MEDITACE BOJOVNÍKA

Být vlídným bojovníkem ve svém životě

5 AUDIO NAHRÁVEK

5 meditací, každá 20 - 30 minut dlouhá

NEMÍT STRACH ZE STRACHU

Největší vítěztví a mistrovství hmoty

MEDITACE JSOU TVÉ

Můžeš si je přehrávat on-line nebo je stáhnout v MP3

POUŠTĚNÍ STARÉHO

Pusť nevyjádřené emoce, urážky a nespravedlnosti

0
let
praxe v oboru
0
klientů praktikuje meditace bojovníka
0
+
Pozitivních zpětných vazeb

Témata pěti meditací

VNITŘNÍ SÍLA

Používám sílu v lehkosti

SPOJENECTVÍ SE SVOU MYSLÍ

Má mysl je můj spojenec ve vědomé tvorbě reality

SPOJENECTVÍ SE SVOU IDENTITOU

Má identita je mocný spolutvůrce mé reality

POUŠTĚNÍ

Nevyjádřené emoce, ublížení a obavy pouštím s respektem pryč

JSEM BOJOVNÍK

Dokonce i strach je mým spojencem

JAKÝ JE STAV TVÉ MYSLI?Začni přenastavovat své vzorce myšlení.

Proč meditace bojovníka?

Ten, který je odvážný a narovnaný...

Všichni v sobě nosíme energii bojovníka. Jde jen o to, zda tuto energii také žijeme nebo jsme jí zasunuli někam hluboko do sklepa.

Hrdina je ten, který si vědomě volí své myšlenky, slova a činy. 

Přítel je ten, který je laskavý na své zamrzlinky a tudíž může být laskavý i na ostatní.

Bojovník = Hrdina + přítel

Co je to meditace♥

 • Meditace je stav vědomí.
 • Není to násilí vůči vlastní mysli.
 • Je zapotřebí, aby se mysl ztišila, to ano. K tomu stačí, aby ses plně oddala přítomnosti a koncentrace na tyto nahrávky Ti v tom může pomoci. 
 • Meditace je stav napojení na nejvyšší zdroj v nás. 
 • Je to stav, kdy všechny mé kohoutky jsou otevřeny, zmizely bariéry a život mnou protéká volně. 
 • Mé smysly jsou zbystřené do přítomnosti, vnímám široké souvislosti a cítím obrovskou moudrost a pochopení. 
 • Meditace je stěžejní, pokud chci vědomě tvořit svou realitu. 
 • Stačí i pár minut denně. 

Vytvořili jsme tyto meditace za jediným účelem - oživit v Tobě umění

VĚDOMÉ TVORBY REALITY. 

Prověřeno

Miluju Tvoje meditace bojovníka ❤ To je taková krása. Pořád mě to tak baví, nádherná nakažlivá energie - síla - světlo
Veronika
Dobrý večer, Vaše úžasná meditace mi dnes zkrášlila ceeeeelý den.:-) Ještě jednou za ni ze srdce děkuji.
Taťána
Zase jsem s měla krásné ráno s Tvými videi :) Je to skvělý :) Přesně to, co jsem potřebovala. A také jsem pochopila ještě nějaké věci navíc, oproti lekcím.Chození na na Tvou jógu mě v této fázi života tolik obohacuje, otevírá to dvířka a odhaluje pravdy, které byly skryty. Tvoje lekce jógy jsou lekce radosti :)! Děkuju Ti z celého srdce - a vím, že to je tak silné proto, že jsi tím, kým jsi, což je samo o sobě inspirativní :).
Dita
Rozmýšľam, že som si zbytočné kupovala iné semináre, stačil mi tvoj program, na to aby som pochopila Súvislosti :). S tebou som veľa pochopila :). Iné semináre mi nedali toľko, čo tvoje úlohy a cviky, po ktorom sa moja myseľ a dych stáva jedným celkom. Úlohy ma menia, pretože ich používam denne. Nie zdĺhavé rozprávanie na seminaroch, ktoré mi povedia waaau super, ale hneď na to zabudnem. Ľudia potrebujú presne tvoj typ programu. Toto je jeden z programov, pri ktorom nelutujem, že som si ho zakúpila.
Zuzana
Dekuji moc za krasny komplet 10 dni s jogou a meditace bojovnika. Jsou moji " bibli", "knihou knih". Probudila jste ve me vasen v jogu. Kazdy den se tesim na pokracovani, jak na novy dil detektivky. Krasne mi to zapada do mych puzzliku.
Noemi
Krásný den, Judito, chtěla bych Vám neskutečně moc poděkovat, za Váš program Yoga life happy life. Koupila jsem si ho před 5 měsíci a čekala jsem, jestli mi prvotní nadšení z programu vydrží a ono vydrželo :) Jógu už znám mnoho let a pokoušela jsem se ji cvičit, ale stále jsem byla věčný začátečník. Začala jsem, pak jsem si něco natáhla a skončila a tak se to pořád opakovalo. Ale s Vaším cvičením se mi to ještě ani jednou nestalo. Děkuji! Teď už vím, že jsem dřív neposlouchala své tělo, rvala se do pozic a byla frustrovaná, že do pozice nedokážu jít hlouběji. Díky Vám už chápu, že o tom jóga není, že je úplně o něčem jiném. Při každém cyklu cvičení vždycky víc a víc chápu, co máte na mysli a pořád se posouvám dál a dál, jak tělesně tak především duševně. A díky za Vaše domácí úkoly! :) Vaše vysvětlení je pro mě krásně pochopitelné a v kombinaci s Vašimi meditacemi bojovníka, se vše ještě prohlubuje a dává ještě větší smysl. Byla jste také poslední impulz k tomu, že jsem se odhodlala, vykašlala jsem se na ,,co na to řeknou ostatní" a začínám dělat práci, kterou opravdu cítím, že je ta pravá a že má pro mě obrovský smysl. Přeji krásné dny,
Kristýna
Krásný den. Milá Juditko,je to necelý týden, co mi přišla do cesty VašeÚ ŽASNÁ meditace. Od té doby hltám Vaše videa a Vaši NÁDHERNOU energii. Jóga mi nikdy moc nešla, byla jsem zatuhlá,jako bývalá atletika, zaměřená na výkon. VY jste mi dokázala svým jemným způsobem a překrásným vedením pomocí uvolnit se, pustit křivdy, zklamání a zbytečné úsilí. Ze srdce Vám DĚKUJI a přeji Vám jen krásné chvíle. Těším se na osobní setkání😀❤❤❤❤❤❤❤❤❤S láskou a úctou Táňa
Jméno Příjmení

Judita Berková (o autorce)

Judita Berková, zakladatelka Yoga life Happy life
 • Autorka knihy Poselství ásan
 • Jógová praxe od roku 2010
 • Vyučuje jógu od roku 2014
 • Instruktorské vzdělání (450 hodin)
 • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
 • Pořádá jógové pobyty po celém světě
 • Navrhuje vlastní jógové oblečení (jógové šaty)
 • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - JÓGOVÉ ŠATY.  Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

Potřebujete pomoc?

Napište nám. Jsme tu pro Vás.

luci@yogalifehappylife.cz