Judita Berková

jóga, dech, meditace

Cetifikovaná lektorka jógy se specializací na powerjógu (slovo power zde znamená nejen sílu fyzickou, ale hlavně tu vnitřní 🙂 ). Učí jógu v Praze ve své jógovně v malých skupinách a v Euforii.cz ve velkých. Prošla přes sólovou dráhu baletky a tanečnice, přes vyučování aerobiku v USA, až k józe, do které se bezhlavě zamilovala. Autorka intenzivního jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU a meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA. Spoluzakladatelka projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tančení ženské kruhy a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech (Přirozená antikoncepce a vědomé milování a Cesta Extáze), které se zaměřují na moudrost těla a život plný radosti a lehkosti. Vede ženské kruhy, meditace a ze všeho nejvíce žije jógou. 

Kde mě najdete v Praze?

anebo...

Studium

Vystudovala: Karlovu Univerzitu, fakultu Humanitních studií (zaměření: psychologie a filozofie). Studovala s vyznamenáním 3 semestry na univerzitě v USA: Manhattanville College (zaměření psychologie, filozofie a historie). Střední škola: 7-leté Gymnázium Teplice.

Jógová praxe

Intenzivní praxe (téměř každý den) od roku 2010. Certifikát LEKTOR JÓGY v roce 2013 (PowerYoga Akademie Václava Krejčíka). Učí jógu v Praze v malých i ve velkých skupinách od roku 2013. Prošla školením Hormonální jógy. Certifikát POKROČILÉ ŠKOLENÍ LEKTORŮ JÓGY (PowerYoga Akademie Václava Krejčíka, 50 hodin). Prošla jógovou praxí v Indii (Udajpur) a na Bali (Ubud). Prošla školením jemné, ženské jógy (lektor: Katarina Mikulandová) Certifikát JÓGA PRO TĚHOTNÉ (PowerYoga Akademie, lektor: Dana Beierová)

Další zajímavosti

Mluví anglicky, francouzky, německy a rusky. Vedle jógy miluje také tanec, tenis, plavání, četbu, zvířata a další :-). Intenzivně se podílí a spolupracuje na úžasných projektech jako je La Que Sabe, Přirozená Antikoncepce, Womens Academy a Cesta Extáze. Často moderuje webináře, pořádá celodenní ženské kruhy a také hooodně cestuje.


Judita Berková - specialista na bezpodmínečné štěstí

Učím jógu už nějaký pátek a bezmezně ji miluju. Věřím, že jóga není fyzické cvičení na podložce, ale je to způsob života - žít v lehkosti, radosti a s vnitřní kotvou - to je jóga. Pokud Vás toto oslovuje, zkuste se mnou můj on-line program 10 DNÍ S JÓGOU, který jsem vytvořila přesně podle toho, co žiji a co se mi veeeelmi osvědčilo:

jógová praxe na podložce, přítomnost ve svém těle, skutečná pružnost a vnitřní síla a zároveň toto vše i mimo podložku - úkoly a inspirace, jak převést jógovou moudrost do každodenního života.