Ásany umí mluvit?

Jsme zvyklí řídit se logikou. Logika nám dává pocit bezpečí, ale zároveň nás svazuje. Co je za hranicemi našeho omezeného logického uvažování?

Během své praxe jógy jsem si začala uvědomovat, že se ke mně dostává moudrost, kterou bych hlavou nevymyslela. Začala jsem si této komunikace všímat víc a víc a začala jsem si s každou ásanou povídat. 

Jak program funguje

Rozproudíme energii v těle

Nejdříve oživíme a zprůchodníme celé tělo, aby se k nám poselství mohlo dostat.  Máš na výběr ze tří oživujících "rozcviček", které jsou různě dlouhé: 20 minut, 30 minut, 40 minut. Tyto jógové sestavy jsou navržené tak, abys prozářila každou buňku svého těla, byla plně přítomna a byla tak schopná naslouchat. 

Ztišíme se, abychom slyšeli

Potom si vybereš ásany, které Tě dnes oslovují.  Budeme naslouchat šepotu každé ásany nejdřívě společně a poté Ti bude ponechán prostor, abys vnímala  moudrost svého těla. Každá ásana má své poseství, které může nepopsatelným způsobem obohatit Tvůj život.

Jak na podložce, tak v životě

Postupem času zjistíš, že umíš ásanám a svému tělu naslouchat sama. Vytvořili jsme základ pro Tvou jógovou praxi, abys mohla vždy vnímat hluboký smysl jógy a všeho, co děláš. 

Mé tělo a má mysl mohou být mým spojencem

Vhodné i pro začátečníky

Skvělý základ pro Tvou praxi

Videa jsou Tvoje

Videa si můžeš stáhnout do počítače v MP4

Cokoliv, co je ve mně zamrzlé, se projevuje na mém těle a pokud se ztiším, obrátím dovnitř a naslouchám, mé tělo ke mně začne v ásanách promlouvat a povídat mi o všech těchto zamrzlinkách a o potenciálu, který je v nich schovaný.

Ásany šeptají

svá poselství

Vyzkoušet si zdarma jednu ásanu hned teď?

Pro podporu procesu naslouchání používáme dech, zvuk a pohyb a také hudební efekty. 

Video encyklopedie 11 ásan

1200 Kč

Nebo 33 ásan za 2800

 • Názvy ásan v češtině i v sanskrtu
 • Oživení těla
 • Příprava na ásanu
 • Navedení do ásany
 • Naslouchání poselství každé ásany
 • Meditační fáze v ásaně
 • Kontraindikace ke každé ásaně
 • Poselství v textové podobě ke každé ásaně
 • 15ti minutová relaxace po jógové praxi

Na čem stavíme

Moudrost těla

Z malého miminka - do Tebe... bez kontroly. Tělo je velmi moudré.

Lehkost v těle

Dětská podstata v nás stále je. To jen ten "dospělý" jí občas zacloní.

Konec boje

Se svým tělem už nebojuji. Je to můj spojenec!

Judita Berková (o autorce)

Judita Berková, zakladatelka Yoga life Happy life
 • Autorka knihy Poselství ásan
 • Jógová praxe od roku 2010
 • Vyučuje jógu od roku 2014
 • Instruktorské vzdělání (450 hodin)
 • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
 • Pořádá jógové pobyty po celém světě
 • Navrhuje vlastní jógové oblečení (jógové šaty)
 • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - JÓGOVÉ ŠATY.  Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

O zakladatelce

Judita Berková

Autorka knihy Poselství ásan. Praktikuje jógu od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - JÓGOVÉ ŠATY.  Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

Prověřeno

Ahoj Judit, tvoje Poselství asan byl pro mě neuvěřitelně intenzivní zážitek. Totálně rozbourávající a transformující...Jsi boží průvodce!!! V původním smyslu slova boží!
Markéta
Cvičím poselství ásán každé ráno. Dosud mě nic nedonutilo vstát o hodinu dřív, až teď :). Sice jsem velmi zatuhlá a asi bude trvat než se plně uvolním, ale je to krásná cesta. Děkuju Juditko za to, co děláte. ❤️🍀
Andrea
Milá Juditko, již delší dobu jsem pokukovala po Tvém online programu Poselství ásan a dnes večer jsem cítila silnou touhu praktikovat jógu a naslouchat moudrosti svého těla, již jsem tedy neváhala a program si zakoupila. Prošla jsem zatím jen pozicí stromu, ale již teď mohu říci, že jsem z programu nadšená!!! Jsi opravdová jógová kouzelnice, která vytváří programy s obrovskou přidanou hodnotou. Poselství stromu mi vehnalo do očí slzy. Máš můj neskonalý obdiv za to co děláš. DĚKUJI. DĚKUJI. DĚKUJI. S úctou se skláním a přeji vše dobré, Eva
Eva
Judi, tvůj nový program je skvělý. Už jsem s Tebou prošla do čtvrté asany a je mi jasné, že bych mohla po každé takové lekci psát znovu a znovu, že je to jedinecny pocit nechat se Tebou vést. Stále díky Tobě objevuji v sobě něco nového. Miluji ten moment, když se v asane zastavím, ty začneš sdělovat její příběh a začne hrát hudba. Mám pokažde pocit úplného rozplynuti. Je to pro mne nejkrásnějších meditacní stav ponoření se do sebe, svého dechu a zároveň úplné odevzdání se životu. Pokaždé se těším, kde objevím nějakou zatuhlinku, která mne ještě brzdí. Dělej to všechno dál tak, jak děláš. Je to super💜
Věra

Potřebujete pomoc?

Napište nám. Jsme tu pro Vás.

luci@yogalifehappylife.cz