Videa

Udělej si na sebe 10 - 20 minut a rozproudi svou energii

Rozproudi svou energii během 10 minut

Pokud se necítíš plná/ý energie a nejsi naplněná/ý radostí ze života, udělej si na sebe 10 minut, praktikuj tuto krátkou jógovou sestavu se mnou a uvidíš ten rozdíl!

Pružná/ý během jednoho dne

Nepůjde nám o to, jak se stál gymnasty, ale o to, jak zacítit svou skutečnou pružnost během ani ne jednoho dne - to je moc, během jednoho nádechu a výdechu. 

Jak přijímat své tělo

Pokud nejsem spokojená/ý se svým tělem a chci ho změnit, vytvářím tím boj proti sobě samému. My na to půjdeme z druhé strany. Nejdřív své tělo začneme přijímat a změny se stanou samy od sebe - skoro jako třešínka na dortu. 

Test vnitřní narovnanosti

V tomto super krátkém videu můžeš podle svého těla poznat, jestli ohýbáš svá záda za cenu toho, abys zapadal/a do toho, co se od Tebe očekává a nebo se hrdě neseš v tom, co nyní jsi 🙂 🙂 :-).
TEST PŘIJÍMÁŠ SE SE VŠÍM VŠUDY?

Jóga je práce s energií, která se projevuje na tělesné úrovni

Jóga je především práce s energií. Je to psychická práce, která se projevuje na tělesné úrovni. Jóga není tělesné cvičení. Zažij to se mnou hned teď v krátkém videu. Tento přístup je o tolik příjemnější, lehčí a hravější, než-li klasický work-out, posilování a cvičení na tělesné úrovni.

Jóga na dobrou noc

Ať se Ti nádherně spí. Než usneš, zkus si jemně protáhnout tělo a otevřít své kanálky nádí, které vedou životní energii. Odplavíš tak zbytky ze dne a budeš usínat čístá - čistý. Ráno se vzbudíš jako rybička. Nechť Tě těší každý nový den!


Kde mě najdete v Praze?   Euforie.cz


Učím jógu už nějaký pátek a bezmezně ji miluju. Věřím, že jóga není fyzické cvičení na podložce, ale je to způsob života - žít v lehkosti, radosti a s vnitřní kotvou - to je jóga. Pokud Vás toto oslovuje, zkuste se mnou můj on-line program 10 DNÍ S JÓGOU, který jsem vytvořila přesně podle toho, co žiji a co se mi veeeelmi osvědčilo:

jógová praxe na podložce, přítomnost ve svém těle, skutečná pružnost a vnitřní síla a zároveň toto vše i mimo podložku - úkoly a inspirace, jak převést jógovou moudrost do každodenního života.