Jdeme do hloubky


Stejná témata, tentokrát více peprně, do hloubky... 

Jdeme přímo ke zdroji!

 1. Světlo - pozdrav ženské měsíční záři
 2. Lehkost - bez podmínek
 3. Vnitřní síla - princip umožňování
 4. Vnitřní klid - vše pracuje pro mě
 5. Plynutí - tanec života
 6. Smích - ego jako má podpůrná představa
 7. Pružnost - vlídnost vůči svým zamrzlinkám
 8. Svěžest - nechávám to za sebou
 9. Svoboda - být trošku zlobivá holka
 10. Vděčnost - základní princip uvolněnosti
Judita Berková: Když je jóga o prožitku

BONUS:

Taneční meditace čtyř archetypů ženství: dívka, milenka, matka a vědma


26 NOVÝCH ÚKOLŮ

3. rozměr ásany = ásana během dne

NOVÉ ÁSANY

Prozkoumáme své tělo z jiných úhlů... doslova

VIDEA JSOU TVOJE

Jóga online a v MP4

Judita Berková: Když je jóga o prožitku

❤Milá Judi, Tvoje programy deset dní s jógou i deset dní s jógou 2 jdeme do hloubky jsou naprosto boží, je to už rok, co cvičím jógu s TEBOU skoro každý den, a je to pro mě už droga 😀😊 kterou musím mít. Tvé úkoly, nebo spíš inspirace si pouštím pořád do kola, na přeskáčku tak jak to cítím třeba při vaření a pořád mi velmi pomáhají každý den, v mém životě. Díky Tobě se už nebojím jít do věcí, do kterých bych se dřív neodvážila jít, užívám si přítomný okamžik, v ponoření do sebe, v tichu v kombinaci s cvičením, je to spíš meditace... DĚKUJI Ti za to, co tvoříš a za to, že jsi, jsem vděčná, za to, že jsem tě našla a díky tobě pochopila o čem jóga je.

Lenka

Juditko, Tvuj novy jogovy program je krasny a velmi inspirujici. Tesim se na kazdy dalsi den. Moc Ti dekuji za Tvou praci a krasna poselstvi.

Martina

Jasně, že jdu do dvojky a víc a víc do hloubky. Všechno se otevírá, tělo, duše, srdce má větší výhled, mysl se uklidňuje a všichni spojenci spolupracují. Je to božííí!!! A to díky tobě!!! Děkuji ti ❤️

Lenka

Ten tvuj 10 denni program je nadherny!!!!!!! Nic krasnejsiho a kompletnejsiho jsem nikdy snad necvicila! Jsi uzasna pruvodkyne a tva empatie a laska zari z kazde minuty. Miluji na tobe a tvych videich tu spontalnost a hravost. Ja nevim jak ti mam podekovat? Tak proste DEKUJU za vse. Milujite <3 Krasnou nedeli Juditko, s uctou Lucka

Lucie

Oba programy jsou skvěle zpracované, jsou pro mě velmi dobře "stravitelné" uchopitelné, jednoduché a zároveň velmi účinné a se smysluplnými úkoly na každý den. TVÁ práce má obrovský smysl 🌷

Lenka

 • Program je určen pouze pro ty, kteří prošli základním programem 10 Dní s jógou!!!
 • Vytvořte si 21 denní jógový výcvik! Po 21 dnech se stává vnitřní nastavení zvykem! 

Protáhni se ještě dnes

O autorce

Judita Berková

učí jógu v Praze, vede individuální lekce jógy, je autorkou celostních jógových programů 10 Dní s jógou, Poselství ásan a Meditace bojovníka, navrhuje vlastní jógové oblečení a vede jógové pobyty po po celém světě.

Jógu intenzivně praktikuje od roku 2010. Prošla nespočtem vlastních jógových lekcí, školení a kurzů. Vychází z moudrosti těla, z cesty nenásilí a sebe-přijetí. Skrze jógu rozvíjí tělesnou i duševní sílu, ale také pružnost a odvahu každého svého klienta.

Judita také vede ženské kruhy v rámci svého projektu La Que Sabe a dále se aktivně podílí na dalších projektech (Přirozená antikoncepce a vědomé milování nebo Cesta Extáze), které podporují úctyplný přístup k lidskému tělu a pomáhají klientům vést naplněný a radostný život. 
Garance vrácení peněz

Za svou prací si stojíme. Pokud zjistíš, že tento program není pro Tebe, vrátíme Ti všechny peníze zpět na účet.

Na vyzkoušení programu máš celé 2 dny.