MEDITACE BOJOVNÍKA

5 meditací, 5 příležitostí jak být pravým bojovníkem ve svém životě

jóga, meditace

Vytvořili jsme MEDITACE BOJOVNÍKA za jediným účelem:

probudit v Tobě a oživit dávné lidské umění VĚDOMÉ TVORBY REALITY. Z celé své podstaty si přeji, abys díky těmto meditacím v sobě zacítil/a svou vnitřní sílu, abys sis udělal/a spojence ze své mysli a indentyty a abys vždy a za každých okolností vnímal/a, že jsi součástí jednoty a že není čeho se bát. Nechť vždy cítíš a využíváš svou vnitřní sílu a jsi naplněn/a odvahou a důvěrou v život. 

5 silných meditací

MEDITACE: VNITŘNÍ SÍLA

Používám sílu v lehkosti každý den

SPOJENECTVÍ SE SVOU MYSLÍ

Má mysl je můj spojenec ve vědomé tvorbě reality

SPOJENECTVÍ SE SVOU IDENTITOU

Má identita je mocný spolutvůrce mé reality

POUŠTĚNÍ

Nevyjádřené emoce, ublížení a obavy pouštím s respektem pryč

JSEM BOJOVNÍK

Dokonce i strach je mým spojencem

Co přesně je náplní MEDITACÍ BOJOVNÍKA + UKÁZKA

Bojovník, Vira - bhadra, Hrdina - přítel

Ten, který je odvážný, narovnaný a nemá strach!


Všichni v sobě nosíme energii bojovníka. Jde jen o to, zda tuto energii také žijeme nebo jsme jí zasunuli někam hluboko do sklepa, do nevědomí. 


meidtace

Meditace Bojovníka

vznikly proto, aby nám připomenuly, kdo doopravdy jsme a fakt, že svůj život si můžeme tvořit vědomě sami a že se můžeme ze své tvorby velmi a velmi radovat. 

Informace o Meditacích Bojovníka

  • 5 meditací, každá 20 - 30 minut dlouhá.
  • Meditace si můžeš stáhnout k sobě do počítače ve formátu MP3, takže jsou navždy Tvé.
  • 5 témat, 5 způsobů, jak začít žít jako skutečný bojovník.
  • Meditace se soustředí na přenastavení našeho vnímání sebe a vlastního života.
  • Meditace Bojovníka probouzejí vědomí vnitřní síly a vedou k používání vlastní vnitřní síly.
  • Meditace Bojovníka ukazují ještě více do hloubky, jak pracovat se svou myslí, aby se mysl stala naším velkým spojencem ve vědomé tvorbě reality, místo abychom ji neustále krotili a peskovali.
  • Meditace Bojovníka nabízí jiný, nežný pohled na vlastní ego (identitu), protože mírumilovný bojovník cítí silné spojenectví se svou identitou a ví, že je mu vždy může pomoci v lepší orientaci na cestě vlastním životem.
  • Meditace Bojovníka Tě provedou kousek po kousku praxí pouštění nevyjádřených emocí, urážek, ublížení, nespravedlností a všeho dalšího, co je v Tobě usazeno. 
  • Meditace Bojovníka obsahují praxi preventivního čištění a pouštění negativních emocí a techniku na to, jak naložit s obzvlášť tuhými pouty z minulosti.
  • Meditace Bojovníka Ti ukážou, že největší vítěztví je nemít strach ze strachu! 
jóga a meditace

Udělej si na sebe čas! Začni přenastavovat své vzorce chování a začni žít tak, jak jsi vždy toužil/a!


Zpětné vazby na autory Meditací Bojovníka

Zase jsem s měla krásné ráno s Tvými videi 🙂 Je to skvělý 🙂 Přesně to, co jsem potřebovala. A také jsem pochopila ještě nějaké věci navíc, oproti lekcím.Chození na na Tvou jógu mě v této fázi života tolik obohacuje, otevírá to dvířka a odhaluje pravdy, které byly skryty. Tvoje lekce jógy jsou lekce radosti :)! Děkuju Ti z celého srdce - a vím, že to je tak silné proto, že jsi tím, kým jsi, což je samo o sobě inspirativní :).

Dita

Juditko, moc Ti chci poděkovat za tento program. A taky za to, že si mi otevřela cestu k józe. Tvůj přístup a pojetí jógy se mnou silně rezonuje. A musím říct, že dechová cvičení, které provádíš v videích jsou prostě boží! Při Tvých dynamických technikách téměř ihned cítím život uvnitř. Je to super, složení lekcí, otevírání srdce, pánve, Tvé povídání, meditace....vše mne krásně probouzí a uklidňuje. Jsem zpátky v sobě. Ani sem netušila, že taková může být jóga. Děkuju. Vnesla si mi světlo do těla.

Kateřina

Rozmýšľam, že som si zbytočné kupovala iné semináre, stačil mi tvoj program, na to aby som pochopila Súvislosti :). S tebou som veľa pochopila :). Iné semináre mi nedali toľko, čo tvoje úlohy a cviky, po ktorom sa moja myseľ a dych stáva jedným celkom. Úlohy ma menia, pretože ich používam denne. Nie zdĺhavé rozprávanie na seminaroch, ktoré mi povedia waaau super, ale hneď na to zabudnem. Ľudia potrebujú presne tvoj typ programu. Toto je jeden z programov, pri ktorom nelutujem, že som si ho zakúpila.

Zuzana

Judita Berková

je certifikovaná instruktorka jógy. Učí jógu v Praze ve velkých skupinách v Euforie.cz, a také v malých skupinách a vede individuální lekce jógy. Jógu intenzivně praktikuje od roku 2010. Prošla nespočtem vlastních jógových lekcí, školení a kurzů. Vychází z moudrosti těla, z cesty nenásilí a sebe-přijetí. Skrze jógu rozvíjí tělesnou i duševní sílu, ale také pružnost a odvahu každého svého klienta. Judita také vede ženské kruhy v rámci svého projektu La Que Sabe a dále se aktivně podílí na dalších projektech (Přirozená antikoncepce a vědomé milování nebo Cesta Extáze), které podporují úctyplný přístup k lidskému tělu a pomáhají klientům vést naplněný a radostný život. 

O autorce

Meditace Bojovníka jsou geniálním doplněním programu 10 DNÍ S JÓGOU 

a zároveň fungují jako samostatný celek. 

Za svou prací si stojíme. Pokud zjistíš, že tyto meditace nejsou pro Tebe, vrátíme Ti všechny peníze zpět na účet. Na vyzkoušení meditací máš celé 2 dny.

Garance kvality - garance vrácení peněz

meditace a jóga