Uvádíme koncept vánočních dárků:

Vnímám Tě


Vnímat znamená naslouchat energiím, které jsou za slovy. Vnímat znamená vidět člověka jako celek a přijímat ho se vším všudy. Vnímat znamená:


Vánoce - koncept Vnímám Tě, Judita Berková

"Já vím, kdo jsi, znám Tvé pohyby, vím, co máš ráda."

 

VNÍMAT DRUHÉHO je to nejkrásnější, co můžeme darovat. Pouze pokud svého blízkého vnímám, mohu mu vybrat speciální dárek, dárek šitý na míru. Pouze pokud druhého vnímám, mohu mu vybrat dárek, který mu udělá radost až do morku kosti.

VÁNOCE S YOGA LIFE HAPPY LIFE

Vnímám Tě!


JÓGOVÉ ŠATY
Originální dárek
Nádherné ženské sportovní šaty
Vyrábíme v ČR
Možnost nákupu dárkového poukazu
JÓGOVÝ POBYT
Pořádáme jógové pobyty po celém světě
Intenzivní jógový a taneční program
Meditace venku
Napojení na přírodu

Krásný den, Judito, chtěla bych Vám neskutečně moc poděkovat, za Váš program Yoga life happy life. Koupila jsem si ho před 5 měsíci a čekala jsem, jestli mi prvotní nadšení z programu vydrží a ono vydrželo :) Jógu už znám mnoho let a pokoušela jsem se ji cvičit, ale stále jsem byla věčný začátečník. Začala jsem, pak jsem si něco natáhla a skončila a tak se to pořád opakovalo. Ale s Vaším cvičením se mi to ještě ani jednou nestalo. Děkuji! Teď už vím, že jsem dřív neposlouchala své tělo, rvala se do pozic a byla frustrovaná, že do pozice nedokážu jít hlouběji. Díky Vám už chápu, že o tom jóga není, že je úplně o něčem jiném. Při každém cyklu cvičení vždycky víc a víc chápu, co máte na mysli a pořád se posouvám dál a dál, jak tělesně tak především duševně. A díky za Vaše domácí úkoly! :) Vaše vysvětlení je pro mě krásně pochopitelné a v kombinaci s Vašimi meditacemi bojovníka, se vše ještě prohlubuje a dává ještě větší smysl. Byla jste také poslední impulz k tomu, že jsem se odhodlala, vykašlala jsem se na ,,co na to řeknou ostatní" a začínám dělat práci, kterou opravdu cítím, že je ta pravá a že má pro mě obrovský smysl.

Kristýna

Dárková karta Vám přijde automaticky do emailu. 


"Není to o tom, kolik dáváme, ale kolik Lásky do dávání vložíme."
Matka Tereza

Jóga, dech a meditace v rámci Yoga life Happy life

Originální, zábavný a hluboký dárek

Žádné předvánoční závody a honění se!

Možnost sdílet dárek

Autorské věnování

Originální věnování

Šetříme životní prostředí

Dárek navždy

Myslíme na štěstí