Pořížení tohoto programu je dostupné pouze vzácným bytostem, který mají link na tuto stránku. A to jsi Ty :-). Tento program není jinak již veřejně dostupný. 

ÁSÁNY UMÍ MLUVIT?

Jsme zvyklí řídit se logikou. Logika nám dává pocit bezpečí, ale zároveň nás svazuje. Co je za hranicemi našeho omezeného logického uvažování?

Během své praxe jógy jsem si začala uvědomovat, že se ke mně dostává moudrost, kterou bych hlavou nevymyslela. Začala jsem si této komunikace všímat víc a víc a začala jsem si s každou ásanou povídat. 

JAK PROGRAM FUNGUJE?

ROZPROUDÍME ENERGII V TĚLE

Nejdříve oživíme a zprůchodníme celé tělo, aby se k nám poselství mohlo dostat.  Máš na výběr ze tří oživujících "rozcviček", které jsou různě dlouhé: 20 minut, 30 minut, 40 minut. Tyto jógové sestavy jsou navržené tak, abys prozářila každou buňku svého těla, byla plně přítomna a byla tak schopná naslouchat. 

ZTIŠÍME SE, ABYCHOM SLYŠELI

Potom si vybereš ásany, které Tě dnes oslovují.  Budeme naslouchat šepotu každé ásany nejdřívě společně a poté Ti bude ponechán prostor, abys vnímala  moudrost svého těla. Každá ásana má své poseství, které může nepopsatelným způsobem obohatit Tvůj život.

JAK NA PODLOŽCE, TAK V ŽIVOTĚ

Postupem času zjistíš, že umíš ásanám a svému tělu naslouchat sama. Vytvořili jsme základ pro Tvou jógovou praxi, abys mohla vždy vnímat hluboký smysl jógy a všeho, co děláš. 

Mé tělo a má mysl mohou být mým spojencem.

Vhodné i pro začátečníky

Skvělý základ pro Tvou praxi

Videa jsou Tvoje

Videa si můžeš stáhnout do počítače v MP4

Cokoliv, co je ve mně zamrzlé, se projevuje na mém těle a pokud se ztiším, obrátím dovnitř a naslouchám, mé tělo ke mně začne v ásanách promlouvat a povídat mi o všech těchto zamrzlinkách a o potenciálu, který je v nich schovaný.

Ásany šeptají

svá poselství

Vyzkoušet si zdarma jednu ásanu hned teď?

VIDEO ENCYKLOPEDIE ÁSÁN

Pro podporu procesu naslouchání používáme dech, zvuk a pohyb a také hudební efekty. 
 • Názvy ásan v češtině i v sanskrtu
 • Oživení těla
 • Příprava na ásanu
 • Navedení do ásany
 • Naslouchání poselství každé ásany
 • Meditační fáze v ásaně
 • Kontraindikace ke každé ásaně
 • Poselství v textové podobě ke každé ásaně
 • 15ti minutová relaxace po jógové praxi

VÝBĚR BALÍČKU

0
ásán
1 200 Kč
0
ásán
2 800 Kč

NA ČEM STAVÍME?

Moudrost těla

Z malého miminka - do Tebe... bez kontroly. Tělo je velmi moudré.

Lehkost v těle

Dětská podstata v nás stále je. To jen ten "dospělý" jí občas zacloní.

Konec boje

Se svým tělem už nebojuji. Je to můj spojenec!
Judita Berková: autorka knihy Poselství ásan

Poznej autorku 

Judita Berková

 • Autorka knihy Poselství ásan
 • Vytvořila charitativní jógu pro neslyšící
 • Vede kurzy jógy v 6 zemích po celém světě včetně Bali, Mexika, SAE, Sicílie... 
 • Navrhuje vlastní jógové oblečení
0
hodin akreditovaného jógového vzdělání
0
začala praktikovat jógu
0
začala vyučovat jógu

PROVĚŘENO KLIENTKAMI

Ahoj Judit, tvoje Poselství asan byl pro mě neuvěřitelně intenzivní zážitek. Totálně rozbourávající a transformující...Jsi boží průvodce!!! V původním smyslu slova boží!
Markéta
Cvičím poselství ásán každé ráno. Dosud mě nic nedonutilo vstát o hodinu dřív, až teď :). Sice jsem velmi zatuhlá a asi bude trvat než se plně uvolním, ale je to krásná cesta. Děkuju Juditko za to, co děláte. ❤️🍀
Andrea
Milá Juditko, již delší dobu jsem pokukovala po Tvém online programu Poselství ásan a dnes večer jsem cítila silnou touhu praktikovat jógu a naslouchat moudrosti svého těla, již jsem tedy neváhala a program si zakoupila. Prošla jsem zatím jen pozicí stromu, ale již teď mohu říci, že jsem z programu nadšená!!! Jsi opravdová jógová kouzelnice, která vytváří programy s obrovskou přidanou hodnotou. Poselství stromu mi vehnalo do očí slzy. Máš můj neskonalý obdiv za to co děláš. DĚKUJI. DĚKUJI. DĚKUJI. S úctou se skláním a přeji vše dobré, Eva
Eva
Judi, tvůj nový program je skvělý. Už jsem s Tebou prošla do čtvrté asany a je mi jasné, že bych mohla po každé takové lekci psát znovu a znovu, že je to jedinecny pocit nechat se Tebou vést. Stále díky Tobě objevuji v sobě něco nového. Miluji ten moment, když se v asane zastavím, ty začneš sdělovat její příběh a začne hrát hudba. Mám pokažde pocit úplného rozplynuti. Je to pro mne nejkrásnějších meditacní stav ponoření se do sebe, svého dechu a zároveň úplné odevzdání se životu. Pokaždé se těším, kde objevím nějakou zatuhlinku, která mne ještě brzdí. Dělej to všechno dál tak, jak děláš. Je to super💜
Věra

Potřebuješ poradit nebo podpořit? 

Napiš nám.  Jsme tu pro Tebe!

Petra

Customer Love Specialist