Pravidelné lekce jógy

Praha

Pondělí a středa

Lektorka je nyní v ČR, lekce probíhají

Euforie Karlín

Přihlášky přímo přes webové stránky Euforie

19:30

60 min

jóga ve fitku

Ať odletíš kamkoliv, navždy jsi pozitivně ovlivnila můj život. Když cvičím, tak je se mnou takový Tvůj duch a ten říká všechny krásné fráze. Za to Tě zbožňuju!
Míša
Já si vzpomínám, když jsem přišla poprvé na lekci na Smíchov do Euforie, odcházela jsem v totální Euforii, musela jsem rozzářit půlku Prahy po cestě domů :D Fakt síla.)
Klára
Ahoj Juditka, prepacteze rusim. Uz dlhsie som Vas nevidela v Euforii Karlin, vase lekcie jogy milujem, kedy sa vratite. Chybate mi tam. Dekuji moc!
Patricia
Milá, milovaná Juditko, doufám, že Ti nebude vadit tak důvěrné oslovení, ale...byla jsem dnes na Tvé lekci jógy v Karlíně a to, co jsem tam zažila, se nedá slovy popsat...byl to pro mě velmi silný jak fyziologický, tak emocionální (hlavně emocionální!) zážitek. Možná to bylo umocněné i Tvým požehnaným stavem, o kterém jsem tedy do dnešního večera neměla ani páru :-) Byla to skutečná meditace v pohybu, celé to bylo jen o mně a mém těle, přesto, že nás v sále bylo skoro třicet, bylo to o komunikaci s vlastním tělem a nacítěním se na něj...v jedné chvíli jsem se v pohybu dokonce rozplakala, štěstím, vděčností, nadějí...těžko říct, co bylo přesně příčinou, ale slzela jsem pak ještě i po cestě domů :-) Byl to pro mě prostě takový malý zázrak, za který Ti tímto z celého svého srdce děkuji. To, co skrz své lekce jógy lidem předáváš, ať už virtuálně nebo naživo, je něco neuvěřitelně povznášejícího, posilujícího a povzbuzujícího...a o tělesném cvičení je to opravdu až na posledním místě. Díky Tobě se pomalu začínám odvažovat věřit, že i mně se mohou mé životní sny jednou splnit...děkuji :-) DĚKUJI TI JEŠTĚ JEDNOU a těším se naviděnou nejpozději v listopadu v Tvé jógovně na Hanspaulce.
Eva
Jsi úžasný člověk. Hodiny jógy s Tebou mi změnili život, protože jsem si tak srovnala hlavu, že se cítím vyrovnaná jako nikdy předtím . Někdy samozřejmě jsou nepříjemné věci, ale to k životu patří. Díky tobě se ale soustředím na to pozitivní.
Míša