Nádherné tělo (věnováno ženám)

24.6. 20173935x0

Milovaná ženo,

 • být krásná,
 • okouzlující,
 • svěží
 • a cítit se ve svém těle báječně?

Je to řečnická otázka, vím, že ano. Toto je naše právo, naše přirozenost a naše poslání.

Zdroj: Pexels.com

Jak to udělat, když jsme dennodenně vystavovány podmiňování typu:

tělo stárne, čím jsi starší, tím je metabolismus pomalejší, pokud nemáš tělo, které je teď v módě, nejsi krásná

Taková zaklínadla jsou na nás sesílána každý den.

Nechci dál jmenovat, protože tím kletby zesiluji. Ty víš, co na Tebe působí, víš to podle toho, že se “najednou” cítíš špatně a máš strach, tělo se Ti stáhne, ramena jsou v napětí a celá se schováš dovnitř. Zaštítíš se několika vrstvami téměř neprůpustných bariér, aby ses ochránila.

Chráníš se tak i před tím, po čem něžně toužíš.

Taková “masáž” probíhá celý život a není divu, že rozum uvěří těm strašným zaklínadlům dnešní doby a začne je manifestovat (projevovat ve hmotě).

Ale co je nějaké, může být i onaké. Mám volbu věřit něčemu úúúúplně jinému.

Zdroj: Pexels.com

Tvá duše je krásná, okouzlující a svěží, možná to nevidíš přes zeď zmiňovaných štítů a bariér, ale cítíš to určitě.

Posaď se nyní rovně, udělej víc než to, pošli svou energii nahoru, přestaň se propadat dolů. Udělej to. Zhluboka se nadechni tak, jako bys do sebe pouštěla světlo a s výdechem se ponoř hluboko do své podstaty. Tvá duše je nedotčená výlevy médií o tom, jak máš vypadat. Tvá duše je nádherná a chce to ukázat také skrze Tvé tělo. Dovol to! Dovol to teď hned!

Máš 3 úkoly:

 1. Rozpoznat manipulaci a masáž okolí (kletby) a uvědomit si, co se děje. Jakmile si uvědomíš, že to na Tebe zase někdo zkouší, jsi přítomna a tím pádem neovlivnitelná. Uvědomění je první krok. Začíná se probouzet Tvoje přirozená síla.

  Zdroj: Pexels.com

 2. Pokud cítíš strach (například ze stárnutí nebo z toho, že přibereš), pusť ho skrze sebe ven. Nejdřív se mu otevři, nebojuj, neschovávej se, úplně se uvolni, mouchy snězte si mě a potom nech strach odejít skrze svá záda (oblast krční a hrudní páteře).
 3. Takto vyčištěná jsi připravená naplnit se tím, čemu CHCEŠ VĚŘIT a ne tomu, co Ti je podsouváno. Vytvoř si něco, co je skutečně pro Tebe krásné. Žádná omezení, žádné: “Ale to není možné.”. Možné to je. Těžké také (ale jen na začátku), když se uváží čím vším, jsme každý den manipulovány. MOŽNÉ TO JE!

  Zdroj: Pexels.com

Já například nevěřím, že se po jídlu přibírá. Uuuuu… šílené? Ano, z hlediska rozumu, který uvěřil opaku. Z mého pohledu a pohledu mého rozumu, se kterým jsem se domluvila tak, aby to vyhovovalo mé duši, je to nyní úplně samozřejmé a je docela těžké porozumět tomu, že to má někdo snad jinak.

Vytvoř si vlastní paradigma, ve kterém chceš žít a pomalu opouštěj to, které Ti je podsouváno.

Postupuj krůček po krůčku, nespěchej, vnitřně se uvolni. Nejsi sama, je to naše přirozenost. Konec odsuzování sebe, posuzování svého chování, konec zákazů, výčitek svědomí a frustrací. Začínáme na to jít jinak. Vědomě.

Zdroj: Pexels.com

Čas dozrál. Už nás nic nezastaví.

Jsme krásné, protože jsme boží :-).

Zdroj: Pexels.com

Nejvíc Tě objímám s láskou, úctou a respektem ke Tvé individualitě.

Judita

Foto: Tina Radnic

A protože mou obrovskou vášní je jóga, díky které jsem začala žít svůj vysněný život, vytvořila jsem intenzivní program 10 DNÍ S JÓGOU, ve kterém všechny tyto věci probíráme jak na podložce, v ásanach, tak je společně začínáme praktikovat každý den, v práci, na dovolené, s partnery, s rodinou.

Jógová moudrost se stává součástí každého dne.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů