Nejnovější jógová praxe zdarma

Vytvořila jsem tuto jógovou sestavu s jedním jediným záměrem a to vytvořit uvnitř nás více prostoru pro to, co nás v hloubce duše volá, pro nové a svěží, pro život plný dechberoucích okamžiků. Odpuštění není odpuštění někomu druhému, ale puštění ze sebe. Z celé své bytosti doufám, že Ti tato praxe bude sloužit k největší radosti, úlevě a ke spatření svého nekonečného potenciálu.

Existuje správné dýchání v jógové praxi? V tomto praktickém videu si povíme, co to je pránajáma a proč je pro nás důležitá. Povíme si, jak sklidnit mysl a jak nám to může pomoci dostat se do hloubky vlastního potenciálu. 

Meditace: Nové začátky (12 min meditační praxe k novým příležitostem, otevřeným dveřím a nekonečným možnostem): Připravila jsem pro Tebe speciální meditaci pro začátek tohoto roku. Teď je ideální čas projít si tuto krátkou prožitkovou meditaci. Teď. Nic jiného než TEĎ neexistuje. Neodkládej to. Volají Tě Tvé sny a touhy Tvé duše, která se vždy dívá dopředu. Pojď se podívat s ní na to, co Tě čeká. 

Toto video má dvě části. Jednu teoretickou a jednu praktickou. V teoretické části si řekneme, co je to jóga, proč ji praktikujeme a proč Vás volala a volá. A také jaký je rozdíl mezi jógou a běžným cvičením.
V praktické časti potom toto vše prožijeme. Protože slova neučí, pouze prožitek v těle nás posouvá dál k vlastní moudrosti.

Baletní jóga (16 min jógová praxe): Pro ještě hlubší prožití posvátnosti každého pohybu. Pro větší přítomnost. A pro ještě větší uvolnění ve vlastním těle a životě. 

Otevírání energetických drah (20 min jógová praxe): Když sedíte příliš dlouho u počítače. Když jste příliš dlouho na jednom místě a cítíte se "bla" a rozplizle. Toto je praxe pro Vás. 

Jsme v tom společně (během karantény živě z Mexika)

Jak žít jako hrdina a přítel

Pokud cítíte apatii, málo síly, málo energie nebo zdraví, potom Vás volá bojovník! V této lekci se podíváme na to, jak umět používat vnitřní sílu, která je nevyčerpatelná. Podíváme se na to, co to znamená žít jako bojovník (hrdina a přítel). Jógová praxe volá!

Vyzkoušej náš bestseller