Yoga life - Happy life frčí

a pořád je u nás něco nového...


KRÁSNÁ NOSTALGIE:

VŠUDE S JÓGOU UŽ VELMI DLOUHO

Pamatuju si, jak jsem v roce 2010 šla poprvé na jógu. Byla to láska na první pohled. Z lekce jsem neodcházela, vznášela jsem se metr nad zemí. Tehdy jsme ještě nevěděla proč. Dnes už to vím. Jóga není tělesné cvičení, po kterém se chvíli cítíte dobře, jóga je způsom, jakým se svým tělem zacházíme celý den. Jóga je přístup plný laskavosti, narovnanosti, síly v lehkosti a moudrosti. Nejde o to, co děláme, ale jak to děláme. A přesně o tom je jóga. Jak hýbu se svým tělem? Jak ho vnímám? Poslouchám jeho moudrost?
Tehdy mě má jógová praxe (chodila jsem někdy i dvakrát denně) dostala z těžkých chvil, které občas v životě nastanou. A i dnes je to jóga, která je mou průvodkyní, vždy při mě, vždy u mě, vždy s Láskou.
Když jsem si před měsícem na tanečním ženském kruhu, který jsme pořádaly na Moravě, vytáhla ze 40 karet kartu JÓGA: Jóga je Tvá cesta, cítíla jsem směsici absolutního překvapení a zároveň klidu, že jsem si vlastně jinou kartu vytáhnout nemohla.
Jóga byla, je a bude vždy se mnou.
Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!
Judita
PS: Zítra odlétám já a 18 úžasných žen na Sicílii, abychom společně prozkoumaly, jaké to je, žít jógu nejen na podložce, ale také každý den. Dvakrát denně lekce jógy a 20 úkolů :-).
Těším se na Vás jako malá!
Termíny dalších jógových pobytů jsou zde:


JÓGOVÉ PLYNUTÍ S HOUSLEMI

Necítila jsem se včera nějak ve své kůži, tak jsem šla do své jógovny a začala jsem praktikovat (z této konkrétní praxe je toto video). No a jako mávnutím kouzelného proutku mi bylo zase dobře, zase jsem se cítila jako já   .

Zkuste se mnou plynout s houslemi a pokud by se Vám zase chtělo poslat video, tak budu nejšťastnější!!!! Ta minulá videa z naší jógové výzvy byla taaaak sladká a nádherná! Potom z toho udělám nějakou kompilaci !

Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!!!
Nejvíc Vás objímám!


JÓGA PRO ZDRAVÁ A PRUŽNÁ ZÁDA

Abychom byli ve svém životě narovnaní...
Rovná, zdravá, silná a pružná záda jsou základem.
Nepotřebujete podložku, potřebujete si jen na sebe udělat 20 minut času a být otevření zkusit můj paradoxní obchvat, který používám na tělesné zamrzlinky  . Ledy potom tají, obruče praskají.
Tuto jednoduchou jógovou praxi dělám poslední dobou téměř každý den a mohu s lehkým srdcem říct, že funguje jako mávnutí kouzelného proutku.
Ať Vám slouží k největší radosti a lehkosti!

JÓGA NA HUBNUTÍ

TAK TROŠKU JINAK

JÓGA NA HUBNUTÍ

(tak trošku jinak, v podání Yoga life Happy life)

Co s tím, když jsem na svém těle s něčím nespokojená? Pojďme začít u toho nejdůležitějšího, co máme a to je náš VÝCHOZÍ BOD. Pokud vycházím z bodu nepřijetí nějaké své části, nemohu se posunout jinam než do dalšího nepřijetí.

Ale co tedy s tím, když chci na svém těle něco změnit? Pokud už jsem vyzkoušela různé diety, hubnutí, cvičení a pořád jsem nenašla spokojenost a vnitřní klid, tak proč nezkusit něco úplně jiného, opačného, ať už to zní sebe divněji? Změnit něco tím, že to přestanu chtít měnit.

Potřebujeme se nejprve uvolnit v tom, co je právě teď. Jedině tak, se můžeme posouvat do dalšího a dalšího bodu uvolnění a sebepřijetí a pouze tak vzdáme svému tělu dostatečnou úctu a přenecháme celý proces změny na jeho moudrosti. Ano, naše tělo je velmi moudré. Když se mu přestaneme plést do cesty, ono si to zařídí samo. V ideálním čase, v ideální rychlosti, v ideální proporci.

Jediné, co je nyní, NYNÍ, nyníííí na nás, je: DECH, UVOLNĚNÍ, HRAVOST, DŮVĚRA V ŽIVOT. Samé krásné věci... Tak proč je nezkusit hned teď?

Udělej si pro sebe 30 minut, uvolni se, zahoď stará schémata myšlení! Teď je ten čas!

Jsem šťastná, že jsi s Yoga life Happy life!
Judita.


DESET DNÍ S JÓGOU A POSELSTVÍ ÁSAN NA BALI

16. 9. – 28. 9. 2018

NE JEN TAK NĚJAKÝ JÓGOVÝ POBYT 

Říká se, že vše, co je skryté pod povrchem, vše, co se má posunout, to vše vybublá, urychlí se a vyčistí se právě na Bali. Není to náhoda, že je Bali tolik populární. Je to magické místo. Když jsem tam před rokem a čtvrt byla měsíc, chodila jsem na jógu, svištěla jsem si to tam na skůtru, jedla ve veganských a vegetariánských restauracích, pila jeden kokos za druhým, staly se v mém životě velmi zásadní věci, za které jsem nepopsatelně vděčná, události, které změnily chod méhoživota, způsob mého uvažování... A proto věřím, že to není jen legenda, že Bali je takový "urychlovač". Posune Vás tam, kde chcete být. Možná ta cesta bude trošku šokující, ale abych se dostala do vibrační shody se svými sny, musím zkrátka opustit onu starou vibrační frekvenci, na které se mi ty sny neplní.
Skrze jógu, skrze vlastní tělo, pomocí aktivní meditace a pranayamické techniky budeme objevovat a s úctou rozpouštět zamrzlá místa na těle, v mysli a v srdci. Naučím Vás metodu POSELSTVÍ ÁSAN, díky které si budete umět povídat s vlastním tělem, přijímat ho a naplňovat se uvolněním. Být uvolněná ve všem, co dělám, je to nejkrásnější, co může být. Jen si to představte !


Budeme mít prostor praktikovat jógu a meditaci nejen v soukromí naší luxusní privátní jógové vily, ale také na pláži, která je vzdálená 10 minut chůze.


Společně také prozkoumáme tento magický ostrov. V ceně pobytu jsou dva výlety:

1. výlet: Ubud tour : očistné prameny Tampak Siring spring temple, Gunung Kawi Rocky temple, vodopády Tegenungan waterfall, Goa gajah elephant cave temple

2. výlet: Tanah Lot – nejkrásnější vodní chrám na Bali, Jatiluwih – terasovitá pole. Kávové, kakaové, hřebíčkové plantáže po cestě. Ulun Danu chrám – chrám u jezera Beratan.

Vstup do chrámů v ceně není, ale stojí cca 40 - 60 Kč.

Letenky se dají sehnat i za 16 000 Kč, jsou sice se dvěma přestupy, ale letí se s úžasnou leteckou společností Cathay Pacific, takže i ty přestupy mohou být v poho . Každopádně to bude lepší, než když jsem tam já tehdy letěla přes Čínu )))).

Vše může být zábava, vše může být dobrodružství a naše určitá rozhodnutí mohou být ta, na která budeme vzpomínat celý život.

Nejvíc se na Vás těším!
Judita
Datum: 16. 9. - 28. 9. 2018


KDYŽ JE JÓGA O PROŽITKU, 

KDYŽ JE JÓGA ZÁBAVA

KDYŽ JE JÓGA O PROŽITKU,
když je o tom, jak se cítíme v každé ásaně, když je o tom, že si povídám se svým tělem, vnímám ho a přijímám ho, potom to je Yoga life Happy life. Jak na podložce, tak v běžném životě. Vždy jde o to, jak věci dělám a ne o to, že je dělám. Pojďme společně jógu opravdu prožít a ne jen dávat své tělo do různých ásan a myslí být někde jinde... Toto je Yoga life Happy life... KDYŽ JE JÓGA O PROŽITKU!
PS: Co jste cítili při své poslední jógové praxi?


JÓGA NA SICÍLII S JUDITOU

Pobyt je už vyprodán

Yoga life Happy life ve spolupráci s cestovní agenturou BIO AMORE Vás zve na další skvělý pobyt s každodenní jógou a výbornou čerstvou sicilskou stravou Bio Amore od 9.6.2018 -16.6. 2018.
Co vás čeká? Ubytování v apartmánech v San Vito lo Capo, které se pyšní jednou z nejkrásnějších pláží Evropy, koupání v průzračném moři, jóga při západu slunce, excelentní sicilská strava , možnost výletu do přírodní rezervace. Možnost výletů či večerního tance na pláži. Kouzelné sicilské městečko je jako stvořené pro dokonalou dovolenou s možností jógy.

Cena pobytu: 13 500 Kč
Cena zahrnuje:
- ubytování v apartmánu
- ranní a večerní jógu 60 min., večerní jógu i s meditací na pláži
- plnou penzi - snídaně RAW smoothie z místního subtropického ovoce nebo RAW cake, oběd a večeře typické sicilské pokrmy vždy jeden chod buď těstoviny, salát, místní lovená ryba nebo vegetariánský chod, to vše s použitím BIO potravin, místního ovoce a zeleniny, čerstvých těstovin
- transfer z a na letiště na Sicílii
- pobytovou taxu
Cena nezahrnuje:
letenku - její momentální cena je 3800 Kč, ale cena bude stoupat podle doby rezervace.

Informace o józe: Tématicky zaměřená jogová praxe s autorkou úspěšných jógových kurzů: 10 DNÍ S JÓGOU a POSELSTVÍ ÁSAN, Juditou Berkovou. Skrze své tělo se během pobytu podíváme na 10 témata:
Světlo - začni zářit
Lehkost - tělesná i ta v mysli
Vnitřní síla - má kotva
Vnitřní klid - důvěra
Flow -plynutí
Smích - dětstká radost
Pružnost - sebepřijetí
Svěžest - pouštění starého
Svoboda - vše je možné, vše dokážu
Vděčnost - jsem tady
https://www.yogalifehappylife.cz/deset-dni-s-jogou-online-program/

Intenzivní jogová praxe, aktivní meditace, pranayamické techniky... Budeme se celý týden dívat na to, jak svou vlastní moudrost žít nejen na podložce, ale každý den, na Sicílii, v ČR a všude, kam beru s sebou SEBE ♥️.
Velmi se na vás budeme těším, pro veškeré informace o pobytu : 737/526 548
Přihlášky posílejte na email: infobioamore@seznam.cz


JÓGOVÁ VÝZVA

JÓGOVÁ VÝZVA
Zkusíte si se mnou tuto krátkou jógovou sestavu? A pokud byste mi i třeba poslali video, tak bych skákala radostí do vzduchu . Email je: judita@yogalifehappylife.cz. Jeeee, já se těším!
PS: Ale nezapomeňte se před tím rozdýchat, prohřát tělo a vnímat ho ♥. Než jsem toto video natočila, udělala jsem si 30 minut své intenzivní jógové praxe .


ZÁŽITEK Z POUŠTĚ

POUŠŤ
Chtěla jsem na poušť, už dlouho jsem chtěla do pouště. Co jsem ale nevěděla, bylo, že má romantická představa nekonečného prostoru pro meditaci a možná i Džina z láhve a realita se hoooodně liší. Poušť je nádherná, ale také drsná a nemilosrdná. Jak je vidět v záběru, kde sedím na kufru, po chvilce jsem byla rudá jako rajče, chodidla mě pálila tak, že jsem je ani necítila a písek mi vál do očí. Přesto všechno to ale byl zážitek mého života. Já sama a neuvěřitelný žár ze spodu i z vrchu. Ten žár se mi dostal do těla a po zbytek dne jsem ho cítila: ŽIVOT I SMRT V JEDNOM. Teď už ho necítím, ale na ten pocit nezapomenu nikdy. Také mám toto video, aby mi vždy připomínalo, že ŽIVOT JE NEBEZPEČNÝ, ALE TAK MOOOOC LÁKAVÝ, že se mu nedá odolat. Proto jsme sem přišili. Objímám Vás, vzácní, s velkou úctou! Judita.


Milá Juditko, dlouho jsem hledala někoho, s kým bych si jógu mohla zacvičit a hlavně duševně rozvíjet. Jóga pro mnohé znamená fyzické cvičení.. někdy mám pocit, že jde o to, udělat co nejvíce ásan v co nejkratším čase. Děkuji Vám, protože se každý den těším na jógu s Vámi. Snažím se pilně cvičit, abych se pomalu otevřela a mohla si koupit Váš online kurz. Ještě jednou děkuji za Vaši přítomnost, inspiraci i moudrost, a hlavně obrovskou ženskost. Vše dobré, ať se Vám daří a krásný den Z.

Zuzana

VÝSLEDKY NAŠÍ ÚNOROVÉ OVOCNO JÓGOVÉ SOUTĚŽE

Milá Judito,

jen, co jsem zhlédla tvoje video o soutěži s výzvou na jógovou pozici a ovoce, hlavou mi začaly jezdit pózy s melounem na hlavě a banány na rukách, liči v očích... Prostě samé super nápady! Moje představivost jela na plné obrátky!
Časem se mi to ale rozleželo v hlavě a prostě stalo se úplně něco jiného...
Jednou, krásný slunný den, si jdeme se synem z obchodu na procházku. V tašce brokolici, zázvor a dvě jablíčka. Ha, říkám si, to by bylo krásné foto do soutěže! Teda, nezahálela jsem. Došli jsme na krásné místo tady u nás v Napajedlech a nastavila samospoušť a dala do konání... Vůbec bych nevěřila, že mi to dodá tolik radosti a srandy do všedního zimního dne?! Snad poprvé na dvěstě procent jsem pocítila ten úsměv v sobě, jak nás učíš ve videích!!!
Velmi Ti děkuji, že jsem si díky Tobě užila zase trochu jinak- zábavněji- slunečné odpoledne. Bylo to krásné zpestření a uvědomění si, jak málo stačí k toliko radosti!

Jo a nakonec jsem se do toho tak ponořila, že jsem udělala fotek několik, které však byly tak zábavné, že z toho prostě muselo být video! : )) I když, upřímně, dlouho mi trvalo, než jsem odhodila stud, přemluvila se k tomuto kroku a šla "s kůží na trh".
Doufám, že i ostatním vykouzlím smích na rtech a přeji Happy Life! Protože Yoga Life je prostě Happy Life!!

S pozdravem a přáním krásného dne, Pavla.

Fotky z naší jógovo-ovocno-zeleninové soutěže ♥


JÓGOVÝ ZPRAVODAJ:

7 NOVINEK, ZE KTERÝCH SKÁČU DO VZDUCHU RADOSTÍ

Včera v noci jsem se vrátila z mojí další jógové cesty a hned jsem se vrhla k počítači, abych s Vámi mohla sdílet 7 NOVINEK ve světě Yoga life Happy life.
1. Chystáme nový, velký program POSELSTVÍ ÁSAN (program bude k dispozici od března 2018)
2. K programu připravujeme také knihu POSELSTVÍ ÁSAN, která vyjde v létě roku 2018
3. Představuje nový konecept jógové módy: JÓGOVÉ ŠATY. Šaty jsem navrhla proto, že jsem sama chtěla mít při vlastní praxi pocit ženkosti a lehkosti a povedlo se. Jsou pohodlné, praktické a krásné! Šaty budou v prodeji od léta 2018.
4. Ještě zbývá pár volných míst v malých jógových skupinách
5. Od 26. 2. 2018 opět vedu jógu ve velkých skupinách v Euforii v Praze. Mooooc se na Vás těším!
6. JÓGA PRO NESLYŠÍCÍ: Na základě jednoho krásného emailu od klientky Lucie, která je neslyšící, jsme se rozhodli začít přidávat titulky jak do našich veřejných videí, tak i do programu 10 DNÍ S JÓGOU
a také do připravovaného programu POSELSTVÍ ÁSAN. Jsme z toho v týmu Yoga life Happy life nadšení!
7. V programu 10 DNÍ S JÓGOU
přibudou během měsíce nové verze dvou videí: SVĚŽEST A PLYNUTÍ. Vyzkoušejte si nové pojetí!
Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!

Jupiiiiii! Zarezervovala jsem si pondělí i středu 🙂 A šatičky musím mít! Těšíme se na tebe nejvíc!

Míša

Já jsem šťastná, že jsi s námi!!! těším se na nové projekty jak malé dítě na Vánoce, hlavně ta knížka, ó lala ❤️

Dominika

Judit, zíram, uzasny!!Ze všech bodu jsem obrovsky nadsena. Moc se tesim!!! ❤️❤️

Markéta


PARTNERSKÁ JÓGA

Přítel, kamarád, kamarádka, manžel, sestra... Mezilidské vztahy jsou velmi vzácné a zaslouží si čas od času pořádně opečovat. Proto jsem vymyslela jednoduchou jógovou sestavu, která je vhodná i pro začátečníky, abychom měli další příležitost, jak prožít společný čas "já a ty" kvalitně a smysluplně. Jóga v jednom je nádherná, je o tom, jak používat svůj střed, vnitřní sílu a jak vnímat své tělo. A jóga ve dvou je o tom všem, jen mnohokrát umocněně. Jaké to je, když jsi se svým blízkým člověkem opravdu přítomna/přítomen...? Vyzkoušej tuto jemnou jógovou sestavu s kýmkoli, kdo je pro Tebe vzácný a napiš mi, pokud budeš mít chutť, jaké to bylo . A teď už jdeme na to...


JÓGA JE I PRO MUŽE

Několikrát jsem od mužů slyšela, že jóga je jen nudné protahování a že to je jen pro ženy. A tak jsem se rozhodla natočit video, kde bych chtěla ukázat, že to může být úplně jinak 🙂 🙂 :-). Nejde ani o to, že vlastně jógu vymysleli muži, ale jde o to, že díky józe v sobě můžeme najít a začít používat nový zdroj síly. A můžeme ho používat nejen na podložce, ale potom také ve svém životě.
Vybrala jsem 4 muže, kteří s jógou začínají a kteří byli ochotni vyzkoušet, jaké to je, když používají svou sílu trošku jinak. Chtěla jsem tím ukázat, že začít může kdokoli a že to stojí za to :-).
Video podpořil dokonce Kevin Abdulrahman, speaker roku 2017, autor mnoha úspěšných knih a lektor a kouč (jeho "special appearance je úplně na konci").
Chtěla bych z celé své bytosti poděkovat všem, kteří se mnou do toho šli! Děkuju za odvahu, ochotu zkoušet nové věci a riskovat, že bude vidět, že se pěkně zapotili :-)))).
Velmi brzy bude následovat ještě jedno video: Vystřižené záběry z natáčení, protože tolik legrace a tolik nepovedených záběrů jsem při natáčení ještě nezažila :-)))).
Děkuji!!!

Jejda, to je skvělý 👍😁 Naprosto skvělej nápad s těma chlapíkama. Už se těším na ty vystříhané záběry. A samozřejmě přeji krásný a pohodový den 🍀🌞🌈🌼🌸🌷

Sabina

Ahoj mila Judito, je to super video, jsou to borci, me komplimenty temto muzum ale hlavne tobe, jsi fantasticka, hodne se od tebe ucim, odebiram tve prispevky, diky moc, Dana.

Dana

Takhle už jsem se dloooooooouho nezasmála. Děkuju!!!!!!!!! To video s těma vtipnýma momentama, to je fakt pecka. 😀 😀 😀 😀 😀

Petra

Bozinku Juditko videt te natacet s chlapakama, to se hned tak nevidi!!! Bezva napad!

Lucie

JÓGA: OTEVÍRÁNÍ KYČLÍ

V oblasti pánve sídlí životní energie, 

kterou můžeme využívat k tvoření a ke kreativitě, k tomu, abychom cítili chuť riskovat a zkoušet nové věci a celkově k pocitu, že jsem šťastná/ý v tomto těle a v tomto životě. Je tedy velmi důležité, aby tato oblast byla průchozí a abychom začali rozpouštět zamrzlinky, které by v této oblasti mohly sídlit. Udělej si na sebe 30 minut a začni vnímat své tělo! 


VYSTŘIŽENÉ ZÁBĚRY Z NATÁČENÍ V ROCE 2017

Pojďte se podívat, jak to vypadá, když se natáčí jóga. "Behind the scene"  aneb Yoga life Happy life tak trošku z jiného úhlu pohledu... PS: Odreagovací video slouží stejně jako meditace k povolení rezistence a tudíž k rychlejšímu plnění si vlastních snů ♥


VELKÁ LETNÍ FOTO-SOUTĚŽ

SOUTEŽ, KTERÁ TRVALA DVA MĚSÍCE
a její výsledky jsou více než nádherné. Fotky, které jsem dostala, jsou dojemné, láskyplné a nabité originalitou a úctou k józe a k sobě samé. Je to celé nááádherné. Děkuju všem, kteří se soutěže účastnili a především děkuju za to, že milujete jógu a tím děláte svět mírumilovněšjím místem. Všechny další informace jsou ve videu. 

Milá Judito, Udělala jsi mi vesmírnou radost!! ✨☺️🌏💙 Děkuji Ti za dárek, velmi mě potěšil. V žádné soutěži jsem ještě nikdy nevyhrála, o to víc mě takový překrásný dárek- meditace bojovníka zahřívá u srdíčka a pyšním se. 😍 Děkuji, děkuji, děkuji. A fotka, kterou jsi vybrala je nádherná, úžasná, krásná, prostě je v ní život!

Pavla

Judit, děkuju ze srdce......jste vážně Neuveritelna!!!!

Věra

Vyhráli jsme ❤️ Má to smysl ❤️ Nádhera ❤️ Děkujeme ❤️ Namasté! Mnohokrát s holčičkama děkujeme za krásnou první cenu. Moc si toho vážíme ❤️❤️❤️

Mirka