10 Dní s jógou

online program

 

10 tématických jógových sestav

a jejich přesah do každodenního života

 • Světlo - začni zářit
 • Lehkost - tělesná i ta v mysli
 • Vnitřní síla - má kotva
 • Vnitřní klid - důvěra
 • Flow -plynutí
 • Smích - dětstká radost
 • Pružnost - sebepřijetí
 • Svěžest - pouštění starého
 • Svoboda - vše je možné, vše dokážu
 • Vděčnost - jsem tady

Bonus

Aktivní meditace (pohyb, dech, zvuk) na rozproudění životní (sexuální) energie v pánvi


0
let
praxe v oboru
0
klientů v programu
0
+
Pozitivních zpětných vazeb

ÚKOL NA KAŽDÝ DEN

19 úkolů (inspirací), jak převést moudrost ásan do běžného života.

JEDNOTA

Síly i pružnost. Jednota mého vnitřního naladění a mého těla.

VIDEA JSOU TVOJE NAVŽDY

Můžeš si je přehrávat on-line nebo si je stáhnout do počítače jako mp4!

POUŠTĚNÍ STARÉHO

Rozpustíme tělesné zamrzlinky a necháváme odejít staré.

VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY

Prověřeno

Ten tvuj 10 denni program je nadherny!!!!!!! Nic krasnejsiho a kompletnejsiho jsem nikdy snad necvicila! Jsi uzasna pruvodkyne a tva empatie a laska zari z kazde minuty. Miluji na tobe a tvych videich tu spontalnost a hravost. Ja nevim jak ti mam podekovat? Tak proste DEKUJU za vse. Milujite <3 Krasnou nedeli Juditko, s uctou Lucka
Lucie
Mám za sebou dnes druhý den z 10-denní jóg a vstávala jsem dokonce v 5 ráno :D, abych si zacvičila a do práce šla plná energie. Jsem nadšená :)!
Pavlína
Kurz jsem si zakoupila, dneska druhý den a je to super, děkuji Juditko. Je to nádherné díky Tobě. 🙏😍🤩 Užívám si to, snažím se nebojovat, plynout dýchat. Je to krásné, i když ne vždy jednoduché. 🤗🤗
Kateřina
Miluju jógu už nějakých pár let. Ze začátku jsem chodila osobně na lekce a pak už jsem si ji cvičila hezky v klidu sama doma každé ráno. A jednoho krásného dne se na mě na Facebooku usmála Judita Berková/Yoga Life Happy Life ❤️. Neskutečně krásná žena s energií, kterou cítím i na dálku. Celý program je pozitivní, krásný, očišťující, prostě dokonalý 🙏🌈. Děkuji Juditě, že o sobě dala vědět lidem... Že se pořád směje a dává lidem velkou spoustu lásky 🙏.
Veronika
Milá Judito, díků a pochval není nikdy dost, přijmi proto prosím jednu další :-) V těhotenství jsem objevila tvá videa a moc jsem si oblíbila sestavu "jak přijímat své tělo". Cvičila jsem dokud to šlo a pak jsem se těšila, že si po porodu pořídím program 10 dní s jógou. Našemu malému človíčkovi jsou čtyři měsíce a hurá, program konečně mám! Mám radost, že si můžu dopřát cvičení s důkladným vysvětlením každé pozice i doma, když teď není možné chodit na skupinové lekce. A taky mám radost, že mám motivaci dělat si na sebe čas. I když na kousky roztrhaný, důležité je, že nějaký :-) Dřív, když jsem pocítila potřebu zpomalit své životní tempo a začala jógu vyhledávat, trochu jsem se musela přemlouvat a nutit do cvičení. Nebylo to úplně ono, někdy mi přišlo nudné nebo moc vážné a často jsem postrádala smysl nebo vysvětlení asán. Proto mě nadchl tvůj styl vedení, kdy propojuješ jógu s běžným životem, vysvětluješ skrytý smysl asán a navíc rozhodně nepatříš mezi vážné, strnulé a přísné lektory. Moc se mi Tvůj styl vedení jógy líbí a cítím se v tvé virtuální přítomnosti dobře! :-) Až človíček dovolí, budu se těšit, že Tě vyhledám i nevirtuálně!
Simona
Milá Judito, musím říct, že Tvůj program 10 dní s jógou je prostě pecka :) Program jsem si koupila v srpnu a od té doby s tebou cvičím minimálně 4x týdně. Jógu mi spousta lidí doporučovala už dlouho, ale až teď jsem k ní tak nějak "dorostla" :) A lepší průvodkyni, než tebe jsem si zkrátka nemohla vybrat. Na začátku jsem si ani nedokázala představit, kolik aha-momentů při tom prožiju! Všechny dny jsou výborně propracované. Napoprvé jsem projela všech 10 dní popořadě a od té doby si vždy intuitivně vybírám, na co mám zrovna chuť, nebo co právě potřebuji. A úplně nejvíc nejradši praktikuji 2. den - Otevírání srdce a pánve - ten dělám tak 2x týdně. Ten je fakt silně návykový :) A kdykoliv jsem třeba unavená a necítím se na žádné větší cvičení (třeba i při menses), tak si naordinuji 10. den - Vděčnost. No je to prostě bomba, jógová praxe i úkoly. Je to konečně způsob, jak tu životní moudrost prožít na vlastní kůži. Jak být přítomná tady a teď. A s každým dalším opakováním se to poznání prohlubuje a stává součástí každodenního života. U nás doma jsi se stala pojmem - prostě řeknu, že jdu cvičit s Juditou a manžel přesně ví :)) Děkuji za to světlo, které nám vnášíš do života. Spoustu pozdravů a prima neděli!
Anna
Jsem tak vděčná a šťastná, že jsem se přihlásila do programu Yoga Lifa Happy Life. Celý cyklus 10 dní opakuji zatím podruhé a ještě jsem ani jeden den nevynechala (je to dnes 18. den). Už večer se vždy těším na ranní cvičení s Tebou. Úkoly jsem si vytiskla, abych měla na očích myšlenky, které jsem sice vždy slýchávala, ale byla to jen teorie a až ve spojení s jógou vedenou Tebou je konečně prožívám. Učím jógu 10 let (dvakrát tak dlouho ji praktikuji), ale až nyní s Tebou ji prožívám tak kráááásně :-) A dnes jsi mi udělala radost s meditacemi. Neváhala jsem ani vteřinu, že jsou tím nejlepším pro mne. Tolik se na ně těším. Judíí, chtěla bych Ti říct, že pár on-line kurzy jsem si již prošla. Beru je hlavně jako další sebevzdělávání. Ale ten od Tebe mne opravdu chytil za srdce. Ani jsem nečekala, že se do toho ponořím tak osobně a bude mít přínos hlavně pro mou duši. Píši to a jsem dojata. A další věc - má rozhodně nejvyšší hodnotu při porovnání kvalita vs.cena. Přeji Ti mnoho spokojených účastníků Tvého nádherného programu.
Věrka
Milá Juditko, tak jsem si přála k narozeninám Váš kurz 10 dní s jógou a dostala jsem ho :-). Už po prvním dnu jsem cítila obrovskou změnu - cítila jsem víc radosti a energie, a ty se každým dnem ještě zvyšují! Když si ráno zacvičím podle Vás, tak automaticky celý den cítím ten energetický tah nahoru, otevřený hrudník a zářivé srdce, teď i zářivou pánev, ani na to nemusím myslet. Po každém "cvičení" cítím čistotu uvnitř těla, jako by se vše uvnitř očistilo a dostala se tam nová čerstvá krev / energie. Je to moc příjemné :-) Než jsem Vás poznala, říkala jsem, že miluju jógu, ale nebyla to pravda - byla to jen fráze, necítila jsem to. Teď to ale díky Vám cítím, celou svou bytostí, že jógu opravdu miluju. Ukázala jste mi její tváře, které jsem dřív neznala, ale které mě neskutečně baví (flow - tanec, nádech světlo a výdech rozplynutí, puštění i to různé zavrtění v pozici... je toho hodně) Jsem tak moc vděčná, že jsem Vás objevila, to se ani nedá popsat... Cítím teď v životě spoustu radosti, energie, zároveň se cítím stabilnější, vyrovnanější i silnější (přestože se na 3. lekci o vnitřní síle teprve chystám). A hlavně chuť žít a zkoušet nové věci, realizovat své nápady...
Jana

Každý den projdeme tématicky zaměřenou jógovou praxí a poté se naučíme, jak tuto jógovou moudrost žít v každodenním životě a nejen na podložce.

Měj jógu vždy u sebe: na dovolené, ráno, večer, v práci... Videa sleduj on-line nebo si je stáhni do počítače ve formátu MP4!

Celkem 321 minut (5 a půl hodiny) jógové praxe, 19 úkolů a inspirací, jak začít vědomě tvořit svou realitu (jak na podložce, tak v životě) Všechny úkoly jsou jak ve video formátu, tak ve formátu pdf ke stažení.

Také se dozvíš, jak na pránájámu, jak pracovat s energií během jógové praxe, co to jsou bandhy - energetické zámky a kontraindikace (kdy jógu nepraktikovat).

Judita Berková (o zakladatelce)

Judita Berková, zakladatelka Yoga life Happy life
 • Autorka knihy Poselství ásan
 • Jógová praxe od roku 2010
 • Vyučuje jógu od roku 2014
 • Instruktorské vzdělání (450 hodin)
 • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
 • Pořádá jógové pobyty po celém světě
 • Navrhuje vlastní jógové oblečení (jógové šaty)
 • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení - JÓGOVÉ ŠATY.  Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

Objednat 10 Dní s jógou

Potřebujete pomoc?

Napište nám. Jsme tu pro Vás.

luci@yogalifehappylife.cz