Yoga life - Happy life frčí

a pořád je u nás něco nového...


JÓGOVÝ ZPRAVODAJ:

7 NOVINEK, ZE KTERÝCH SKÁČU DO VZDUCHU RADOSTÍ

Včera v noci jsem se vrátila z mojí další jógové cesty a hned jsem se vrhla k počítači, abych s Vámi mohla sdílet 7 NOVINEK ve světě Yoga life Happy life.
1. Chystáme nový, velký program POSELSTVÍ ÁSAN (program bude k dispozici od března 2018)
2. K programu připravujeme také knihu POSELSTVÍ ÁSAN, která vyjde v létě roku 2018
3. Představuje nový konecept jógové módy: JÓGOVÉ ŠATY. Šaty jsem navrhla proto, že jsem sama chtěla mít při vlastní praxi pocit ženkosti a lehkosti a povedlo se. Jsou pohodlné, praktické a krásné! Šaty budou v prodeji od léta 2018.
4. Ještě zbývá pár volných míst v malých jógových skupinách
5. Od 26. 2. 2018 opět vedu jógu ve velkých skupinách v Euforii v Praze. Mooooc se na Vás těším!
6. JÓGA PRO NESLYŠÍCÍ: Na základě jednoho krásného emailu od klientky Lucie, která je neslyšící, jsme se rozhodli začít přidávat titulky jak do našich veřejných videí, tak i do programu 10 DNÍ S JÓGOU
a také do připravovaného programu POSELSTVÍ ÁSAN. Jsme z toho v týmu Yoga life Happy life nadšení!
7. V programu 10 DNÍ S JÓGOU
přibudou během měsíce nové verze dvou videí: SVĚŽEST A PLYNUTÍ. Vyzkoušejte si nové pojetí!
Jsem šťastná, že jste s Yoga life Happy life!


VELKÁ ÚNOROVÁ SOUTĚŽ nebo lépe řečeno SLOSOVÁNÍ
Protože byla naše letní foto soutěž velkým úspěchem, dostala jsem nádherné fotky a byla jsem z nich úplně dojatá, rozhodla jsem se vyhlásit další kolo :-)))! Tentokrát hrajeme o nádhernou knihu na křídovém papíře o ovoci a zelenině a také o exkluzivní čokoládu Emoti. A o co půjde? Během února mi posílejte svoje foto nebo krátká videa, kde jste v ásaně a zároveň jde vidět ovoce nebo zelenina :-). Své fotky nebo videa posílejte na email: info@yogalifehappylife.cz. V březnu 2018 proběhne slosování a výherci přijde domů poštou kniha i čokoláda :-). Moooooc se těším na všechny Vaše jógovo-ovocno-zeleninové úlovky!

ÚNOROVÁ SOUTĚŽ O ENCYKLOPEDII A ČOKOLÁDU


PARTNERSKÁ JÓGA

Přítel, kamarád, kamarádka, manžel, sestra... Mezilidské vztahy jsou velmi vzácné a zaslouží si čas od času pořádně opečovat. Proto jsem vymyslela jednoduchou jógovou sestavu, která je vhodná i pro začátečníky, abychom měli další příležitost, jak prožít společný čas "já a ty" kvalitně a smysluplně. Jóga v jednom je nádherná, je o tom, jak používat svůj střed, vnitřní sílu a jak vnímat své tělo. A jóga ve dvou je o tom všem, jen mnohokrát umocněně. Jaké to je, když jsi se svým blízkým člověkem opravdu přítomna/přítomen...? Vyzkoušej tuto jemnou jógovou sestavu s kýmkoli, kdo je pro Tebe vzácný a napiš mi, pokud budeš mít chutť, jaké to bylo . A teď už jdeme na to...


JÓGA JE I PRO MUŽE

Několikrát jsem od mužů slyšela, že jóga je jen nudné protahování a že to je jen pro ženy. A tak jsem se rozhodla natočit video, kde bych chtěla ukázat, že to může být úplně jinak 🙂 🙂 :-). Nejde ani o to, že vlastně jógu vymysleli muži, ale jde o to, že díky józe v sobě můžeme najít a začít používat nový zdroj síly. A můžeme ho používat nejen na podložce, ale potom také ve svém životě.
Vybrala jsem 4 muže, kteří s jógou začínají a kteří byli ochotni vyzkoušet, jaké to je, když používají svou sílu trošku jinak. Chtěla jsem tím ukázat, že začít může kdokoli a že to stojí za to :-).
Video podpořil dokonce Kevin Abdulrahman, speaker roku 2017, autor mnoha úspěšných knih a lektor a kouč (jeho "special appearance je úplně na konci").
Chtěla bych z celé své bytosti poděkovat všem, kteří se mnou do toho šli! Děkuju za odvahu, ochotu zkoušet nové věci a riskovat, že bude vidět, že se pěkně zapotili :-)))).
Velmi brzy bude následovat ještě jedno video: Vystřižené záběry z natáčení, protože tolik legrace a tolik nepovedených záběrů jsem při natáčení ještě nezažila :-)))).
Děkuji!!!

Jejda, to je skvělý 👍😁 Naprosto skvělej nápad s těma chlapíkama. Už se těším na ty vystříhané záběry. A samozřejmě přeji krásný a pohodový den 🍀🌞🌈🌼🌸🌷

Sabina

Ahoj mila Judito, je to super video, jsou to borci, me komplimenty temto muzum ale hlavne tobe, jsi fantasticka, hodne se od tebe ucim, odebiram tve prispevky, diky moc, Dana.

Dana

Takhle už jsem se dloooooooouho nezasmála. Děkuju!!!!!!!!! To video s těma vtipnýma momentama, to je fakt pecka. 😀 😀 😀 😀 😀

Petra

Bozinku Juditko videt te natacet s chlapakama, to se hned tak nevidi!!! Bezva napad!

Lucie

PŘIVÍTÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

Nové začátky, čerstvý vzduch a chuť zkoušet nové věci
Nechť vše, co nám už posloužilo, zůstane ve starém roce a nechť vycházíme do nového roku plni síly, vášně, odhodlání a víry. Nové začátky, nové příležitostí, nové vzorce chování a SVOBODA A LEHKOST! Na toto téma jsem natočila novou aktivní meditaci (pohyb, dech a zvuk) na rozproudění životní energie v pánvi. Poslední dobou jí praktikuji a krásně funguje. A protože je troooošku "peprná", není úplně veřejná, ale je součástí programu 10 DNÍ S JÓGOU. Je to také obrovské poděkování za vaší upřímnou praxi jógy a objevování nových možností komunikace s vlastním tělem.  Ať máte překrásný začátek, pokračování i konec NOVÉHO ROKU! Jste úžasní!


JÓGA: OTEVÍRÁNÍ KYČLÍ

V oblasti pánve sídlí životní energie, 

kterou můžeme využívat k tvoření a ke kreativitě, k tomu, abychom cítili chuť riskovat a zkoušet nové věci a celkově k pocitu, že jsem šťastná/ý v tomto těle a v tomto životě. Je tedy velmi důležité, aby tato oblast byla průchozí a abychom začali rozpouštět zamrzlinky, které by v této oblasti mohly sídlit. Udělej si na sebe 30 minut a začni vnímat své tělo! 


VYSTŘIŽENÉ ZÁBĚRY Z NATÁČENÍ V ROCE 2017

Pojďte se podívat, jak to vypadá, když se natáčí jóga. "Behind the scene"  aneb Yoga life Happy life tak trošku z jiného úhlu pohledu... PS: Odreagovací video slouží stejně jako meditace k povolení rezistence a tudíž k rychlejšímu plnění si vlastních snů ♥


VELKÁ LETNÍ FOTO-SOUTĚŽ

SOUTEŽ, KTERÁ TRVALA DVA MĚSÍCE
a její výsledky jsou více než nádherné. Fotky, které jsem dostala, jsou dojemné, láskyplné a nabité originalitou a úctou k józe a k sobě samé. Je to celé nááádherné. Děkuju všem, kteří se soutěže účastnili a především děkuju za to, že milujete jógu a tím děláte svět mírumilovněšjím místem. Všechny další informace jsou ve videu. 

Milá Judito, Udělala jsi mi vesmírnou radost!! ✨☺️🌏💙 Děkuji Ti za dárek, velmi mě potěšil. V žádné soutěži jsem ještě nikdy nevyhrála, o to víc mě takový překrásný dárek- meditace bojovníka zahřívá u srdíčka a pyšním se. 😍 Děkuji, děkuji, děkuji. A fotka, kterou jsi vybrala je nádherná, úžasná, krásná, prostě je v ní život!

Pavla

Judit, děkuju ze srdce......jste vážně Neuveritelna!!!!

Věra

Vyhráli jsme ❤️ Má to smysl ❤️ Nádhera ❤️ Děkujeme ❤️ Namasté! Mnohokrát s holčičkama děkujeme za krásnou první cenu. Moc si toho vážíme ❤️❤️❤️

Mirka