JÓGOVÉ POBYTY LÉTO 2018

Týden s jógou na Sicílii, přímo u moře

jóga, meditace, pranayama

Jóga, meditace, aktivní meditace a pranayamické techniky na pláži


Termín: 9. 6. - 16. 6. 2018 (bylo to nádherné)

Kde: San Vito Lo Capo, Sicílie

VYPRODÁNO

10 Dní s jógou a Poselství ásan na Bali

Jóga a meditace na Bali

Jóga, meditace, aktivní meditace a pranayamické techniky u moře a jógové vile


Termín: 16. 9. - 28. 9. 2018

Kde: Bali, Bingin Beach

Jóga a lyžování v Rakouských Alpách

jóga a lyžování v Alpách

Jógová praxe a lyžování během jednoho pobytu. Dejte si krásně do těla. Nebo lépe řečeno, buďte přítomni ve svém těle. Během jógy se zaměříme na držení těla, střed těla, silné nohy a zároveň na uvolněnost v síle. Těším se na Vás před Vánocemi! Moc a moc!


Termín: 12. - 16. 12. 2018

Kde: Zell am See, Kaprun, Rakousko

Dubaj: Jóga, poušť, safari a shopping

Dubaj a jóga

Jóga, meditace, aktivní meditace a pranayamické techniky ve městě, které se je  na povrchu třpytivé, ale které také nabízí neuvěřitelnou hloubku a nádech archetypů orientu a Pohádky tisíce a jedné noci. 


Termín: březen 2019

Kde: Dubaj


Plánujeme další vzrušující jógové pobyty po celém světě! Připravujeme Mexiko naboso, luxusní víkendové pobyty v ČR a další. Zůstaňte naladěni!


Jak to bude probíhat na Bali?


Milá Juditko, děkuji Ti mocinko za krásné hodiny. Moc jsem si je užila, splnila jsem si přání poznat tě osobně a jsem za to ráda. Přeji Ti krásný nedělní den a těším se na další setkání s Tebou. Jsi božííí. Jolana

Jolana

Ahoj Judi, moc ještě jednou děkuju za dnešní cvičení. Bylo to naprosto úžasné! Stále se cítím krásně lehce, svěže a uvolněně 🙂 Moc mi to pomohlo, protože jsem teď zrovna celý týden řešila pracovní nabídku, která byla naprosto logická, abych ji vzala. Ale já tam necítila radost a že je to pro mě ta správná cesta, tak jsem ji odmítla. Ale pořád tam byly nějaké pochyby, jestli jsem udělala správně. A dneska se mi to při cvičení konečně podařilo pustit 🙂 A jsem šťastná, že jsem udělala svoje rozhodnutí a ne rozhodnutí podle logiky a očekávání druhých 🙂 Máš krásné a útulné studio s úžasnou knihovnou, hned bych si tam vše přečetla 😀 Těším se někdy na příště, buď na józe nebo na ženském kruhu. Vždycky mě to nabije tak krásnou pozitivní energií! Děkuji, děkuji, děkuji!

Kristýna

Moc moc děkuju za sobotní super lekci - jako pokaždé u Tebe byla přesně taková, jak jsem potřebovala, velmi se mi ulevilo a cítím se psychicky o moc líp - děkuju!!!!!!!!

Klára

Juditko, moc děkuju, určitě i za ostatní, za krásný a silný zážitek v pátek i v sobotu! 😘 Byla to nádhera, bylo to opravdu silné a mám pocit, že pro mě to přišlo jako důležité "pootočení" ve správnou chvíli 🙂 Děkuju ze srdce!

Klára

Drahá naše, bylo to úžasné a já dnes cítím každičký sval svého těla:-) Mám pocity pořádně rozzorané zatvrdlé kůry v mé bytosti, ledy se hýbají a tedy je to velmi rozjitřené a bolavé, ale v pohybu! Za to moc děkuji. Jsi naprosto báječná!<3 A já se velmi těším na další takovou porci. Jsi výborná lektorka a miluju, když je někdo klidný a přitom vede pevnou a jistou rukou, no prostě profík:-)

Dominika

Milá Juditko, i já jsem si dnes zkusila jogu ve Vaší krásné jógovně. Bylo to pro mě užasné i ty slzy se 2x uvolnily, takovou to mělo sílu. Byl to pro mě zážitek jak z Avataru, nelze slovy popsat. I když jsem některé asány musela vynechat, mělo to ohromnou sílu. Moc a moc děkuji a už se těším na příště. Jste úžasný člověk . Díky za Vás, že jste se mi dostala do života.

Ivana

Dobry den, Judito, chcem Vam podakovat za sobotnajsiu jogu, ktora mi velmi pomohla. Dodala mi zase o trochu viac viery a sily do cesty, ktorej sa uz nemozem vyhybat, naozaj dakujem! 🙂

Vladimíra

Dobré ráno Judito, taky se těším. Chtěla jsem to nasát ještě jednou a za měsíc je ideální čas a místečko tam na mě čekalo. Děkuju a na viděnou!

Kateřina

Na jógu chodím rok a až dnes jsem se při tvojí józe poprvé nadechla do celého hrudníku, předtím to nešlo. Taky jsem až při tobě pochopila, co se myslí tím, že pohyb vychází z dechu.

Jarmila

Chození na na Tvou jógu mě v této fázi života tolik obohacuje, otevírá to dvířka a odhaluje pravdy, které byly skryty. Tvoje lekce jógy jsou lekce radosti :)! Děkuju Ti z celého srdce - a vím, že to je tak silné proto, že jsi tím, kým jsi, což je samo o sobě inspirativní :).

Dita

Milá Juditko, a já děkuji Vám! Jste úžasná bytost a já jsem vděčná za to,že mám možnost čerpat Vaší pozitivní energii, kterou kolem sebe šíříte, a to nejen prostřednictvím jógy, ale i prostřednictvím sebe! Díky za to!

Martina

Chceš do emailu dostávat informace o nově vypsaných jógových pobytech?

Velmi si vážíme Tvé důvěry a slibujeme Ti, že pokud nám svěříš svůj e-mail, budeme Ti posílat pouze relevantní články a nová videa z oblasti jógy. E-mail od nás dostaneš maximálně jednou za 7 dní. Z odběru se můžeš kdykoli odhlásit.