10 dní

10 jógových sestav

10+ technik, jak žít jógovou moudrost každý den


Témata desetidenní jógové praxe

 1. Světlo - začni zářit
 2. Lehkost - tělesná i ta v mysli
 3. Vnitřní síla - má kotva
 4. Vnitřní klid - důvěra
 5. Flow -plynutí
 6. Smích - dětstká radost
 7. Pružnost - sebepřijetí
 8. Svěžest - pouštění starého
 9. Svoboda - vše je možné, vše dokážu
 10. Vděčnost - jsem tady
jóga a meditace

BONUS:

Aktivní meditace (pohyb, dech, zvuk) na rozproudění životní energie v pánvi


POSELSTVÍ ÁSAN

Společně prozkoumáme, jak jednotlivé ásany souvisí s naším životem.

ÚKOL NA KAŽDÝ DEN

Dostanete ode mě 19 úkolů (inspirací), jak převést moudrost ásan do běžného života.

POUZE PRAXE

Mluvení už bylo dost, nyní je načase to, co pouze víme, začít žít naplno každý den.

JEDNOTA

Půjde o sílu tělesnou i duševní, o odvahu i vnitřní klid, o flexibilitu a umění být v přítomném okamžiku!

VIDEA JSOU TVOJE

Videa jsou Tvoje! Můžeš si je přehrávat on-line nebo si je stáhnout do počítače jako mp4!

POUŠTĚNÍ STARÉHO

Rozpusť tělesné zamrzlinky, nech odejít staré a dej prostor tomu novému!

jóga a meditace on-line

"Každý den projdeme tématicky zaměřenou jógovou praxí a poté se naučíme, jak tuto hlubokou jógovou moudrost žít v každodenním životě a nejen na podložce."


Co je to jóga podle Yoga life Happy life

Co mi program přinese?


Deset dní, deset intenzivních jógových sekvencí.

NAUČ SE SLYŠET POSELSTVÍ ÁSAN!


 • Naučím se číst a rozumět poselství ásan
 • Zvyknu si být napojen/a na své tělo
 • Začnu své tělo přijímat
 • Udělám si ze své mysli svého spojence
 • Začnu tvořit svou realitu VĚDOMĚ
 • Mohu zakusit skutenčou pružnost svého těla
 • Začne pro mě být samozřejmé používat svou vnitřní sílu
 • Zbavím se starých nánosů frustrací a nevyjádřených emocí, které se ukládají v těle
 • Naučím se pracovat se svým dechem
 • Rozsvítím své vnitřní slunce
 • Naučím se, jak si užívat cestu a nejen výsledky
 • ... a spoustu dalších benefitů, který si každý v programu objeví sám.

Jóga vždy u mě

 • Na dovolené, ráno, večer, v práci :-)...

 • Možnost sledovat videa on-line nebo si je stáhnout do svého počítače ve formátu MP4!

 • Celkem 321 minut (5 a půl hodiny) intenzivní jógové praxe pod vedením uznávané a originální lektorky jógy.

 • Dostanu 19 úkolů a inspirací, jak začít vědomě tvořit svou realitu (jak na podložce, tak v životě). Všechny úkoly jsou jak ve video formátu, tak ve formátu pdf ke stažení.

Je to pro mě?

Rozhodující je chuť začít... V programu nám jde o praxi, budeme hooodně pracovat se svým tělem a poté budeme jógovou a tělesnou moudrost převádět na každodenního života. 

Je jedno, jestli jsi úplný jógový začátečník nebo prokročilý "yogi"

jestli jsi žena nebo muž

Na věku také nezáleží.


Témata programu 10 DNÍ S JÓGOU

Dále se v programu dozvíš

Jak na pranayamu

Co to vlastně je jóga

Jak pracovat s energií během jógové praxe

Co to jsou bandhy - energetické zámky

Kontraindikace (kdy jógu nepraktikovat)

Zpětné vazby k programu...

Milá Judito, musím říct, že Tvůj program 10 dní s jógou je prostě pecka 🙂 Program jsem si koupila v srpnu a od té doby s tebou cvičím minimálně 4x týdně. Jógu mi spousta lidí doporučovala už dlouho, ale až teď jsem k ní tak nějak "dorostla" 🙂 A lepší průvodkyni, než tebe jsem si zkrátka nemohla vybrat. Na začátku jsem si ani nedokázala představit, kolik aha-momentů při tom prožiju! Všechny dny jsou výborně propracované. Napoprvé jsem projela všech 10 dní popořadě a od té doby si vždy intuitivně vybírám, na co mám zrovna chuť, nebo co právě potřebuji. A úplně nejvíc nejradši praktikuji 2. den - Otevírání srdce a pánve - ten dělám tak 2x týdně. Ten je fakt silně návykový 🙂 A kdykoliv jsem třeba unavená a necítím se na žádné větší cvičení (třeba i při menses), tak si naordinuji 10. den - Vděčnost. No je to prostě bomba, jógová praxe i úkoly. Je to konečně způsob, jak tu životní moudrost prožít na vlastní kůži. Jak být přítomná tady a teď. A s každým dalším opakováním se to poznání prohlubuje a stává součástí každodenního života. U nás doma jsi se stala pojmem - prostě řeknu, že jdu cvičit s Juditou a manžel přesně ví :)) Děkuji za to světlo, které nám vnášíš do života. Spoustu pozdravů a prima neděli!

Anna

Jsem tak vděčná a šťastná, že jsem se přihlásila do programu Yoga Lifa Happy Life. Celý cyklus 10 dní opakuji zatím podruhé a ještě jsem ani jeden den nevynechala (je to dnes 18. den). Už večer se vždy těším na ranní cvičení s Tebou. Úkoly jsem si vytiskla, abych měla na očích myšlenky, které jsem sice vždy slýchávala, ale byla to jen teorie a až ve spojení s jógou vedenou Tebou je konečně prožívám. Učím jógu 10 let (dvakrát tak dlouho ji praktikuji), ale až nyní s Tebou ji prožívám tak kráááásně 🙂 A dnes jsi mi udělala radost s meditacemi. Neváhala jsem ani vteřinu, že jsou tím nejlepším pro mne. Tolik se na ně těším. Judíí, chtěla bych Ti říct, že pár on-line kurzy jsem si již prošla. Beru je hlavně jako další sebevzdělávání. Ale ten od Tebe mne opravdu chytil za srdce. Ani jsem nečekala, že se do toho ponořím tak osobně a bude mít přínos hlavně pro mou duši. Píši to a jsem dojata. A další věc - má rozhodně nejvyšší hodnotu při porovnání kvalita vs.cena. Přeji Ti mnoho spokojených účastníků Tvého nádherného programu.

Věrka

Juditko, moc Ti chci poděkovat za tento program. A taky za to, že si mi otevřela cestu k józe. Tvůj přístup a pojetí jógy se mnou silně rezonuje. A musím říct, že dechová cvičení, které provádíš v videích jsou prostě boží! Při Tvých dynamických technikách téměř ihned cítím život uvnitř. Je to super, složení lekcí, otevírání srdce, pánve, Tvé povídání, meditace....vše mne krásně probouzí a uklidňuje. Jsem zpátky v sobě. Ani sem netušila, že taková může být jóga. Děkuju. Vnesla si mi světlo do těla.

Kateřina

Právě jsem docvičila pozdrav slunci. Je to super, jsem úplně dojatá, zharmonizovaná a nekonečně vděčná! Děkuju! Ten program je kouzlo. Včera jsem měla lekci s albatrosem, tuhle ásanu neznam a marně jsem se snažila napodobit Tvůj let a najdenou mě napadlo, že se to můžu naučit! To mě nikdy nenapadlo u žádného cvičení. Super změna. A ještě mě díky tomu přestala bolet hlava. Dala jsem si tu lekci dokonce podruhé! Poslechla jsem své tělo - po dlouhé době. Každý den se cítím líp. Celé tělo se probouzí a zprůchodňuje. Koluje v něm zase život. Těším se na každou lekci. Nedělám to proto, že bych měla, jde to samo. A ten úkol s pouštěním větve je boží. Udělala jsem si ho asi u dvou věcí a úplně jsem se uvolnila. Děkuji, cítím vlny energie, blaho, jsem z toho unešená.

Žaneta

Judita Berková

je certifikovaná instruktorka jógy. Učí jógu v Praze ve velkých skupinách v Euforie.cz, a také v malých skupinách a vede individuální lekce jógy. Jógu intenzivně praktikuje od roku 2010. Prošla nespočtem vlastních jógových lekcí, školení a kurzů. Vychází z moudrosti těla, z cesty nenásilí a sebe-přijetí. Skrze jógu rozvíjí tělesnou i duševní sílu, ale také pružnost a odvahu každého svého klienta. Judita také vede ženské kruhy v rámci svého projektu La Que Sabe a dále se aktivně podílí na dalších projektech (Přirozená antikoncepce a vědomé milování nebo Cesta Extáze), které podporují úctyplný přístup k lidskému tělu a pomáhají klientům vést naplněný a radostný život. 

O autorce

A proč se vůbec zabývat jógou?

Za svou prací si stojíme. Pokud zjistíš, že tento program není pro Tebe, vrátíme Ti všechny peníze zpět na účet. Na vyzkoušení programu máš celé 2 dny.

Garance kvality - garance vrácení peněz