10 dní

10 jógových sestav

10+ technik, jak žít jógovou moudrost každý den


Témata desetidenní jógové praxe

 1. Světlo - začni zářit
 2. Lehkost - tělesná i ta v mysli
 3. Vnitřní síla - má kotva
 4. Vnitřní klid - důvěra
 5. Flow -plynutí
 6. Smích - dětstká radost
 7. Pružnost - sebepřijetí
 8. Svěžest - pouštění starého
 9. Svoboda - vše je možné, vše dokážu
 10. Vděčnost - jsem tady
jóga a meditace

BONUS:

Aktivní meditace (pohyb, dech, zvuk) na rozproudění životní (sexuální) energie v pánvi


POSELSTVÍ ÁSAN

Společně prozkoumáme, jak jednotlivé ásany souvisí s naším životem.

ÚKOL NA KAŽDÝ DEN

Dostanete ode mě 19 úkolů (inspirací), jak převést moudrost ásan do běžného života.

POUZE PRAXE

Mluvení už bylo dost, nyní je načase to, co pouze víme, začít žít naplno každý den.

JEDNOTA

Půjde o sílu tělesnou i duševní, o odvahu i vnitřní klid, o flexibilitu a umění být v přítomném okamžiku!

VIDEA JSOU TVOJE

Videa jsou Tvoje! Můžeš si je přehrávat on-line nebo si je stáhnout do počítače jako mp4!

POUŠTĚNÍ STARÉHO

Rozpusť tělesné zamrzlinky, nech odejít staré a dej prostor tomu novému!

Ten tvuj 10 denni program je nadherny!!!!!!! Nic krasnejsiho a kompletnejsiho jsem nikdy snad necvicila! Jsi uzasna pruvodkyne a tva empatie a laska zari z kazde minuty. Miluji na tobe a tvych videich tu spontalnost a hravost. Ja nevim jak ti mam podekovat? Tak proste DEKUJU za vse. Milujite <3 Krasnou nedeli Juditko, s uctou Lucka

Lucie
jóga a meditace on-line

"Každý den projdeme tématicky zaměřenou jógovou praxí a poté se naučíme, jak tuto hlubokou jógovou moudrost žít v každodenním životě a nejen na podložce."


Co budu dnes dělat? Co takhle...

 • ROZPUSTIT ZAMRZLINKY VE SVÉM TĚLĚ
 • NASLOUCHAT POSELSTVÍ ÁSAN
 • VNÍMAT VZKAZY SVÉHO TĚLA
 • PŘIJÍMAT SVÉ TĚLO
 • UDĚLAT ZE SVÉ MYSLI SVÉHO SPOJENCE
 • UVĚDOMIT SI, ŽE SVOU PRUŽNOST URČUJU JÁ SÁM
 • ZAČÍT POUŽÍVAT SVOU VNITŘNÍ SÍLU
 • UŽÍVAT SI CESTU, NE JEN VÝSLEDKY

PROGRAM JE VHODNÝ TAKÉ PRO ZAČÁTEČNÍKY!

Jóga vždy u mě, na dovolené, ráno, večer, v práci

Videa sleduj on-line nebo si je stáhni do počítače ve formátu MP4!

Celkem 321 minut (5 a půl hodiny) intenzivní jógové praxe

19 úkolů a inspirací, jak začít vědomě tvořit svou realitu (jak na podložce, tak v životě)

Všechny úkoly jsou jak ve video formátu, tak ve formátu pdf ke stažení

Pojď hooodně pracovat se svým tělem a jeho moudrost žít i mimo podložku!


Témata programu 10 DNÍ S JÓGOU

Dále se v programu dozvíš

Jak na pranayamu

Co to vlastně je jóga

Jak pracovat s energií během jógové praxe

Co to jsou bandhy - energetické zámky

Kontraindikace (kdy jógu nepraktikovat)

Ti, kdo už praktikují jógu s Juditou, říkají...

Milá Judito, musím říct, že Tvůj program 10 dní s jógou je prostě pecka 🙂 Program jsem si koupila v srpnu a od té doby s tebou cvičím minimálně 4x týdně. Jógu mi spousta lidí doporučovala už dlouho, ale až teď jsem k ní tak nějak "dorostla" 🙂 A lepší průvodkyni, než tebe jsem si zkrátka nemohla vybrat. Na začátku jsem si ani nedokázala představit, kolik aha-momentů při tom prožiju! Všechny dny jsou výborně propracované. Napoprvé jsem projela všech 10 dní popořadě a od té doby si vždy intuitivně vybírám, na co mám zrovna chuť, nebo co právě potřebuji. A úplně nejvíc nejradši praktikuji 2. den - Otevírání srdce a pánve - ten dělám tak 2x týdně. Ten je fakt silně návykový 🙂 A kdykoliv jsem třeba unavená a necítím se na žádné větší cvičení (třeba i při menses), tak si naordinuji 10. den - Vděčnost. No je to prostě bomba, jógová praxe i úkoly. Je to konečně způsob, jak tu životní moudrost prožít na vlastní kůži. Jak být přítomná tady a teď. A s každým dalším opakováním se to poznání prohlubuje a stává součástí každodenního života. U nás doma jsi se stala pojmem - prostě řeknu, že jdu cvičit s Juditou a manžel přesně ví :)) Děkuji za to světlo, které nám vnášíš do života. Spoustu pozdravů a prima neděli!

Anna

Jsem tak vděčná a šťastná, že jsem se přihlásila do programu Yoga Lifa Happy Life. Celý cyklus 10 dní opakuji zatím podruhé a ještě jsem ani jeden den nevynechala (je to dnes 18. den). Už večer se vždy těším na ranní cvičení s Tebou. Úkoly jsem si vytiskla, abych měla na očích myšlenky, které jsem sice vždy slýchávala, ale byla to jen teorie a až ve spojení s jógou vedenou Tebou je konečně prožívám. Učím jógu 10 let (dvakrát tak dlouho ji praktikuji), ale až nyní s Tebou ji prožívám tak kráááásně 🙂 A dnes jsi mi udělala radost s meditacemi. Neváhala jsem ani vteřinu, že jsou tím nejlepším pro mne. Tolik se na ně těším. Judíí, chtěla bych Ti říct, že pár on-line kurzy jsem si již prošla. Beru je hlavně jako další sebevzdělávání. Ale ten od Tebe mne opravdu chytil za srdce. Ani jsem nečekala, že se do toho ponořím tak osobně a bude mít přínos hlavně pro mou duši. Píši to a jsem dojata. A další věc - má rozhodně nejvyšší hodnotu při porovnání kvalita vs.cena. Přeji Ti mnoho spokojených účastníků Tvého nádherného programu.

Věrka

Milá Juditko, tak jsem si přála k narozeninám Váš kurz 10 dní s jógou a dostala jsem ho :-). Už po prvním dnu jsem cítila obrovskou změnu - cítila jsem víc radosti a energie, a ty se každým dnem ještě zvyšují! Když si ráno zacvičím podle Vás, tak automaticky celý den cítím ten energetický tah nahoru, otevřený hrudník a zářivé srdce, teď i zářivou pánev, ani na to nemusím myslet. Po každém "cvičení" cítím čistotu uvnitř těla, jako by se vše uvnitř očistilo a dostala se tam nová čerstvá krev / energie. Je to moc příjemné 🙂 Než jsem Vás poznala, říkala jsem, že miluju jógu, ale nebyla to pravda - byla to jen fráze, necítila jsem to. Teď to ale díky Vám cítím, celou svou bytostí, že jógu opravdu miluju. Ukázala jste mi její tváře, které jsem dřív neznala, ale které mě neskutečně baví (flow - tanec, nádech světlo a výdech rozplynutí, puštění i to různé zavrtění v pozici... je toho hodně) Jsem tak moc vděčná, že jsem Vás objevila, to se ani nedá popsat... Cítím teď v životě spoustu radosti, energie, zároveň se cítím stabilnější, vyrovnanější i silnější (přestože se na 3. lekci o vnitřní síle teprve chystám). A hlavně chuť žít a zkoušet nové věci, realizovat své nápady...

Jana

Judita Berková

je certifikovaná instruktorka jógy. Učí jógu v Praze ve velkých skupinách v Euforie.cz a také v malých skupinách a vede individuální lekce jógy. Jógu intenzivně praktikuje od roku 2010. Prošla nespočtem vlastních jógových lekcí, školení a kurzů. Vychází z moudrosti těla, z cesty nenásilí a sebe-přijetí. Skrze jógu rozvíjí tělesnou i duševní sílu, ale také pružnost a odvahu každého svého klienta. Judita také vede ženské kruhy v rámci svého projektu La Que Sabe a dále se aktivně podílí na dalších projektech (Přirozená antikoncepce a vědomé milování nebo Cesta Extáze), které podporují úctyplný přístup k lidskému tělu a pomáhají klientům vést naplněný a radostný život. 

O autorce

Jóga pro začátečníky

3 důvody pro jógu

Za svou prací si stojíme. Pokud zjistíš, že tento program není pro Tebe, vrátíme Ti všechny peníze zpět na účet. Na vyzkoušení programu máš celé 2 dny.

Garance kvality - garance vrácení peněz