Yoga life - Happy life frčí

a pořád je u nás něco nového...


JÓGOVO TANEČNÍ CHOREOGRAFIE

JISKŘENÍ POLARIT
MEXIKO 2018

Náš jógový pobyt pro mě znamenal hodně. Děvčátka udělala neuvěřitelný pokrok ve své jógové praxi. Dokázala se ve svém těle uvolnit natolik, že potom i salsa a bachata frčely jako po másle. Cítím obrovský vděk!


KOSTARIKA 2019 - WE ARE ONE
KONCEPT CESTOVÁNÍ S JÓGOU A JÍDLEM OD MÍSTNÍCH FARMÁŘŮ

WE ARE ONE

Koncept cestování s jógou a s jídlem od místních farmářů, kteří se k Zemi chovají jako k daru, nikoli jako ke zdroji.

To, s jakou energií vstupujeme do ásany nebo do jakékoliv životní situace, je to nejdůležitější. Záleží na tom, jak se vztahujeme sami k sobě, k Zemi, k jídlu, ke vlastním zamrzlinkám.

WE ARE ONE je koncept, za kterým stojí vlídnost, přítomnost, vědomí a zodpovědnost.

Jsme tady společně! Jsme tady na Zemi! Země je tady vždy pro nás. Mohu s ní mít důvěrný vztah!

Náše dobrodružství na Kostarice bude o obnovování vztahu mezi mnou a zemí. Po všech stránkách.

Těšíme se na Vás!


JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE:

SVOBODNÝ BOJOVNÍK NA BALI

JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE:
SVOBODNÝ BOJOVNÍK NA BALI

Děkuji z celé své bytosti za tyto kouzelné bytosti, které měly chuť si se mnou hrát a smát se na Bali. A které se se mnou málem uvařily během natáčení :-).

Děkuji, děkuji, děkuji!!!


JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE:

SEBE PŘIJETÍ A ŽENSKÁ SEXUALITA

JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE:
SEBEPŘIJETÍ A ŽENSKÁ SEXUALITA

Teď jsem se vrátila z nádherného jógového víkendu, který se konal v lázních Velichovky, v krásném rezortu K-Triumf a byl na téma: NOVÉ ZAČÁTKY. Bylo to tak nádherné! Děkuji všem ženám, které přijely a které se pustily do naší jógové praxe s otevřenou myslí a otevřeným tělem .

Obzvláště velké poděkování patří kouzelným ženám, které se účastnily mojí druhé jógové choreografie!!! Jsem z toho nadšená, nadšená a šťastná!

Podívejte se sami, jak je to krásné, když společně plyneme na vlně dechu a hudby.

Když jsem choregrafii dávala dohromady, úplně jsem viděla, jak to bude krásné, ale pravda je, že jsem to zdaleka nedohlédla. To, co vzniklo, předčilo všechna má očekávání! Jsem naplněná vděčností.

Děkuji. Děkuji. Děkuji.


TANČÍCÍ BOHOVÉ JÓGY

Když jsem se připravovala na Pozdrav měsíci, který se konal u mě v jógovně tuto neděli, přišla ke mně tato krátká jógová sestavička, která je vytvořena z jógových pozic obsažených v CHANDRA NAMASKAR (Pozdrav měsíci). Je to sestavička na rozproudění ženské energie .

Zkusíte se mnou ?

Ženskou energii podporují také jógové šatičky.

Ve videu mám na sobě ROMANTIC RASPBERRY (kolekce Delia).


JÓGA A TANEC: 

MEXIKO 2018

NÁVRAT K PŘÍRODĚ

NÁVRAT K PŘÍRODĚ V MEXIKU:
JÓGA A TANEC NA PLÁŽI

Budeme bosé, budeme u oceánu, budeme jíst místní bio produkty uvařené s krásnou energií, budeme praktikovat jógu, meditovat a budeme tančit. Hodně tančit!

Jóga a tanec se nádherně doplňují. Díky józe umíme být plně přítomné ve svém těle, vnímat ho, být napojené a zářit. Díky tanci toto vše dáme do pohybu! Pojeďte s námi vypnout mysl a žít naplno svůj ženský magnetismus!

Termín: 31.10. 2018 - 12.11. 2018

Více informací na:
infobioamore@seznam.cz

Těším se na Vás jako malá!!!!

A dnes si jdu po své jógové praxi zatančit 🙂 !


JÓGA TISÍCE A JEDNÉ NOCI V POUŠTI

A DUBAJ

JÓGA TISÍCE A JEDNÉ NOCI V POUŠTI A DUBAJ

Z Dubaje jsem se vrátila letos v dubnu úplně okouzlená. Doslova omámená . Můj zážitek z pouště bude se mnou navždy. Proto jsem štěstím bez sebe, že náš jógový pobyt v poušti je připraven!

Poušť… prázdno, ticho, žár. Zcela jiná atmosféra, než na kterou jsme zvyklí. Atmosféra jako stvořená pro obrat dovnitř, ztišení, návrat k sobě, zacítění svého zdroje. Tak jako Šeherezáda vyprávěla svému králi neuvěřitelné příběhy, tak i naše tělo vypráví příběhy a nyní nastal dokonalý čas pro to je vyslechnout.

Náš jógový program:

Jóga, pranayamické techniky a meditace ráno a večer 60 minut. Během jógové praxe budeme zkoumat tato témata:

Jak umět naslouchat signálům vlastního těla
Jak přestat bojovat proti svým zamrzlým místům
Jak si udělat ze své mysli partnera, aby mě vždy podporovala
Jak vnímat své tělo jako svého spojence ve vědomé tvorbě reality
Jak využívat sílu v lehkosti
Jak naslouchat své vlastní moudrosti

Součástí pobytu budou také (dobrovolné) úkoly, které nám pomohou používat moudrost, kterou prožijeme na podložce, také v každodenním životě. Úkoly jsou připravené tak, abychom co nejvíce používaly moudrost těla a intuice a méně se spoléhali na svůj rozum a logiku. Náplň naší jógové praxe je inspirovaný programem 10 DNÍ S JÓGOU.

Součástí našeho pobytu budou také dva vzrušující výlety:
Nezapomenutelná Dubaj
Návštěva nejvyšší budovy světa Burj Khalifa At The Top ve 124. patře (vstupenka v ceně)
Plavba lodí Dhow v Dubai Marině (vstupenka v ceně)
Projížďka po palmovém ostrově a zastávka u hotelu Atlantis The Palm
Vyfotíte se u hotelu Burj Al Arab
Uvidíte tančící fontány a můžete si nakoupit v největším nákupním centru na světě Dubai Mall
a
Pouštní safari s večeří

Jsem z toho rozvibrovaná už teď!
Objímám Vás a mooooc se na Vás těším!


LETNÍ SOUTĚŽ O KNIHU

POSELSTVÍ ÁSAN

LETNÍ SOUTĚŽ O KNIHU POSELSTVÍ ÁSAN
ANEB MOC BYCH VÁS CHTĚLA VIDĚT!

V září 2018 vydáváme v rámci Yoga life Happy life velkou, obrázkovou knihu POSELSTVÍ ÁSAN. Pokud máte chuť podpořit její vznik a být tak součástí našeho týmu, pošlete nám krátké video, kde jste Vy (nebo někdo Vám blízký) ve své oblíbené ásaně a potom nápis: POSELSTVÍ ÁSAN (ukázka, jak by to mohlo vypadat, je ve videu).

Budu šťastná, když Vás uvidím! Kdykoli od Vás totiž dostanu fotku nebo video, mám z toho radost jako malá!

Nejde nám o dokonalé provedení ásany, ale o prožitek v ásaně. Proto zahoďte stud a pusťte se do toho s radostí, lehkostí a nadhledem.

Uzávěrka: konec roku 2018 🙂
Videa posílejte na: judita@yogalifehappylife.cz
Videa prosím natáčejte na šířku, pokud budete točit na mobil .
Slosování proběhne na konci: během jara 2019
Hrajeme (si) o: Mou knihu Poselství ásan, Eko jógovou láhev Karma Passion a Jógový diář Yoga-day, Jógovou tašku, Barevné legíny Milujeme jógu. 

Během září z Vašich příspěvků uděláme video, na které se už teď nemůžu dočkat.

Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!
Objímám Vás s veeeelku radostí a těšící se!!
Judita.


NAŠE JÓGOVÉ ŠATIČKY

JSOU UŽ K DOSTÁNÍ!!!


NAŠE PRVNÍ JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE

SICÍLIE 2018

JÓGOVÁ CHOREOGRAFIE: SICÍLIE 2018
Tak magický, silný a požehnaný jógový pobyt jsem si nedokázala ani představit. Zázraky se dějí. Celý týden jsme praktikovaly každé ráno v 7:30 a večer v 18:30 na pláži jógu. Po každé lekci dostaly ženy úkoly, které souvisely s tématem jógové praxe toho dne. Úkoly byly připravené tak, abychom byly více přítomné v těle, cítily svobodu, nadhled, laskavost vůči sobě...
Vzácné ženy, vzácné bytosti, děkuji za to, že jsem mohla být ve Vaší přítomnosti a děkuji za Vaše otevřené mysli a odvahu rozšiřovat svou komfortní zónu!
Už dlouho jsem snila o tom, že vytvořím jógovou choreografii. Děkuji za to, že jste měly chuť do toho se mnou jít a za energii, kteoru jste do ní vložily. Cítím vděčnost v každé buňce svého těla. Děkuji z celé své bytosti za tuto možnost!
Tato choreografie vznikla jen díky tomu, že měly ženy chuť hrát si s jógou ještě po naší naplánované jógové praxi. Bylo to intenzivní, bylo to krásné! Ještě jednou děkuji.
Speciální velké poděkování patří cestovní agentuře BIO AMORE, která celý náš jógový pobyt organizovala :-)! Děkuju Alenko!!!!!
Těšíme se na Vás na dalších jógových pobytech!


KRÁSNÁ NOSTALGIE:

VŠUDE S JÓGOU UŽ VELMI DLOUHO

Pamatuju si, jak jsem v roce 2010 šla poprvé na jógu. Byla to láska na první pohled. Z lekce jsem neodcházela, vznášela jsem se metr nad zemí. Tehdy jsme ještě nevěděla proč. Dnes už to vím. Jóga není tělesné cvičení, po kterém se chvíli cítíte dobře, jóga je způsom, jakým se svým tělem zacházíme celý den. Jóga je přístup plný laskavosti, narovnanosti, síly v lehkosti a moudrosti. Nejde o to, co děláme, ale jak to děláme. A přesně o tom je jóga. Jak hýbu se svým tělem? Jak ho vnímám? Poslouchám jeho moudrost?
Tehdy mě má jógová praxe (chodila jsem někdy i dvakrát denně) dostala z těžkých chvil, které občas v životě nastanou. A i dnes je to jóga, která je mou průvodkyní, vždy při mě, vždy u mě, vždy s Láskou.
Když jsem si před měsícem na tanečním ženském kruhu, který jsme pořádaly na Moravě, vytáhla ze 40 karet kartu JÓGA: Jóga je Tvá cesta, cítíla jsem směsici absolutního překvapení a zároveň klidu, že jsem si vlastně jinou kartu vytáhnout nemohla.
Jóga byla, je a bude vždy se mnou.
Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!
Judita
PS: Zítra odlétám já a 18 úžasných žen na Sicílii, abychom společně prozkoumaly, jaké to je, žít jógu nejen na podložce, ale také každý den. Dvakrát denně lekce jógy a 20 úkolů :-).
Těším se na Vás jako malá!
Termíny dalších jógových pobytů jsou zde:


JÓGOVÉ PLYNUTÍ S HOUSLEMI

Necítila jsem se včera nějak ve své kůži, tak jsem šla do své jógovny a začala jsem praktikovat (z této konkrétní praxe je toto video). No a jako mávnutím kouzelného proutku mi bylo zase dobře, zase jsem se cítila jako já   .

Zkuste se mnou plynout s houslemi a pokud by se Vám zase chtělo poslat video, tak budu nejšťastnější!!!! Ta minulá videa z naší jógové výzvy byla taaaak sladká a nádherná! Potom z toho udělám nějakou kompilaci !

Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!!!
Nejvíc Vás objímám!


KDYŽ JE JÓGA O PROŽITKU, 

KDYŽ JE JÓGA ZÁBAVA

KDYŽ JE JÓGA O PROŽITKU,
když je o tom, jak se cítíme v každé ásaně, když je o tom, že si povídám se svým tělem, vnímám ho a přijímám ho, potom to je Yoga life Happy life. Jak na podložce, tak v běžném životě. Vždy jde o to, jak věci dělám a ne o to, že je dělám. Pojďme společně jógu opravdu prožít a ne jen dávat své tělo do různých ásan a myslí být někde jinde... Toto je Yoga life Happy life... KDYŽ JE JÓGA O PROŽITKU!
PS: Co jste cítili při své poslední jógové praxi?


JÓGOVÁ VÝZVA

JÓGOVÁ VÝZVA
Zkusíte si se mnou tuto krátkou jógovou sestavu? A pokud byste mi i třeba poslali video, tak bych skákala radostí do vzduchu . Email je: judita@yogalifehappylife.cz. Jeeee, já se těším!
PS: Ale nezapomeňte se před tím rozdýchat, prohřát tělo a vnímat ho ♥. Než jsem toto video natočila, udělala jsem si 30 minut své intenzivní jógové praxe .


ZÁŽITEK Z POUŠTĚ

POUŠŤ
Chtěla jsem na poušť, už dlouho jsem chtěla do pouště. Co jsem ale nevěděla, bylo, že má romantická představa nekonečného prostoru pro meditaci a možná i Džina z láhve a realita se hoooodně liší. Poušť je nádherná, ale také drsná a nemilosrdná. Jak je vidět v záběru, kde sedím na kufru, po chvilce jsem byla rudá jako rajče, chodidla mě pálila tak, že jsem je ani necítila a písek mi vál do očí. Přesto všechno to ale byl zážitek mého života. Já sama a neuvěřitelný žár ze spodu i z vrchu. Ten žár se mi dostal do těla a po zbytek dne jsem ho cítila: ŽIVOT I SMRT V JEDNOM. Teď už ho necítím, ale na ten pocit nezapomenu nikdy. Také mám toto video, aby mi vždy připomínalo, že ŽIVOT JE NEBEZPEČNÝ, ALE TAK MOOOOC LÁKAVÝ, že se mu nedá odolat. Proto jsme sem přišili. Objímám Vás, vzácní, s velkou úctou! Judita.


Milá Juditko, dlouho jsem hledala někoho, s kým bych si jógu mohla zacvičit a hlavně duševně rozvíjet. Jóga pro mnohé znamená fyzické cvičení.. někdy mám pocit, že jde o to, udělat co nejvíce ásan v co nejkratším čase. Děkuji Vám, protože se každý den těším na jógu s Vámi. Snažím se pilně cvičit, abych se pomalu otevřela a mohla si koupit Váš online kurz. Ještě jednou děkuji za Vaši přítomnost, inspiraci i moudrost, a hlavně obrovskou ženskost. Vše dobré, ať se Vám daří a krásný den Z.

Zuzana

VÝSLEDKY NAŠÍ ÚNOROVÉ OVOCNO JÓGOVÉ SOUTĚŽE

Milá Judito,

jen, co jsem zhlédla tvoje video o soutěži s výzvou na jógovou pozici a ovoce, hlavou mi začaly jezdit pózy s melounem na hlavě a banány na rukách, liči v očích... Prostě samé super nápady! Moje představivost jela na plné obrátky!
Časem se mi to ale rozleželo v hlavě a prostě stalo se úplně něco jiného...
Jednou, krásný slunný den, si jdeme se synem z obchodu na procházku. V tašce brokolici, zázvor a dvě jablíčka. Ha, říkám si, to by bylo krásné foto do soutěže! Teda, nezahálela jsem. Došli jsme na krásné místo tady u nás v Napajedlech a nastavila samospoušť a dala do konání... Vůbec bych nevěřila, že mi to dodá tolik radosti a srandy do všedního zimního dne?! Snad poprvé na dvěstě procent jsem pocítila ten úsměv v sobě, jak nás učíš ve videích!!!
Velmi Ti děkuji, že jsem si díky Tobě užila zase trochu jinak- zábavněji- slunečné odpoledne. Bylo to krásné zpestření a uvědomění si, jak málo stačí k toliko radosti!

Jo a nakonec jsem se do toho tak ponořila, že jsem udělala fotek několik, které však byly tak zábavné, že z toho prostě muselo být video! : )) I když, upřímně, dlouho mi trvalo, než jsem odhodila stud, přemluvila se k tomuto kroku a šla "s kůží na trh".
Doufám, že i ostatním vykouzlím smích na rtech a přeji Happy Life! Protože Yoga Life je prostě Happy Life!!

S pozdravem a přáním krásného dne, Pavla.

Fotky z naší jógovo-ovocno-zeleninové soutěže ♥


JÓGOVÝ ZPRAVODAJ:

7 NOVINEK, ZE KTERÝCH SKÁČU DO VZDUCHU RADOSTÍ

Včera v noci jsem se vrátila z mojí další jógové cesty a hned jsem se vrhla k počítači, abych s Vámi mohla sdílet 7 NOVINEK ve světě Yoga life Happy life.
1. Chystáme nový, velký program POSELSTVÍ ÁSAN (program bude k dispozici od března 2018)
2. K programu připravujeme také knihu POSELSTVÍ ÁSAN, která vyjde v létě roku 2018
3. Představuje nový konecept jógové módy: JÓGOVÉ ŠATY. Šaty jsem navrhla proto, že jsem sama chtěla mít při vlastní praxi pocit ženkosti a lehkosti a povedlo se. Jsou pohodlné, praktické a krásné! Šaty budou v prodeji od léta 2018.
4. Ještě zbývá pár volných míst v malých jógových skupinách
5. Od 26. 2. 2018 opět vedu jógu ve velkých skupinách v Euforii v Praze. Mooooc se na Vás těším!
6. JÓGA PRO NESLYŠÍCÍ: Na základě jednoho krásného emailu od klientky Lucie, která je neslyšící, jsme se rozhodli začít přidávat titulky jak do našich veřejných videí, tak i do programu 10 DNÍ S JÓGOU
a také do připravovaného programu POSELSTVÍ ÁSAN. Jsme z toho v týmu Yoga life Happy life nadšení!
7. V programu 10 DNÍ S JÓGOU
přibudou během měsíce nové verze dvou videí: SVĚŽEST A PLYNUTÍ. Vyzkoušejte si nové pojetí!
Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!

Jupiiiiii! Zarezervovala jsem si pondělí i středu 🙂 A šatičky musím mít! Těšíme se na tebe nejvíc!

Míša

Já jsem šťastná, že jsi s námi!!! těším se na nové projekty jak malé dítě na Vánoce, hlavně ta knížka, ó lala ❤️

Dominika

Judit, zíram, uzasny!!Ze všech bodu jsem obrovsky nadsena. Moc se tesim!!! ❤️❤️

Markéta


VYSTŘIŽENÉ ZÁBĚRY Z NATÁČENÍ V ROCE 2017

Pojďte se podívat, jak to vypadá, když se natáčí jóga. "Behind the scene"  aneb Yoga life Happy life tak trošku z jiného úhlu pohledu... PS: Odreagovací video slouží stejně jako meditace k povolení rezistence a tudíž k rychlejšímu plnění si vlastních snů ♥


VELKÁ LETNÍ FOTO-SOUTĚŽ

SOUTEŽ, KTERÁ TRVALA DVA MĚSÍCE
a její výsledky jsou více než nádherné. Fotky, které jsem dostala, jsou dojemné, láskyplné a nabité originalitou a úctou k józe a k sobě samé. Je to celé nááádherné. Děkuju všem, kteří se soutěže účastnili a především děkuju za to, že milujete jógu a tím děláte svět mírumilovněšjím místem. Všechny další informace jsou ve videu. 

Milá Judito, Udělala jsi mi vesmírnou radost!! ✨☺️🌏💙 Děkuji Ti za dárek, velmi mě potěšil. V žádné soutěži jsem ještě nikdy nevyhrála, o to víc mě takový překrásný dárek- meditace bojovníka zahřívá u srdíčka a pyšním se. 😍 Děkuji, děkuji, děkuji. A fotka, kterou jsi vybrala je nádherná, úžasná, krásná, prostě je v ní život!

Pavla

Judit, děkuju ze srdce......jste vážně Neuveritelna!!!!

Věra

Vyhráli jsme ❤️ Má to smysl ❤️ Nádhera ❤️ Děkujeme ❤️ Namasté! Mnohokrát s holčičkama děkujeme za krásnou první cenu. Moc si toho vážíme ❤️❤️❤️

Mirka