Zpětné vazby aneb co se o nás říká

Krásný den, Judito, chtěla bych Vám neskutečně moc poděkovat, za Váš program Yoga life happy life. Koupila jsem si ho před 5 měsíci a čekala jsem, jestli mi prvotní nadšení z programu vydrží a ono vydrželo 🙂 Jógu už znám mnoho let a pokoušela jsem se ji cvičit, ale stále jsem byla věčný začátečník. Začala jsem, pak jsem si něco natáhla a skončila a tak se to pořád opakovalo. Ale s Vaším cvičením se mi to ještě ani jednou nestalo. Děkuji! Teď už vím, že jsem dřív neposlouchala své tělo, rvala se do pozic a byla frustrovaná, že do pozice nedokážu jít hlouběji. Díky Vám už chápu, že o tom jóga není, že je úplně o něčem jiném. Při každém cyklu cvičení vždycky víc a víc chápu, co máte na mysli a pořád se posouvám dál a dál, jak tělesně tak především duševně. A díky za Vaše domácí úkoly! 🙂 Vaše vysvětlení je pro mě krásně pochopitelné a v kombinaci s Vašimi meditacemi bojovníka, se vše ještě prohlubuje a dává ještě větší smysl. Byla jste také poslední impulz k tomu, že jsem se odhodlala, vykašlala jsem se na ,,co na to řeknou ostatní" a začínám dělat práci, kterou opravdu cítím, že je ta pravá a že má pro mě obrovský smysl. Přeji krásné dny, Kristýna B

Kristýna

Dnes odpoledne jsme byli na kole a cestou jsem si opakovala vše, co jsem se naučila s Vámi a nesmírně mi to pomohlo, do velkého kopce jsem se vznášela, jela rychle a snažila jsem se být TADY A TEĎ...:-)... tyto formulky jsem znala již dříve, ale jak je to teď intenzivní, tak mi to MOOOOC pomáhá... Opravdu děláte to, co milujete a umíte to všechno tak super a s láskou vysvětlit. Jsem taaak šťastná, že jste a že jogu tak milujete a že vše předáváte s láskou a pokorou...

J.

Ahoj Juditko, asi teď budu vypadat trochu jako blázen, ale nic mi nebrání v tom to zkusit!! O to tady přece jde, být svobodná a milovat tu volnost, dělat vše co nás napadne a jak to právě cítíme. Jednoho dne se mi na FB objevil odkaz na tvá videa jógy a já jelikož se o jógu velice zajímám a ráda se učím ji prožívat, jsem si tvůj odkaz rozklikla a bylo jasno!!! Tak jsem si začala postupně otevírat každé video a naprosto mě to dostalo. Já vím, já vím tohle ti bude říkat a určitě říká nespočet lidí a já nebudu jiná. Něco se stalo... já dělám jógu přes rok, ale přišlo mi, že ať se snažím, jak chci, nejde to. A já ti chci moc poděkovat za to, jak moc jsi mi pomohla otevřít oči, jak právě to ,"snažení" absolutně odstrčit a nechat někde za dveřmi, protože takhle to opravdu nepůjde. Koupila jsem si tvůj program 10 dní s jógou a jsem u 4 dne a i když je to někdy upřímně makačka, tak si to užívám a je mi skvěle a nadchlo mě to. Usmívám se, znovu mám chuť žít, jsem otevřená všemu, užívám si své bytí. Zase se sama sobě líbím, dívám se a pozoruji se v zrcadle a chválím se uvnitř sama v sobě, mám chuť, chuť tančit, úplně se otevřít, být šílená, být jiná, být SVÁ i když třeba divná, ale mě to vůbec nevadí a ještě k tomu se mi to moc líbí!!! 😀 Díky tobě a Ditě a všem těm videím jste mě dostaly zpátky. Zpátky k chuti, být šťastná, volná, usměvavá absolutně uvolněná a prostě být tady a teď a právě v tento okamžik si to užívat. Pokračování... Jééé Juditko, ty jsi mi vážně odepsala :-)))) Když jsem si to večer přečetla, skákala jsem radostí a nemohla pak vůbec usnout, jak jsem byla a jsem neskutečně šťastná a potěšená za tvoji zprávu. Ty jsi takové neuvěřitelné světelné stvoření, které si život užívá a miluje ho! Jsi tak otevřená, laskavá, milující a máš v sobě takovou lehkost a záři. Kdybych já věděla, jak to všechno popsat. Teď si nemysli, že jsem na holky 😀 ale pokaždé, když se potřebuju uvolnit, uklidnit se, rozveselit se a jsem třeba v práci a mám možnost se podívat do počítače, tak mi stačí si jen najít někde tvou fotku, vzpomenout si na tvojí energii, na tvá videa a opravdu, hned je mi mnohem líp!! Víš jak moc jsem šťastná, že jsi našla své poslaní?? Tak a je mi opět nádherně!! Děkuji Ti, že tu jsi pro nás a děkuji Vesmíru, že mi tě konečně představili. Měj nádherný den plný lásky a světla. S velkou láskou, Léňa :-)))))

Lenka

Zdravím Judito a děkuji moc za tvoji úžasnou jogu. Dnes už ji učí hrozně moc žen, včetně mých kamarádek, ale ty jsi spojila vnitřní práci, světlo a srdce. Toto jsem ještě u nikoho nenašla, ani u známých jogínů. Děkuji ti za tvou cestu a děkuji, že se nebojíš to předávat dál. Jsou to poklady. Tak jak jsem ty asány neměla ráda, tak je těd prodýchávám a představuji si světlo. Je to úplně jiné, cítím v sobě život a radost.... I prostředí ke cvičení jsi vybrala nádherná a přitom ne kýčovitá. Děláš úžasnou práci, držím ti palce a snad uděláš i nějakou tu akro jogu s dětmi 🙂 malá po mě při cvičení lozí a vymýšlí na mě dobré protahovačky. Přeji ti, aby jsi inspirovala co nejvíce lidí. Ještě jednou ti moc děkuji.

Lenka

Milá, milovaná Juditko, doufám, že Ti nebude vadit tak důvěrné oslovení, ale...byla jsem dnes na Tvé lekci jógy v Karlíně a to, co jsem tam zažila, se nedá slovy popsat...byl to pro mě velmi silný jak fyziologický, tak emocionální (hlavně emocionální!) zážitek. Možná to bylo umocněné i Tvým požehnaným stavem, o kterém jsem tedy do dnešního večera neměla ani páru 🙂 Byla to skutečná meditace v pohybu, celé to bylo jen o mně a mém těle, přesto, že nás v sále bylo skoro třicet, bylo to o komunikaci s vlastním tělem a nacítěním se na něj...v jedné chvíli jsem se v pohybu dokonce rozplakala, štěstím, vděčností, nadějí...těžko říct, co bylo přesně příčinou, ale slzela jsem pak ještě i po cestě domů 🙂 Byl to pro mě prostě takový malý zázrak, za který Ti tímto z celého svého srdce děkuji. To, co skrz své lekce jógy lidem předáváš, ať už virtuálně nebo naživo, je něco neuvěřitelně povznášejícího, posilujícího a povzbuzujícího...a o tělesném cvičení je to opravdu až na posledním místě. Díky Tobě se pomalu začínám odvažovat věřit, že i mně se mohou mé životní sny jednou splnit...děkuji 🙂 DĚKUJI TI JEŠTĚ JEDNOU a těším se naviděnou nejpozději v listopadu v Tvé jógovně na Hanspaulce. S Láskou, Eva

Eva

Milá Judito, Ďakujem za Teba, že svojim jednoduchým a láskyplným spôsobom vyjadruješ tieto krásne Pravdy o tele, mysli a duchu, ktoré boli tak dlho pochovávané. Dakujem, ze tieto krásne múdrosti znovu oživuješ a prebúdzaš. Tvoj štýl je jedinečný.

Kristy

Milá Juditko velice vás zdravím a ze srdce děkuji za nádherný článek „ orel a poslání“. Neskutečně mne oslovil a obohatil….spojily se mi další dílky mozaiky a zapadly na své místo. Opravdu se skláním před moudrostí, kterou vkládáte do textů a do všeho svého konání. A za to veliké srdíčkové díky, DĚKUJI! A dějí se u mne kouzla. Když jsem začala cvičit, šlo to z tuha a měla jsem co dělat kočírovat svoje tělo aspoň do přibližných pozic, ale postupně začalo vše povolovat a já zacítila co je za tím, začala jsem asány prožívat, prociťovat a pracovat s vizualizací, ještě to není naplno, ale pokaždé je to snazší a víc vnímám své tělo a své pocity.

Lenka

Rozmýšľam, že som si zbytočné kupovala iné semináre, stačil mi tvoj program, na to aby som pochopila Súvislosti :). S tebou som veľa pochopila :). Iné semináre mi nedali toľko, čo tvoje úlohy a cviky, po ktorom sa moja myseľ a dych stáva jedným celkom. Úlohy ma menia, pretože ich používam denne. Nie zdĺhavé rozprávanie na seminaroch, ktoré mi povedia waaau super, ale hneď na to zabudnem. Ľudia potrebujú presne tvoj typ programu. Toto je jeden z programov, pri ktorom nelutujem, že som si ho zakúpila.

Zuzana

Milá Judito, dnes den 2 - lehkost... to je tedy mazec:). Jsem taaaak ztuhlá, vždy zaměřená na výkon a na výsledek a tak je pro mě tvůj přístup tak uvolňující, osvěžující, obohacující, plný bezpečí, přijetí a klidu... děkuji!!! Asi si budu muset úkoly procházet opakovaně znovu a znovu, protože .. prostě proto:)! A ještě si neodpustim ti napsat.. odpoledne jsem strávila na kolech, obvykle bych při výšlapu kopců myslela na to, že to prostě dám a že budu mit pevná stehna atd... ale ne dnes... jen jsem jela, dýchala a opakovala... jsem tady... jsem tady."

Beatrice

Ten úkol - jak si udělat ze svého rozumu spojence! Právě se mi stal zázrak, jak se mi rozvolnilo srdce. Měla jsem vizi, jak jde moje duše s rozumem za ruku a cítila klid. Tolik, tolik souzním s Tvým pojetím života, jóga, boha... Vytvořila jsi kouzelný balíček. Stačí to procítit a člověku je líp. Děkuju, že jsem mohla!

Jana

Jsem tak vděčná a šťastná, že jsem se přihlásila do programu Yoga Lifa Happy Life. Celý cyklus 10 dní opakuji zatím podruhé a ještě jsem ani jeden den nevynechala (je to dnes 18. den). Už večer se vždy těším na ranní cvičení s Tebou. Úkoly jsem si vytiskla, abych měla na očích myšlenky, které jsem sice vždy slýchávala, ale byla to jen teorie a až ve spojení s jógou vedenou Tebou je konečně prožívám. Učím jógu 10 let (dvakrát tak dlouho ji praktikuji), ale až nyní s Tebou ji prožívám tak kráááásně 🙂 A dnes jsi mi udělala radost s meditacemi. Neváhala jsem ani vteřinu, že jsou tím nejlepším pro mne. Tolik se na ně těším. Judíí, chtěla bych Ti říct, že pár on-line kurzy jsem si již prošla. Beru je hlavně jako další sebevzdělávání. Ale ten od Tebe mne opravdu chytil za srdce. Ani jsem nečekala, že se do toho ponořím tak osobně a bude mít přínos hlavně pro mou duši. Píši to a jsem dojata. A další věc - má rozhodně nejvyšší hodnotu při porovnání kvalita vs.cena. Přeji Ti mnoho spokojených účastníků Tvého nádherného programu.

Věrka

Milá Judito, musím říct, že Tvůj program 10 dní s jógou je prostě pecka 🙂 Program jsem si koupila v srpnu a od té doby s tebou cvičím minimálně 4x týdně. Jógu mi spousta lidí doporučovala už dlouho, ale až teď jsem k ní tak nějak "dorostla" 🙂 A lepší průvodkyni, než tebe jsem si zkrátka nemohla vybrat. Na začátku jsem si ani nedokázala představit, kolik aha-momentů při tom prožiju! Všechny dny jsou výborně propracované. Napoprvé jsem projela všech 10 dní popořadě a od té doby si vždy intuitivně vybírám, na co mám zrovna chuť, nebo co právě potřebuji. A úplně nejvíc nejradši praktikuji 2. den - Otevírání srdce a pánve - ten dělám tak 2x týdně. Ten je fakt silně návykový 🙂 A kdykoliv jsem třeba unavená a necítím se na žádné větší cvičení (třeba i při menses), tak si naordinuji 10. den - Vděčnost. No je to prostě bomba, jógová praxe i úkoly. Je to konečně způsob, jak tu životní moudrost prožít na vlastní kůži. Jak být přítomná tady a teď. A s každým dalším opakováním se to poznání prohlubuje a stává součástí každodenního života. U nás doma jsi se stala pojmem - prostě řeknu, že jdu cvičit s Juditou a manžel přesně ví :)) Děkuji za to světlo, které nám vnášíš do života. Spoustu pozdravů a prima neděli!

Anna

Zase jsem s měla krásné ráno s Tvými videi 🙂 Je to skvělý 🙂 Přesně to, co jsem potřebovala. A také jsem pochopila ještě nějaké věci navíc, oproti lekcím.Chození na na Tvou jógu mě v této fázi života tolik obohacuje, otevírá to dvířka a odhaluje pravdy, které byly skryty. Tvoje lekce jógy jsou lekce radosti :)! Děkuju Ti z celého srdce - a vím, že to je tak silné proto, že jsi tím, kým jsi, což je samo o sobě inspirativní :).

Dita

Juditko, moc Ti chci poděkovat za tento program. A taky za to, že si mi otevřela cestu k józe. Tvůj přístup a pojetí jógy se mnou silně rezonuje. A musím říct, že dechová cvičení, které provádíš v videích jsou prostě boží! Při Tvých dynamických technikách téměř ihned cítím život uvnitř. Je to super, složení lekcí, otevírání srdce, pánve, Tvé povídání, meditace....vše mne krásně probouzí a uklidňuje. Jsem zpátky v sobě. Ani sem netušila, že taková může být jóga. Děkuju. Vnesla si mi světlo do těla.

Kateřina

Právě jsem docvičila pozdrav slunci. Je to super, jsem úplně dojatá, zharmonizovaná a nekonečně vděčná! Děkuju! Ten program je kouzlo. Včera jsem měla lekci s albatrosem, tuhle ásanu neznam a marně jsem se snažila napodobit Tvůj let a najdenou mě napadlo, že se to můžu naučit! To mě nikdy nenapadlo u žádného cvičení. Super změna. A ještě mě díky tomu přestala bolet hlava. Dala jsem si tu lekci dokonce podruhé! Poslechla jsem své tělo - po dlouhé době. Každý den se cítím líp. Celé tělo se probouzí a zprůchodňuje. Koluje v něm zase život. Těším se na každou lekci. Nedělám to proto, že bych měla, jde to samo. A ten úkol s pouštěním větve je boží. Udělala jsem si ho asi u dvou věcí a úplně jsem se uvolnila. Děkuji, cítím vlny energie, blaho, jsem z toho unešená.

Žaneta

Juditko, moc ráda bych Ti z celého srdce poděkovala. ...já jsem se totiž díky Tobě uzdravila V posledním roce jsem měla několikadenní migrény, se kterými jsem se probouzela...............na neurologii jsem dostala snad ty nejsilnější léky, ale na tu bolest mi stejně nepomáhali.......přežívala jsem jen.............. A pak jsem přišla na tvou lekci a poté jsem odcházela bez bolestí a s pocitem,. že dokážu cokoli na světě! Učím se být na sebe hodná a mít se ráda taková jaká jsem !!!!! Děkuju s nějvětší láskou!!!

Jana

A další krásné zpětné vazby...

Tvá joga je úžasná - je to umění.

Lenka

Cvičím obden podle jednoho z tvých videí. Ortopedka mi řekla, že to nechápe, ale na páteři už nemám ani jednu blokádu a koleno je silnější. Poprvé po dvou letech cítím, že moje dolní polovina těla je konečně plná života. Předtím jsem už měla trochu panický pocit, že ty nohy necítím. Moc děkuju! To co děláš je přesně to, co ženy potřebují - naučit se cítit a přijmout svoje tělo. A ještě něco - ty jsi musela být v minulém životě nějaká úžasná elfka. Je to vidět na tvém vystupování i vzhledu :-).

Eliška

Uvědomila jsem si, že nechodím na jógu, ale na JUDITU! Jste skvělá! Díky Vám za to!

Martina

Dokážete rozzářit každou chvilku, co se pokouším s Vámi cvičit. Děkuji, že jsem Vás alespoň na dálku mohla poznat.

Jana

Já děkuji Tobě, že jsi a že pro nás všechny děláš to, co děláš!! A vůbec jste úžasné i s maminkou a sestrami! ❤️💐😉 Děkuji! 🙏🏼

Pavla

Děkuji Juditko, jste žena s velkým srdíčkem, jsem šťastná, že mi Vaše cvičení vstoupilo do cesty!

Lenka

Dobré ráno Juditko, vy jste skvělá, jsem z toho vedle, to jsem teda nečekala, takovou andělkou rychlost, jupiii děkujii moooc, máte užasné srdíčko!

Lenka

Juditko, Ty ani nevis, jak moc mi vse, co predavas, pomaha.. mam pocit, ze se po LETECH uzdravuju, chci letat, jak to, co rikas, mluvi hluboce z me duse... Aaaaa, proste Te objimam pro cely dnesni den a moc se tesim dnes vecer na jogu:)!

Dita

Milá Juditko, a já děkuji Vám! Jste úžasná bytost a já jsem vděčná za to,že mám možnost čerpat Vaší pozitivní energii, kterou kolem sebe šíříte, a to nejen prostřednictvím jógy, ale i prostřednictvím sebe! Díky za to!

Martina

Moc Vám děkuji za vytvořeni seriálu 10 dní s jógou, který mi velmi pomohl nastartovat novou etapu svého života, znovu rozhýbat mé tělo a nabít jej energií.

Zdeňka

Jsem dojatá slovy o přijetí, odevzdání se... "PŘESTAT BOJOVAT, PŘESTAT TLAČIT"! V propojení s pohybem to má úplně jinou sílu. Úplně cítím, jak to povoluje... DĚKUJU za to, co děláš.

Petra

Jsi pro mě náádherná bytost a tak co tvoříš, je taky náádherné💐.

Dana

Už několik dnů s Vámi cvičím. 🙂 Jste úžasná. 🙂 Děkuji. <3

Jana

Dělám jógu několik let, ale teprve ve vašem kurzu mi jóga opravdu přináší radost. Děkuji.

Zdenka

Mám Vaše videa moc ráda. Teprve jóga ve Vašem podání mě oslovila a za to Vám moc děkuji.

Jindra

Juditka, si užasna :). Cvičenie s tebou ma veľmi baví :)). Ty ma bavis.

Zuzana

To jsem potřebovala, jsem nadšená. Už po prvním cvičení jsem cítila nádherný prozářený pocit v těle a takovou sebelásku. Nádhera. Velký obdiv!

Simona

Moc všem doporučuju. Vpadla jsem do toho po hlavě! Program je parádní

Dana

Tak charismatickou jógu jako je ta Tvoje jsem zatím u nikoho nezažila, když to tak můžu porovnat. Takže jsem ráda, že jsem kdysi poprvé šla na jógu zrovna k Tobě.

Maryia

Jsi tak úžasný srdíčkový člověk a vše co děláš, děláš s láskou a nadšením.

Lenka

Díky za úžasný program 10 dní s jógou. Je boží!

Hana

Tak už jedu druhé kolo. Je to ještě více objevné než poprvé! Jsem unešená.

Žaneta

Rozmýšľam, že som si zbytočné kupovala semináre, stačil mi tvoj program na to aby som pochopila Súvislosti :).

Zuzana

Tvoje nadšení a prožívání cvičení je nakažlivé. Už jsem zažila hodně učitelek, ale jogínky jsou většinou suchopárné a nudné. Ty to opravdu žiješ a učíš to i nás, užívat si to tělo. Joga se vám opravdu povedla!!! Díky, díky.

Lenka

Nemohu uvěřit, kolik kreativity a energy v sobě máš! Nádhera :-)! Tvé myšlenky jsou tak zapotřebí. Cítím úžasnou vášeň a odvahu z celé Tvé práce. Děkuji <3. Přeji Ti lásku a štěstí.

Petra

Juditko, ty jsi tak nádherná a mnamozní, to se jen tak nevidí. Z tebe ta prana jen proudí. 😀 Přeju Ti moc a moc štestí, úspěchu a nadšení z práce, jsi božííí!

Zuzana

Ahoj Judí, teda ty jsi úplně k sežrání, tak inspirativní a jak je to nakažlivý!

Simona

Doufám, že najde čas i to moje šestnáctileté dítě poznat tak skvělou životem náplněnou Juditku.

Olena

Ta svoboda pružnost a chtěla bych v sobě také objevit a nechat projevit tu bohyni, chci cítit to moje ženství.

Andrea

Lehkost a disciplina v jednom, rozpuštění jakýchsi hrudek v mém tele, závan a vůně něčeho, co je mi příjemné, aniž bych ještě začala cvičit. Zvedá se mi energie v tele jen při pomyšlení, že začnu tento program cvičit

Berenika

Díky za to, co děláte, jste skvělá!

Barbora

Tvůj program vypadá naprosto úžasně, jdu do toho :-).

Lucie

Odkukala som od tebe vetu " som v bezpečí " . Funguje to :). Juditka cvičím s tebou veľmi rada a pri tvojom vedení sa mi uľaví.

Zuzana

Jóga s Judi je online!!! No tak to je krasný dárek!

Petra

Jsi tak dobrá duše!

Iva

Cítím, že toto mě zase posune. TVÁ tvorba. Úplně přesně toto teď potřebuji. Fakt se moc těším.

Berenika

Boží! Tohle jsem potřeboval...

Marian

Nejmilejší Juditkoooo!!!:-) Jdu do toho s Tebou-právě jsem si zaplatila 10 dní s jógou + Meditace bojovníka a šíííííleně moc moc se těším na lekce s Tebou. Jsi moje Sluníčko hřejivé:-).

Hana

Z programu jsem nadšená, moc se ti povedl, tolik informací a podnětů, naprostá paráda. Díky za něj.

Lucie

Děkuji za Tebe a Tvoje videa, slova... Velmi mi to pomohlo začít si více všímat své hmoty (těla) a začít s ní pracovat.

Iva

Jsem naprosto unešená z vašeho programu o józe a stávám se na něm závislá :).

Andrea

Juditko milujeme Tě! Kudy chodím tudy o tobě a o tvé józe vyprávím.

Míša

S chápáním souvislostí je to úplně jiné cvičení!

Vladimíra

Ty jsi úžasná bytost!

Zuzana

Diky moc za začátky, joga mi moc pomaha v těžké životní situaci. Diky moc za vše. Pěkné dny.

Helena

Děláte to skvěle a baví mě Vaše energie v kombinaci s jogou....

Věra

Ještě jsme se nepotkaly, ale já už se tak těším (vždycky, když se mi Vaše stránka ukáže na facebooku, začnu se hned bezděčně usmívat).

Klára

Vaše joga je perfektní, není co dodat :)).

Milena

Jsi úžasný člověk. Hodiny jógy s Tebou mi změnili život, protože jsem si tak srovnala hlavu, že se cítím vyrovnaná jako nikdy předtím . Někdy samozřejmě jsou nepříjemné věci, ale to k životu patří. Díky tobě se ale soustředím na to pozitivní.

Míša

Svítíte na nás sluncem každý den prostřednictvím Vašich myšlenek a vzkazů!

Mirka

Dekuji moc za krasny komplet 10 dni s jogou a meditace bojovnika. Jsou moji " bibli", "knihou knih". Probudila jste ve me vasen v jogu. Kazdy den se tesim na pokracovani, jak na novy dil detektivky. Krasne mi to zapada do mych puzzliku.

Noemi

Jak mi program 10 DNÍ S JÓGOU pomohl se opět rozzářit

a radovat se z pohybu

Krátké sdílení účastnice programu Žanety ...