VELKÉ JÓGOVÉ SKUPINY

Až 28 účastníků, rezervace: www.euforie.cz

Každé pondělí 19:30, Euforie Karlín

Každou středu 19:30, Euforie Karlín

jóga ve fitku

Já si vzpomínám, když jsem přišla poprvé na lekci na Smíchov do Euforie, odcházela jsem v totální Euforii, musela jsem rozzářit půlku Prahy po cestě domů :D Fakt síla.)

Klára

Milá, milovaná Juditko, doufám, že Ti nebude vadit tak důvěrné oslovení, ale...byla jsem dnes na Tvé lekci jógy v Karlíně a to, co jsem tam zažila, se nedá slovy popsat...byl to pro mě velmi silný jak fyziologický, tak emocionální (hlavně emocionální!) zážitek. Možná to bylo umocněné i Tvým požehnaným stavem, o kterém jsem tedy do dnešního večera neměla ani páru :-) Byla to skutečná meditace v pohybu, celé to bylo jen o mně a mém těle, přesto, že nás v sále bylo skoro třicet, bylo to o komunikaci s vlastním tělem a nacítěním se na něj...v jedné chvíli jsem se v pohybu dokonce rozplakala, štěstím, vděčností, nadějí...těžko říct, co bylo přesně příčinou, ale slzela jsem pak ještě i po cestě domů :-) Byl to pro mě prostě takový malý zázrak, za který Ti tímto z celého svého srdce děkuji. To, co skrz své lekce jógy lidem předáváš, ať už virtuálně nebo naživo, je něco neuvěřitelně povznášejícího, posilujícího a povzbuzujícího...a o tělesném cvičení je to opravdu až na posledním místě. Díky Tobě se pomalu začínám odvažovat věřit, že i mně se mohou mé životní sny jednou splnit...děkuji :-) DĚKUJI TI JEŠTĚ JEDNOU a těším se naviděnou nejpozději v listopadu v Tvé jógovně na Hanspaulce.

Eva

Jsi úžasný člověk. Hodiny jógy s Tebou mi změnili život, protože jsem si tak srovnala hlavu, že se cítím vyrovnaná jako nikdy předtím . Někdy samozřejmě jsou nepříjemné věci, ale to k životu patří. Díky tobě se ale soustředím na to pozitivní.

Míša