Yoga life - Happy life frčí

a pořád je u nás něco nového...

Vaše nadšení z jógy je taaaak nádherné! Chtěla bych ho ještě více podpořit a tak jsem velmi spontánně zahájila soutěž o individuální lekci jógy zdarma (v Praze). Rozhodující je kreativita a originalita.

Vaše fotky už přicházejí a jsou náááádherné! Více informací ve videu.
Foto posílejte na: info@yogalifehappylife.cz
Do konce září 2017
Těším se, těším se, těším se!!!!

Červenec - září 2017

SOUTĚŽ O INDIVIDUÁLNÍ LEKCI JÓGY ZDARMA

NOVÝ SERIÁL: POSELSTVÍ ÁSÁN

Najdeš na našem blogu, klikni na obrázek

Ásany k nám promlouvají. Ásany nebo-li tělesné pozice jsou nosiči poselství, chtějí nám něco říci a chtějí to říci skrze naše tělo. Když neslyšíme to, co slyšet máme, přichází druhá možnost – zacítit to ve svém těle.

Každý týden přidáváme nový článek, který jde do hloubky za tím, jaký mají ásány význam a proč je vlastně děláme. Nabízíme také možnost tento seriál "odebírat" pomocí emailu. 

V MÉ NÁDHERNÉ NOVÉ JÓGOVNĚ proběhne intenzivní jógová praxe V MALÉ SKUPINCE (maximální počet: 6 lidí). Půjde nám o praxi, praxi, praxi: jóga, dech, aktivní meditace, meditace, intenzivní práce: pouštění, dovolení si a přijetí, která vede k uvolnění na fyzické úrovni a také na úrovni mentální. 

Jak si udělat z mysli svého spojence, jak spolupracovat se svým egem, jak si zde plnit své sny a vize s lehkostí a radostí. Toto vše skrze PRAXI. 

Vede: Judita

Přihlášky posílejte na: info@yogalifehappylife.cz

Maximální počet osob: 6 (seminář je už plný, další termíny budou vypsány již brzy)

Cena na osobu: 1000 Kč včetně DPH

Datum: sobota 30. 9. 2017, 10:00 - 13:00

Místo konání: Hanspaulka, Praha (přesná adresa Vám přijde do emailu)

Sobota 30. 9. 2017, 10:00 - 13:00

JAK SI PLNIT SVÁ PŘÁNÍ DÍKY JÓZE (praxe)

JÓGA, POSELSTVÍ ÁSÁN, AKTIVNÍ MEDITACE

jóga, přání, meditace, dech

Joga s Juditou ma posunula bližšie k vnímaniu svojho tela a áno začínam si želania plniť :). Zistila som, že si ma duša vedie kade chce ona a keď som tlačila na seba všetko išlo nejako ťažko :).

Zuzana

Moc, moc, moc děkuju za tak krásný, láskyplný a hlavně přínosný kurz :)...

Andrea

JÓGOVO - KOKOSOVÁ OČISTA

Spouštíme na konci srpna 2017

Připravujeme velký tranformační program! Spojili jsme dvě nejúčinnější metody návratu do svého jádra a podstaty: jógu a očistu pomocí mladých kokosů. Náš program bude on-line a také budou probíhat live setkání. 30 dnů budeš pít čerstvou kokosovou vodu, praktikovat jógu a dostávat úkoly, které vedou k transformaci vědomí. Během 30ti dnů zažiješ live setkání s Juditou, s Filipem a s Míšou. 30tý den proběhne velké setkání. Více informací už brzy na webu, na facebooku a také v emailu.