Yoga life - Happy life frčí

a pořád je u nás něco nového...

JÓGOVÉ PŘIVÍTÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

2018

A BONUS K PROGRAMU 10 DNÍ S JÓGOU

Nové začátky, čerstvý vzduch a chuť zkoušet nové věci
Nechť vše, co nám už posloužilo, zůstane ve starém roce a nechť vycházíme do nového roku plni síly, vášně, odhodlání a víry. Nové začátky, nové příležitostí, nové vzorce chování a SVOBODA A LEHKOST! Na toto téma jsem natočila novou aktivní meditaci (pohyb, dech a zvuk) na rozproudění životní energie v pánvi. Poslední dobou jí praktikuji a krásně funguje. A protože je troooošku "peprná", není úplně veřejná, ale je součástí programu 10 DNÍ S JÓGOU. Je to také obrovské poděkování za vaší upřímnou praxi jógy a objevování nových možností komunikace s vlastním tělem. 
Ať máte překrásný začátek, pokračování i konec NOVÉHO ROKU! Jste úžasní!
Těším se na Vás, ať už virtuálně nebo osobně! 
Ať žijete Vy a ať žije jóga! Jdu si na to připít!

NOVÉ VIDEO: JÓGA A OTEVÍRÁNÍ KYČLÍ = OTEVÍRÁNÍ SE ŽIVOTU

V oblasti pánve sídlí životní energie, 

kterou můžeme využívat k tvoření a ke kreativitě, k tomu, abychom cítili chuť riskovat a zkoušet nové věci a celkově k pocitu, že jsem šťastná/ý v tomto těle a v tomto životě. Je tedy velmi důležité, aby tato oblast byla průchozí a abychom začali rozpouštět zamrzlinky, které by v této oblasti mohly sídlit. Udělej si na sebe 30 minut a začni vnímat své tělo! 

VYSTŘIŽENÉ ZÁBĚRY Z NATÁČENÍ V ROCE 2017

Pojďte se podívat, jak to vypadá, když se natáčí jóga.
"Behind the scenes"  aneb Yoga life Happy life tak trošku z jiného úhlu pohledu...

PS: Odreagovací video slouží stejně jako meditace k povolení rezistence a tudíž k rychlejšímu plnění si vlastních snů ♥

VÝSLEDKY NAŠÍ LETNÍ FOTO SOUTĚŽE 2017

SOUTEŽ, KTERÁ TRVALA DVA MĚSÍCE
a její výsledky jsou více než nádherné. Fotky, které jsem dostala, jsou dojemné, láskyplné a nabité originalitou a úctou k józe a k sobě samé. Je to celé nááádherné. Děkuju všem, kteří se soutěže účastnili a především děkuju za to, že milujete jógu a tím děláte svět mírumilovněšjím místem. Všechny další informace jsou ve videu. 

Milá Judito, Udělala jsi mi vesmírnou radost!! ✨☺️🌏💙 Děkuji Ti za dárek, velmi mě potěšil. V žádné soutěži jsem ještě nikdy nevyhrála, o to víc mě takový překrásný dárek- meditace bojovníka zahřívá u srdíčka a pyšním se. 😍 Děkuji, děkuji, děkuji. A fotka, kterou jsi vybrala je nádherná, úžasná, krásná, prostě je v ní život!

Pavla

Judit, děkuju ze srdce......jste vážně Neuveritelna!!!!

Věra

Vyhráli jsme ❤️ Má to smysl ❤️ Nádhera ❤️ Děkujeme ❤️ Namasté! Mnohokrát s holčičkama děkujeme za krásnou první cenu. Moc si toho vážíme ❤️❤️❤️

Mirka

Vaše nadšení z jógy je taaaak nádherné! Chtěla bych ho ještě více podpořit a tak jsem velmi spontánně zahájila soutěž o individuální lekci jógy zdarma (v Praze). Rozhodující je kreativita a originalita.

Vaše fotky už přicházejí a jsou náááádherné! Více informací ve videu.
Foto posílejte na: info@yogalifehappylife.cz
Do konce září 2017
Těším se, těším se, těším se!!!!

Červenec - září 2017: Soutěž už je uzavřená. 

SOUTĚŽ O INDIVIDUÁLNÍ LEKCI JÓGY ZDARMA