Jóga v malých skupinách v tuto chvíli neprobíhá.

Lektorka je dlouhodobě v zahraničí. 

 

Pojeďte s námi na jógový pobyt!

 

Jóga v malé skupině s Juditou Berkovou

Sleduj naše sociální sítě a buď první, kdo bude vědět o nových termínech ♥


Zpětné vazby z malých jógových skupin ♥

Juditko, Tvoje jóga je prostě super!!! Jsem ráda, že mám alespoň Poselství asán a Meditaci bojovníka, když se mi odstěhuješ do Mexika..... Budu si "jogovat" u Tvých videí doma. Těším se konec srpna, až se uvidíme na víkendu ve Velichovkách.
Lenka
Bylo to úžasné! Děkuji!
Lucie
Děkuji za dnešek! Jóga pod vedením této úžasné bytosti... Konečně jsem si to užila. Cítila jsem své tělo, svoje limity, hranice ve spojení. Díky za probuzení mého potenciálu a rozpuštění svých zamrzlinek!
Petra
Těším se, až budu moct přijet zase na malou skupinku. Tvá přítomnost, slova i dotek jsou inspirující a léčivé.
Veronika
Ahoj Juditko, mooooc děkuji za včerejší jógu (samozřejmě i za tu minulou sobotu☺), byla naprosto úžasná. A evidentně se ve mě něco pohnulo....Miluju tvé podání jógy. Užij si to krásně v Mexiku. Budu se moc těšit na další jógu v malých skupinách.
Radka
Milá Judito, chci Ti moc poděkovat za dnešní den. Bylo to naprosto skvělé. Takhle už jsem se dlouho necítila. Jsi nádherná bytost a je mi velkou ctí, že jsem se s Tebou mola potkat osobně a určitě ne naposled :-).
Ulrika
Mila Judito, mockrat dekuju za vcerejsi uzasnou lekci. Bylo to nadherne jako vzdy. Jsem nabita pozitivni energii a vcerjsi vecer jsem si moc uzila. Uz se velmi tesim na dalsi podobne lekce. Dekuji za nadherne lekce.
Marie
Milá Juditko, děkuji Ti mocinko za krásné hodiny. Moc jsem si je užila, splnila jsem si přání poznat tě osobně a jsem za to ráda. Přeji Ti krásný nedělní den a těším se na další setkání s Tebou. Jsi božííí. Jolana
Jolana
Ahoj Judi, moc ještě jednou děkuju za dnešní cvičení. Bylo to naprosto úžasné! Stále se cítím krásně lehce, svěže a uvolněně 🙂 Moc mi to pomohlo, protože jsem teď zrovna celý týden řešila pracovní nabídku, která byla naprosto logická, abych ji vzala. Ale já tam necítila radost a že je to pro mě ta správná cesta, tak jsem ji odmítla. Ale pořád tam byly nějaké pochyby, jestli jsem udělala správně. A dneska se mi to při cvičení konečně podařilo pustit 🙂 A jsem šťastná, že jsem udělala svoje rozhodnutí a ne rozhodnutí podle logiky a očekávání druhých 🙂 Máš krásné a útulné studio s úžasnou knihovnou, hned bych si tam vše přečetla 😀 Těším se někdy na příště, buď na józe nebo na ženském kruhu. Vždycky mě to nabije tak krásnou pozitivní energií! Děkuji, děkuji, děkuji!
Kristýna
Moc moc děkuju za sobotní super lekci - jako pokaždé u Tebe byla přesně taková, jak jsem potřebovala, velmi se mi ulevilo a cítím se psychicky o moc líp - děkuju!!!!!!!!
Klára
Juditko, moc děkuju, určitě i za ostatní, za krásný a silný zážitek v pátek i v sobotu! 😘 Byla to nádhera, bylo to opravdu silné a mám pocit, že pro mě to přišlo jako důležité "pootočení" ve správnou chvíli 🙂 Děkuju ze srdce!
Klára
Drahá naše, bylo to úžasné a já dnes cítím každičký sval svého těla:-) Mám pocity pořádně rozzorané zatvrdlé kůry v mé bytosti, ledy se hýbají a tedy je to velmi rozjitřené a bolavé, ale v pohybu! Za to moc děkuji. Jsi naprosto báječná!<3 A já se velmi těším na další takovou porci. Jsi výborná lektorka a miluju, když je někdo klidný a přitom vede pevnou a jistou rukou, no prostě profík:-)
Dominika
Milá Juditko, i já jsem si dnes zkusila jogu ve Vaší krásné jógovně. Bylo to pro mě užasné i ty slzy se 2x uvolnily, takovou to mělo sílu. Byl to pro mě zážitek jak z Avataru, nelze slovy popsat. I když jsem některé asány musela vynechat, mělo to ohromnou sílu. Moc a moc děkuji a už se těším na příště. Jste úžasný člověk . Díky za Vás, že jste se mi dostala do života.
Ivana
Dobry den, Judito, chcem Vam podakovat za sobotnajsiu jogu, ktora mi velmi pomohla. Dodala mi zase o trochu viac viery a sily do cesty, ktorej sa uz nemozem vyhybat, naozaj dakujem! 🙂
Vladimíra
Dobré ráno Judito, taky se těším. Chtěla jsem to nasát ještě jednou a za měsíc je ideální čas a místečko tam na mě čekalo. Děkuju a na viděnou!
Kateřina
Na jógu chodím rok a až dnes jsem se při tvojí józe poprvé nadechla do celého hrudníku, předtím to nešlo. Taky jsem až při tobě pochopila, co se myslí tím, že pohyb vychází z dechu.
Jarmila
Chození na na Tvou jógu mě v této fázi života tolik obohacuje, otevírá to dvířka a odhaluje pravdy, které byly skryty. Tvoje lekce jógy jsou lekce radosti :)! Děkuju Ti z celého srdce - a vím, že to je tak silné proto, že jsi tím, kým jsi, což je samo o sobě inspirativní :).
Dita
Milá Juditko, a já děkuji Vám! Jste úžasná bytost a já jsem vděčná za to,že mám možnost čerpat Vaší pozitivní energii, kterou kolem sebe šíříte, a to nejen prostřednictvím jógy, ale i prostřednictvím sebe! Díky za to!
Martina