Jógové pobyty 2018 a 2019

Mexiko zpátky k přírodě: jóga, tanec, meditace, delfíni, bio mexické jídlo...

Připravila jsem náš jógovo-taneční program tak, abyste cítily vášeň, šťávu, chuť zkoušet nové věci! Jóga, tanec, meditace, pranayama, místní farmářské jídlo vařené na ohni, delfíni... 


Termín: 31.10 - 12.11. 2018

Kde: Mexiko

VYPRODÁNO


Jóga v Alpách: Vědomý dech a přítomnost v těle 

Judita Berková: Když je jóga o prožitku

Vědomý dech a přítomnost v těle jsou dva základní faktory pro pocit stability, síly v lehkosti a nadhledu. Společně v předvánoční čas, za podpory čerstvého rakouského vzduchu, budeme zažívat, jaké to je, když jógové ásany vnímáme jako prožitek v těle a nikoli jen jako fyzické cvičení. To, co se naučíme na podložce, můžeme potom aplikovat jak na lyžích, tak každý den, ať už jsem, kde jsem. 


Termín: 12. - 16. 12. 2018

Kde: Zell am See, Kaprun, Rakousko


Jógový víkend: Rozpouštíme tělesné zamrzlinky

judita berkova upavistha konásana

Tmavá, nepohyblivá místa na našem těle a v naší mysli jsou místa, přes která neprojdou svěží nápady, odvážné sny a lehkonohost naší dětské povahy.

Aby se nám přání v novém roce plnila jako po másle, aby nás cesta ke snům bavila, aby bylo naše tělo uvolněné a průchozí…  Budeme celý víkend (spolu)pracovat se svými zamrzlinkami.

Budeme poslouchat jejich poselství a budeme je přijímat a tím rozpouštět. Vlídnost, uvolněnost a radost.


Termín: 11. - 13. 1. 2019

Kde: Resort Maximus, ČR

Zbývá: 1 volné místo ♥


Jógový víkend: Jak si plnit své sny díky józe

Judita Berková: Když je jóga o prožitkju
  • Je to strach nebo je to intuice?
  • Jak si ze svého těla udělat svého partnera ve vědomé tvorbě vlastní reality?
  • Jak se cítím, je to nejdůležitější!
  • Zvědomování vnitřních bariér a rozpouštění tělesných zamrzlinek
  • Moudrost bojovníka: hrdinství a přátelství jako pilíře vědomé tvorby reality
  • Rozšiřování komfortní zóny aneb jdu svým snům naproti

Termín: 25. 1. – 27. 1. 2019

Kde: Beskydy

VYPRODÁNO


Kostarika: WE ARE ONE, jóga, meditace a prales

Jóga, dech, deštný prales, we are one

Jedeme praktikovat jógu do Kostariky, abychom v sobě znovu oživili uvolnění, odevzdání a plynutí, abychom se začali změkčovat a cítili se napojeni na zdroj síly, bezpodmínečné lásky a lehkosti. Jedeme do Kostariky, abychom znovu tělem prožili, jaké to je BÝT JEDNO A ZÁROVEŇ BÝT JEDINEČNÁ.


Termín: 4. - 14. 02. 2019

Kde: Kostarika

Více informací

Jóga tisíce a jedné noci v poušti a Dubaj

Poušť... prázdno, ticho, žár. Zcela jiná atmosféra, než na kteoru jsme zvyklí. Atmosféra jako stvořená pro obrat dovnitř, ztišení, návrat k sobě, zacítění svého zdroje. Tak jako Šeherezáda vyprávěla svému králi neuvěřitelné příběhy, tak i naše tělo vypráví příběhy a nyní nastal dokonalý čas pro to je vyslechnout. Termín: 19. - 26. 3. 2019

Kde: Spojené arabské emiráty


Jógový víkend: Do plavek trošku jinak

Jóga, dech a meditace
  • Držení těla
  • Vnitřní síla
  • Uvolnění ve svém těle

Podíváme na vztah k vlastnímu tělu a na to, jak se v něm neseme. Naučíme se používat vnitřní sílu. Budeme rozpouštět tělesné zamrzlinky a nastavovat svůj výchozí bod do bodu lehkosti, důstojnosti a uvolnění. 


Termín: 24. 5. – 26. 5. 2019

Kde: Hotel Triumf, lázně Velichovky


Jóga na pláži na Sicílii (here we go again)

Jóga u moře s Juditou Berkovou

Všechna témata programu 10 DNÍ S JÓGOU během jednoho týdne, na pláži, v magickém místě s bio sicilským jídlem. Jedeme znovu! Nemůžu se na Vás dočkat! 


Termín: 8. - 15. 6. 2019

Kde: Sicílie, San Vito lo Capo

Více informací

10 Dní s jógou a Poselství ásan na Bali

Jóga, dech, meditace na kouzelném ostrově

Na ostrově, kde se nacházení svých unikátních odpovědí zrychluje. Na magickém ostrově, kde, co vyslovíte, to se stane. Na ostrově svobody, lehkosti a duchovního růstu se znovu sejdeme, abychom prošli témata programu 10 DNÍ S JÓGOU a naučili se metodu POSELSTVÍ ÁSAN.


Termín: 2. 10. – 14. 10. 2019

Kde: Bali, Bingin Beach


Již proběhlo tento rok

Týden s jógou na Sicílii

jóga, meditace, pranayama

Úspěšně jsme prožily celý program 10 Dní s jógou a bylo to dechberoucí. 


Termín: 9. 6. - 16. 6. 2018 (bylo to nádherné)

Kde: Sicílie

VYPRODÁNO


Jógový víkend v ČR: Nové začátky

Jóga, meditace, dech

Tento víkend je jako stvořený k rozloučení se se starými vzorci myšlení a starými vzorci toho, jak zacházím se svým tělem.


Termín: 31. 8. - 2. 9. 2018 (překrásný víkend)

Kde: Hotel Triumf, lázně Velichovky

VYPRODÁNO


10 Dní s jógou a Poselství ásan na Bali

Jóga, dech a meditace na Bali

Na podložce, v bezpečí, v čase, který věnuju sama sobě, na magickém ostrově, si mohu nastavit to, jak se chci chovat ke svému tělu, sama k sobě a tudíž také k ostatním.  VĚDOMĚ. 


Termín: 16. 9. - 28. 9. 2018

Kde: Bali, Bingin Beach

VYPRODÁNO


Juditko, nebudeš tomu věřit, ale nemůžu bez tebe a tvých zamrzlinek už pomalu žít 😀 takže si tě pouštím na YouTube a jóguju i doma 😘 .

ŠárkaZpětná vazba z jógového pobytu Bali 2018

Dekuju,dekuju,dekujuuuu......😘😘😘😘😘😘 bolo to zkratka Bozi👼😇😍😘😘!

AndreaZpětná vazba na jógový pobyt Bali 2018

Wau 😍 keď to vidím, som úplne dojatá ❤️ ďakujem z celého srdca, som vďačná,že som mohla byť súčasťou niečoho tak krásneho ako bol tento jógový víkend 🙏😊

DanaZpětná vazba na jógový víkend v lázních Velichovky 2018

Dobry den, Juditko, chtela jsrm Vam moc podekovat za uzasny vikendovy zazitek- byl to balzam pro mou dusi a urcite se nevidime naposledy. Kamaradka jogu predtim vubec nepraktikovala a uplne se ji to zalibilo, ze netusila, ze to neni jen fyzicke cviceni pozic, ale mnohem vic🤣. Byly to pro me krasne stravene 4 dny tancem, jogou, konmi a prirodou!

PetraZpětná vazba na jógový víkend v lázních Velichovky 2018

Juditko,já Ti děkuju za naprosto strhující a zcela transformační a magický jógovy program!

AlenaZpětná vazba na jógový pobyt Sicílie 2018

Ahoj Judi, hlásím se veeeeelmi hlasitě na příští jógový pobyt. Prosím hned si mě dej jako první do pořadí. A kdyby to bylo náhodou už příští týden, letím. Ještě jednou "grosse" díky za nádherný týden!

LucieZpětná vazba na jógový pobyt Sicílie 2018

Nejdříve Vám chci vyjádřit DÍKY DÍKY DÍKY za úžasně atraktivní pobyt v Mexiku. Myslím, že je nádherné prožít jogu s Vámi, Judit, ať už kdekoliv na zeměkouli.

MarkétaKomentář k plánovanému pobytu v Mexiku 2018

To víš, "s Tebou " je to teprve dovolená :-*!

LenkaKomentář k jógovému balíčku v mp4 na dovolenou

Děkuji Juditko, za překrásnou jógu a moudrost, kterou jsi nám předala, od té doby jsem lehčí, volnější a otevřenější sama k sobě a světu okolo nás. Už se těším na příště. S láskou ke Všem Pavla

PavlaZpětná vazba na jógový pobyt Sicílie 2018

Ahoj Juditko, chtěla bych ti touto cestou poděkovat za skvělou dovolenou na Sicílii J. Byl to pro mě neuvěřitelný zážitek a asi jedna z nejkrásnějších dovolených vůbec. Přiznám se, že jsem sama nikdy na dovolenou nejela a bylo to pro mě spontánní rozhodnutí. Vlastně jsem vylezla ze své komfortní zónyJ. Díky tvým lekcím jsem si uvědomila, jak je důležité, si sama sobě poděkovat a poděkovat si hlavně i za svoji minulost. Nikdy by mě to samotnou nenapadlo. Hrozně se mi ulevilo a vyřešila jsem si v hlavě některé věci, které mě dlouho trápily. Dneska vím, že jsem se trápila úplně zbytečně, stačilo se jenom na některé věci podívat trochu jinak. Byly to pro mě lázně, kde se člověk vyléčil po své duševní stránce. Cítím v sobě neuvěřitelnou lehkost a radost z toho že jsem tady. Vlastně mi teď přijde všechno tak nějak jednoduššíJ Děkuji ti za to, že tady jsi a za tvoji ochotu a nadšení předávat ostatním to co umíš Měj se krásně Maruška

MaruškaZpětná vazba na jógový pobyt Sicílie 2018

Ahoj Juditko :-), ty jsi takovej Božan, Boží ❤🌹❤🌹 !!! Rozhodla jsem se napsat referenci: Setkání s Juditou na Sicílii bylo pro mne nejen prvním osobním setkáním s touto úžasnou bytostí, ale i prvním setkáním s opravdovou jógou vůbec. Píši opravdovou jógou, protože myslím opravdovou. Opravdovou ve vztahu k tomu, co jsem si o józe myslela, jak jsem ji vnímala a cítila, přestože jsem se jí nikdy aktivně nezabývala. Byla jsem na pár jógových pobytech, ale nikdy mne toto zvláštní hýbání tělem nenadchlo. Dokonce jsem četla několik knih a článků o józe, ale rozdíll byl pouze v tom, že jsem se dozvěděla, že jóga je duchovní cvičení. Aha. Naučila jsem se SURJA NAMASKARA, kterou jsem cvičila, když jsem se potřebovala po ránu protáhnout, to bylo celé. Samozřejmě jsem se sérii cviků naučila špatně, což jsem tedy zjistila až na Sicílii. Ok. Potřebovala jsem si odpočinout, hodně odpočinout, a nebavilo mne odpovídat známým, proč že tedy zrovna já necvičím jógu. Nevím, jak na to přišli, jestli tak vypadám - tedy jako někdo, kdo by jógu cvičit měl, nebo zda se tak nedejbože nechovám - tedy jako někdo, kdo by si zcela určitě zklidnit mysl měl… Dala jsem józe poslední šanci, jestli mne ani tato úžasná bytost Judita k józe nepřitáhne, tak už nikdo. Když jsem v květnu na fb viděla Juditino video ze Sicílie, spojily se ve mně dvě touhy: jednak podívat se na Sicílii, která na mne již svým názvem dýchá dálkami a dobrodružstvím, a jednak přijít konečně tomu zvláštnímu cvičení zvanému jóga na kloub. A stalo se. Sicílie mne zcela okouzlila a do jógy s Juditou jsem se zamilovala. To, co nám všem nabízí tato úžasná žena, je nejen jedinečný, ale naprosto slovy nepopsatelný zážitek spojení tance mysli s tělem. Děkuji, Děkuji, Děkuji.

Milena ZoeZpětná vazba na jógový pobyt Sicílie 2018

Jsem stále plná energie a nabitá štěstím. Krásné to bylo 💛💙💚!

Dana S.Zpětná vazba na jógový víkend v lázních Velichovky 2018

Děkuji za nezapomenutelný víkend ♥️

LucieZpětná vazba na jógový víkend v lázních Velichovky 2018

Zábava, hravost, ženskost, spoustu smíchu, nové zážitky i přátelství... znovu obrovské díky!

VendulaZpětná vazba na jógový víkend v lázních Velichovky 2018


Chceš do emailu dostávat informace o nově vypsaných jógových pobytech?

Velmi si vážíme Tvé důvěry a slibujeme Ti, že pokud nám svěříš svůj e-mail, budeme Ti posílat pouze relevantní články a nová videa z oblasti jógy. E-mail od nás dostaneš maximálně jednou za 7 dní. Z odběru se můžeš kdykoli odhlásit.