jógu alespoň třikrát nebo čtyřikrát týdně. A konečně jsem se pořádně naučila pozici ryby, vždycky jsem s ní měla problém. Ale albatros mi dělá problémy pořád:).
Marie
Milá Judito, udělala jsem si na každé cvičení piktogramy. Něco málo slyším. Mám ztrátu 50%. Mám sluchadla a ještě přes ně sluchátka, takže se v pokynech a podle svých obrázků orientuju. Mohu cvičit plynule a s požitkem. A vybírám podle nálady. Je prima, že se cvičení obměňují. Juditko, velmi se těším z Tvé nádherné knížky. Tam si Tě užiju opravdu naplno.
Gába
Ještě jednou z celého srdce děkuji za úžasný dárek a hlavně video s titulky, je to úžasné a hlavně srozumitelné. Včera jsem si zkusila a musím říct SUPER. Cítím se méně nervozity a více uvolněně. Přeji Vám nejhezčí den a mnoho úspěchů v životě
Eliška
Celý první den od desky do desky mám za sebou s obrovským nadšením. Nejsem sice tak nováček, ale s Juditou má vše nakažlivou živorodou šťávu. Prožívám i tak každé své i různě společné okamžiky, ale je dobré si to stále zlehýnka připomínat. Jsou to ty největší dary. DÝCHEJME, ŽIJME, CÍTĚME TO PLNÝMI DOUŠKY.
Gabriela

Potřebuješ poradit nebo podpořit? 

Napiš nám.  Jsme tu pro Tebe.

Petra

Customer Love Specialist