Vstup do výcviku je nyní dočasně uzavřen. Druhou vlnu výcviku spustíme, až nám řeknou znamení. Zůstaňte naladěni :-). 

Jak se sledují znamení

online jógovo-meditační výcvik

 

6 měsíců

 1. měsíc: Vesmír chce být viděn 
 2. měsíc: Umění zářivé mysli
 3. měsíc: Umění komunikace s vlastními pocity
 4. měsíc: Odvaha
 5. měsíc: Vědomí těla
 6. měsíc: Můj život - kouzla

JÓGOVÁ PRAXE

Napojení na tělo

MEDITACE

Práce s myslí

ÚKOLY

Sledování znamení v praxi

TEORIE

Na čem stavíme

ZAČÍT MŮŽEŠ KDYKOLIV

Skončit můžeš také kdykoliv, stačí zastavit měsíční platby.

Třpytivá kouzla, dechberoucí zázraky, život, který mě baví v každé minutě… vždy jsem věděla, že to existuje. V dětství jsem si tím byla jistá. Tato jistota se pomalu vytrácela.

Přesto ve mně zůstal hlásek, který mi to připomínal. “To, co vidíš, není všechno. Můžeš žít jinak. Úplně jinak. Máš potenciál kouzelnice. Začni…”

Trvalo mi to dlouho, než se mi povedlo zahodit limity své mysli a školskou výchovu memorování, racionality a hraní si na hodnou holčičku, která dělá všechno správně. Chvilku mi to prostě trvalo.

Ale teď...

Pilíře výcviku

Ztišení

Důvěra v tělo

Síla v uvolnění

Smysl pro dobrodrudružství

Záhady a kouzla

 • Podrobné informace

  Stáhněte si zdarma Manuál k výcviku, pokud Vás zajímají detaily, jak to celé probíhá

Vlídné upozornění: Toto není jen tak nějaký program. Prosím, ujistěte se, že jste skutečně připraveni na změnu, na pouštění starých schémat myšlení, na dobrodružství a na splněné sny.

Jsi připraven? 

Děkuji za tento výcvik. Pomáhá mi víc než cokoliv, co jsem do té doby zkusila. Znamení existují, když jim nasloucháme a dáme prostor. Je to skutečné. A skoro až zázračné. Děkuji.
Eva
Ahooooj Judi 💛 musím Ti napsat, že mě Tvůj program se znameními fakt dostal! Padá mi jak prdel na hrnec! 😁 Fakt! Cvičím teď jógu úplně jinak, vnímám více jazyk Vesmíru a jsem taková spokojenější! Děkuji! 😗😗😗
Adéla
Od doby co dělám Tvůj kurz, se skutečně naprosto změnil můj život. Nikdy bych tomu nevěřila. Jak kdyby vstupem do členské sekce se otevřela brána ke mně samotné a já mohla vstoupit a prohlédnout si mé nitro. Je mi nádherně, když vím že za mnou stojí celý vesmír.
Monika
Juditko🥰, nemohu si to nechat pro sebe.🧚‍♂Musím ti říct, že tě mám tak moc ráda... Úplně tě hltám..🙆‍♂🧘‍♂🧘‍♀🤸‍♂👩‍❤‍💋‍👨 Snad jsem na tobě a tvých videích "závislá" nikdo neumí udělat hodinu, jako ty. Chtěla bych tě mít doma :) tvá energie a nadhled🧚‍♀🌟🍀 plus vidět tě v asanach to prostě nemá chybu. Děkuji, že jsi a, že jsem mohla mít tu čest tě poznat, protože s tebou byť online mne to všechno začalo úplně bavit víc 🍀🍀🍀🍀 už teď si rezervuji nějaký pobyt s tebou a tvou úžasnou lekci...
Anna

Judita Berková (o autorce programu)

Judita Berková, zakladatelka Yoga life Happy life
 • Autorka knihy Poselství ásan
 • Jógová praxe od roku 2010
 • Vyučuje jógu od roku 2014
 • Instruktorské vzdělání (450 hodin)
 • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
 • Pořádá jógové pobyty po celém světě
 • Navrhuje vlastní jógové oblečení (jógové šaty)
 • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - JÓGOVÉ ŠATY.  Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

Zapsat se do výcviku

První vlna výcviku už proběhla. Výcvik je nyní pozastaven a druhá vlna bude spuštěna, až nám řeknou znamení. Sledujte je také :-). 

Potřebujete pomoc?

Napište nám. Jsme tu pro Vás.

luci@yogalifehappylife.cz