Kniha Poselství ásan

O přesahu jógy do každodenního života

O knize

Počet stran272
VelikostA4
AutorJudita Berková
Vydalonakladatelství Milujeme jógu, 2019
Papírkřídový matný 135g
Vazbaměkká, brožováno
ISBN978-80-907635-0-0
Cena550 Kč
Počet poselství ásan33
8 kapitolposelství o přijetí sama sebe, poselství o vnitřní síle, poselství o odvaze, poselství o otevřenosti vůči životu, poselství o vnitřním klidu, poselství o (od)pouštění, poselství o tvorbě vlastního života, poselství o mém potenciálu
Ke každé ásaněposelství na jógové podložce (během praxe) a poselství mimo podložku (přesah do každodenního života)
Ke každé ásaněpříprava na ásanu, poselství ásany, u vybraných ásan také symbol, který vytváříš svým tělem
DodáníPPL do 5 pracovních dnů

Bylo to na Bali, 

kde jsem poprvé slyšela šepot ásany. V sále nás bylo více než 50, a přesto byl šepot jasný a srozumitelný. 

„Existuje prostor za hranicí možného.” 

Byla jsem v pozici kleští, když jsem toto uslyšela. Věděla jsem, že jsem to nevymyslela hlavou. Bylo to tak svěží, vlídné a přátelské. Bylo to větší než já. A tak jsem začala naslouchat více. Více jsem se obracela dovnitř, tam, odkud jemný hlásek přicházel. Více jsem se ztišovala, abych slyšela. Poselství přicházela dál. Šeptala příběhy o mém potenciálu, o vnitřních vzorcích myšlení, které mi neslouží, o uvolnění a vlídnosti, o radosti z cesty, o síle v lehkosti... 

Začala jsem si tato poselství zapisovat. 

Jógová praxe mi najednou dávala hlubší smysl. Dostala nový rozměr. Jógová praxe se stala mou cestou k naslouchání vzkazů mé duše. Čím více jsem se ladila na šepot ásan, tím méně jsem věnovala pozornost tomu, jestli praktikuji ásanu „správně”. Více mě zajímalo, jestli jsem v harmonii s oním hláskem uvnitř. Byla jsem překvapená, když jsem zjistila, že ona vnější správnost, po které jsem před tím tolik toužila, přišla také. Přišla úplně sama. Přišla v radosti, beze snahy, bez urputnosti. Prostě tam najednou byla. 

Judita Berková

O autorce knihy Poselství ásan
Judita praktikuje jógu od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - JÓGOVÉ ŠATY.  Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

První zpětné vazby

Juditko to je tak krásná knížka ❤❤❤ je v ní tolik lásky... že na to nestačí žádná slova. Si tu čtu a pláču jak bláznivá 😂, pláču dojetí, štěstím, mám v ruce poklad.

Jarmila

Judit, knihu jsem stihla zatím jenom prolistovat, ale je naprosto úžasná! Moc se Ti povedla, je krásná, barevná, inspirativní... Prostě celá Ty!!!

Tereza

“Tahle knížka není o znalostech, ale o prožitku.” Stejně jako lekce s Tebou. Jsi vážně světelná bytost 🧚🏻‍♀️ Tohle slovní spojení bych nepoužila do doby, než jsme se poznaly, ale jsi dokonalý ztělesnění tohohle všeho, co nás učíš, čemu věříš. ✨ Jsem ráda, že existuješ.

Nikola

Judiiiiiiii, rozplyvame se nad knihou 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 to je takova nadhera ❤❤❤❤❤❤ DĚKUJU ❤❤❤❤❤

Jana

Juditko, ta kniha...to je neco tak uzasnyho. Od rana jsem se tesila, jak si vecer sednu, uvarim si hrnek kakaa a zacnu listovat...vedela jsem, ze to bude skvele, ale tohle me uplne dostalo...🥰Z kazdeho radku citim tu nekonecnou lasku a energii, kterou jsi tam obtiskla a hltam kazdou stranku, kazdy radek, kazde slovo. ❤ Kakao jsem vypila, a tak zustavam s knihou jeste na sklenicku, mozna na dve. 😀🍷A Tobe moc dekuji, za krasne venovani, za knihu a za to, ze a jaka jsi. 🧚🏽‍♀💞 Ja jsem z te knihy uplne pryc...❤🙏🏼

Vendula

Milá Judito, jsem z celého srdce rád, že se Vám podařilo zdolat celou tu cestu od snu k realizaci a musím se přiznat, že jsem ani na okamžik nezapochyboval, že by se Vám to nemělo podařit. Jsem přesvědčen, že jste si celou tu cestu patřičně užila a vlastně jste asi i byla ráda a nadšená, že byla nakonec mnohem delší než byl původní plán :) Zasloužíte si obdiv za to, že jste se pustila do něčeho, co by se jinému mohlo zdát zbytečné, že jste tomu dala celé své JÁ (tak jako ho dáváte všemu co děláte) a ta kniha je důkazem toho, že to nebyla zbytečná práce, že to úsilí stálo za to a můžete být oprávněně pyšná na to co jste vytvořila společně se svým týmem !!! Užijte si tu chvíli a už teď se těším na video :).

Kamil

Objednat knihu Poselství ásan

Potřebujete pomoc?

Napište nám. Jsme tu pro Vás.

jana@yogalifehappylife.cz