Srpen 2018


JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE:

SEBE PŘIJETÍ A ŽENSKÁ SEXUALITA

Teď jsem se vrátila z nádherného jógového víkendu, který se konal v lázních Velichovky, v krásném rezortu K-Triumf a byl na téma: NOVÉ ZAČÁTKY. Bylo to tak nádherné! Děkuji všem ženám, které přijely a které se pustily do naší jógové praxe s otevřenou myslí a otevřeným tělem .

Obzvláště velké poděkování patří kouzelným ženám, které se účastnily mojí druhé jógové choreografie!!! Jsem z toho nadšená, nadšená a šťastná!

Podívejte se sami, jak je to krásné, když společně plyneme na vlně dechu a hudby.

Když jsem choregrafii dávala dohromady, úplně jsem viděla, jak to bude krásné, ale pravda je, že jsem to zdaleka nedohlédla. To, co vzniklo, předčilo všechna má očekávání! Jsem naplněná vděčností.

Děkuji. Děkuji. Děkuji.


Červenec 2018


TANČÍCÍ BOHOVÉ JÓGY

Když jsem se připravovala na Pozdrav měsíci, který se konal u mě v jógovně tuto neděli, přišla ke mně tato krátká jógová sestavička, která je vytvořena z jógových pozic obsažených v CHANDRA NAMASKAR (Pozdrav měsíci). Je to sestavička na rozproudění ženské energie .

Zkusíte se mnou ?

Ženskou energii podporují také jógové šatičky.

Ve videu mám na sobě ROMANTIC RASPBERRY (kolekce Delia).


Červen 2018


NAŠE JÓGOVÉ ŠATIČKY

JSOU UŽ K DOSTÁNÍ!!!

  • Desinged by: Judita Berková, Yoga life Happy life
  • Vyrobeno v ČR
  • Vyrobeno ručně (nepoužíváme sériovou výrobu).
  • Vyrobeno s radostí, kterou vkládáme do všeho, co vyrábíme.
  • Vhodné i pro denní nošení
  • Obzvláště vhodné na jógu
  • Vhodné také na tenis, běh a další sporty

Červen 2018


NAŠE PRVNÍ JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE

SICÍLIE 2018

JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE: SICÍLIE 2018
Tak magický, silný a požehnaný jógový pobyt jsem si nedokázala ani představit. Zázraky se dějí. Celý týden jsme praktikovaly každé ráno v 7:30 a večer v 18:30 na pláži jógu. Po každé lekci dostaly ženy úkoly, které souvisely s tématem jógové praxe toho dne. Úkoly byly připravené tak, abychom byly více přítomné v těle, cítily svobodu, nadhled, laskavost vůči sobě...
Vzácné ženy, vzácné bytosti, děkuji za to, že jsem mohla být ve Vaší přítomnosti a děkuji za Vaše otevřené mysli a odvahu rozšiřovat svou komfortní zónu!
Už dlouho jsem snila o tom, že vytvořím jógovou choreografii. Děkuji za to, že jste měly chuť do toho se mnou jít a za energii, kteoru jste do ní vložily. Cítím vděčnost v každé buňce svého těla. Děkuji z celé své bytosti za tuto možnost!
Tato choreografie vznikla jen díky tomu, že měly ženy chuť hrát si s jógou ještě po naší naplánované jógové praxi. Bylo to intenzivní, bylo to krásné! Ještě jednou děkuji.
Speciální velké poděkování patří cestovní agentuře BIO AMORE, která celý náš jógový pobyt organizovala :-)! Děkuju Alenko!!!!!
Těšíme se na Vás na dalších jógových pobytech!


Květen 2018


S JÓGOU UŽ VELMI DLOUHO

Po celém světě s jógou, vzpomínky

Pamatuju si, jak jsem v roce 2010 šla poprvé na jógu. Byla to láska na první pohled. Z lekce jsem neodcházela, vznášela jsem se metr nad zemí. Tehdy jsme ještě nevěděla proč. Dnes už to vím. Jóga není tělesné cvičení, po kterém se chvíli cítíte dobře, jóga je způsom, jakým se svým tělem zacházíme celý den. Jóga je přístup plný laskavosti, narovnanosti, síly v lehkosti a moudrosti. Nejde o to, co děláme, ale jak to děláme. A přesně o tom je jóga. Jak hýbu se svým tělem? Jak ho vnímám? Poslouchám jeho moudrost?
Tehdy mě má jógová praxe (chodila jsem někdy i dvakrát denně) dostala z těžkých chvil, které občas v životě nastanou. A i dnes je to jóga, která je mou průvodkyní, vždy při mě, vždy u mě, vždy s Láskou.
Když jsem si před měsícem na tanečním ženském kruhu, který jsme pořádaly na Moravě, vytáhla ze 40 karet kartu JÓGA: Jóga je Tvá cesta, cítíla jsem směsici absolutního překvapení a zároveň klidu, že jsem si vlastně jinou kartu vytáhnout nemohla.
Jóga byla, je a bude vždy se mnou.
Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!
Judita
PS: Zítra odlétám já a 18 úžasných žen na Sicílii, abychom společně prozkoumaly, jaké to je, žít jógu nejen na podložce, ale také každý den. Dvakrát denně lekce jógy a 20 úkolů :-).
Těším se na Vás jako malá!
Termíny dalších jógových pobytů jsou zde:

Milá Juditko, dlouho jsem hledala někoho, s kým bych si jógu mohla zacvičit a hlavně duševně rozvíjet. Jóga pro mnohé znamená fyzické cvičení.. někdy mám pocit, že jde o to, udělat co nejvíce ásan v co nejkratším čase. Děkuji Vám, protože se každý den těším na jógu s Vámi. Snažím se pilně cvičit, abych se pomalu otevřela a mohla si koupit Váš online kurz. Ještě jednou děkuji za Vaši přítomnost, inspiraci i moudrost, a hlavně obrovskou ženskost. Vše dobré, ať se Vám daří a krásný den Z.
Zuzana

Květen 2018


JÓGOVÉ PLYNUTÍ S HOUSLEMI

Necítila jsem se včera nějak ve své kůži, tak jsem šla do své jógovny a začala jsem praktikovat (z této konkrétní praxe je toto video). No a jako mávnutím kouzelného proutku mi bylo zase dobře, zase jsem se cítila jako já   .

Zkuste se mnou plynout s houslemi a pokud by se Vám zase chtělo poslat video, tak budu nejšťastnější!!!! Ta minulá videa z naší jógové výzvy byla taaaak sladká a nádherná! Potom z toho udělám nějakou kompilaci !

Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!!!
Nejvíc Vás objímám!


Duben 2018


JÓGOVÁ VÝZVA


Duben 2018


ZÁŽITEK Z POUŠTĚ

POUŠŤ
Chtěla jsem na poušť, už dlouho jsem chtěla do pouště. Co jsem ale nevěděla, bylo, že má romantická představa nekonečného prostoru pro meditaci a možná i Džina z láhve a realita se hoooodně liší. Poušť je nádherná, ale také drsná a nemilosrdná. Jak je vidět v záběru, kde sedím na kufru, po chvilce jsem byla rudá jako rajče, chodidla mě pálila tak, že jsem je ani necítila a písek mi vál do očí. Přesto všechno to ale byl zážitek mého života. Já sama a neuvěřitelný žár ze spodu i z vrchu. Ten žár se mi dostal do těla a po zbytek dne jsem ho cítila: ŽIVOT I SMRT V JEDNOM. Teď už ho necítím, ale na ten pocit nezapomenu nikdy. Také mám toto video, aby mi vždy připomínalo, že ŽIVOT JE NEBEZPEČNÝ, ALE TAK MOOOOC LÁKAVÝ, že se mu nedá odolat. Proto jsme sem přišili. Objímám Vás, vzácní, s velkou úctou! Judita.Březen 2018


VÝSLEDKY NAŠÍ

ÚNOROVÉ OVOCNO JÓGOVÉ SOUTĚŽE

Fotky z naší jógovo-ovocno-zeleninové soutěže ♥


Milá Judito,

jen, co jsem zhlédla tvoje video o soutěži s výzvou na jógovou pozici a ovoce, hlavou mi začaly jezdit pózy s melounem na hlavě a banány na rukách, liči v očích... Prostě samé super nápady! Moje představivost jela na plné obrátky!
Časem se mi to ale rozleželo v hlavě a prostě stalo se úplně něco jiného...
Jednou, krásný slunný den, si jdeme se synem z obchodu na procházku. V tašce brokolici, zázvor a dvě jablíčka. Ha, říkám si, to by bylo krásné foto do soutěže! Teda, nezahálela jsem. Došli jsme na krásné místo tady u nás v Napajedlech a nastavila samospoušť a dala do konání... Vůbec bych nevěřila, že mi to dodá tolik radosti a srandy do všedního zimního dne?! Snad poprvé na dvěstě procent jsem pocítila ten úsměv v sobě, jak nás učíš ve videích!!!
Velmi Ti děkuji, že jsem si díky Tobě užila zase trochu jinak- zábavněji- slunečné odpoledne. Bylo to krásné zpestření a uvědomění si, jak málo stačí k toliko radosti!

Jo a nakonec jsem se do toho tak ponořila, že jsem udělala fotek několik, které však byly tak zábavné, že z toho prostě muselo být video! : )) I když, upřímně, dlouho mi trvalo, než jsem odhodila stud, přemluvila se k tomuto kroku a šla "s kůží na trh".
Doufám, že i ostatním vykouzlím smích na rtech a přeji Happy Life! Protože Yoga Life je prostě Happy Life!!

S pozdravem a přáním krásného dne, Pavla.


Únor 2018


JÓGOVÝ ZPRAVODAJ:

7 NOVINEK, ZE KTERÝCH SKÁČU DO VZDUCHU RADOSTÍ

Včera v noci jsem se vrátila z mojí další jógové cesty a hned jsem se vrhla k počítači, abych s Vámi mohla sdílet 7 NOVINEK ve světě Yoga life Happy life.
1. Chystáme nový, velký program POSELSTVÍ ÁSAN (program bude k dispozici od března 2018)
2. K programu připravujeme také knihu POSELSTVÍ ÁSAN, která vyjde v létě roku 2018
3. Představuje nový konecept jógové módy: JÓGOVÉ ŠATY. Šaty jsem navrhla proto, že jsem sama chtěla mít při vlastní praxi pocit ženkosti a lehkosti a povedlo se. Jsou pohodlné, praktické a krásné! Šaty budou v prodeji od léta 2018.
4. Ještě zbývá pár volných míst v malých jógových skupinách
5. Od 26. 2. 2018 opět vedu jógu ve velkých skupinách v Euforii v Praze. Mooooc se na Vás těším!
6. JÓGA PRO NESLYŠÍCÍ: Na základě jednoho krásného emailu od klientky Lucie, která je neslyšící, jsme se rozhodli začít přidávat titulky jak do našich veřejných videí, tak i do programu 10 DNÍ S JÓGOU
a také do připravovaného programu POSELSTVÍ ÁSAN. Jsme z toho v týmu Yoga life Happy life nadšení!
7. V programu 10 DNÍ S JÓGOU
přibudou během měsíce nové verze dvou videí: SVĚŽEST A PLYNUTÍ. Vyzkoušejte si nové pojetí!
Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!


Jupiiiiii! Zarezervovala jsem si pondělí i středu :) A šatičky musím mít! Těšíme se na tebe nejvíc!
Míša
Já jsem šťastná, že jsi s námi!!! těším se na nové projekty jak malé dítě na Vánoce, hlavně ta knížka, ó lala ❤️
Dominika
Judit, zíram, uzasny!!Ze všech bodu jsem obrovsky nadsena. Moc se tesim!!! ❤️❤️
Markéta

Prosinec 2017


VYSTŘIŽENÉ ZÁBĚRY Z NATÁČENÍ

V ROCE 2017

Pojďte se podívat, jak to vypadá, když se natáčí jóga. "Behind the scene"  aneb Yoga life Happy life tak trošku z jiného úhlu pohledu... PS: Odreagovací video slouží stejně jako meditace k povolení rezistence a tudíž k rychlejšímu plnění si vlastních snů ♥


Říjen 2017


VELKÁ LETNÍ FOTO-SOUTĚŽ

a její výsledky

SOUTEŽ, KTERÁ TRVALA DVA MĚSÍCE
a její výsledky jsou více než nádherné. Fotky, které jsem dostala, jsou dojemné, láskyplné a nabité originalitou a úctou k józe a k sobě samé. Je to celé nááádherné. Děkuju všem, kteří se soutěže účastnili a především děkuju za to, že milujete jógu a tím děláte svět mírumilovněšjím místem. Všechny další informace jsou ve videu. 

Milá Judito, Udělala jsi mi vesmírnou radost!! ✨☺️🌏💙 Děkuji Ti za dárek, velmi mě potěšil. V žádné soutěži jsem ještě nikdy nevyhrála, o to víc mě takový překrásný dárek- meditace bojovníka zahřívá u srdíčka a pyšním se. 😍 Děkuji, děkuji, děkuji. A fotka, kterou jsi vybrala je nádherná, úžasná, krásná, prostě je v ní život!
Pavla
Judit, děkuju ze srdce......jste vážně Neuveritelna!!!!
Věra
Vyhráli jsme ❤️ Má to smysl ❤️ Nádhera ❤️ Děkujeme ❤️ Namasté! Mnohokrát s holčičkama děkujeme za krásnou první cenu. Moc si toho vážíme ❤️❤️❤️
Mirka


Přihlásit se k novinkám?

Velmi si vážíme Tvé důvěry a slibujeme Ti, že pokud nám svěříš svůj e-mail, budeme Ti posílat pouze relevantní články a nová videa z oblasti jógy. E-mail od nás dostaneš maximálně jednou za 7 dní. Z odběru se můžeš kdykoli odhlásit.